Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Nórsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavrieť

Vernostný program OMV SMILE & DRIVE

OMV SMILE & DRIVE – Váš bonusový klub

Za tankovanie a nákup vybraných tovarov a služieb na čerpacích staniciach OMV zbierate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za množstvo odmien.

 

Ešte nie ste členom?

Registrácia je jednoduchá a bezplatná. Registrujte sa priamo na čerpacej stanici alebo on-line v pohodlí domova. Predložte svoju vernostnú kartu pri každom tankovaní či nákupe na čerpacej stanici OMV. Získané body sa automaticky pripíšu na Váš účet.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu a získajte body navyše

Mobilná aplikácia OMV SMILE & DRIVE umožňuje pohodlnejšie a výhodnejšie tankovanie na čerpacích staniciach OMV. Sprostredkuje Vám nielen rýchly prehľad o Vašom účte či mimoriadnych akciách, ale aj prístup k exkluzívnym a výhodným ponukám. Aplikácia ponúka tiež funkciu virtuálnej karty OMV SMILE & DRIVE pre jednoduchú identifikáciu, ktorá slúži ako náhrada za klasickú SMILE & DRIVE kartu alebo čip. Pri prvom použití virtuálnej karty OMV od nás navyše dostanete 50 bonusových bodov úplne zadarmo*!

Aplikácia slúži aj na rýchle a jednoduché vyhľadávanie čerpacích staníc OMV –ich lokalizácia je v aplikácii znázornená na mape. Hľadáte čerpaciu stanicu s umývacou linkou, predajňou VIVA či s možnosťou tankovania LPG? Aplikácia Vám vďaka svojmu filtru obratom pomôže.
 
Aplikácia je voľne dostupná v Apple Store a Google Play. Pre jej stiahnutie môžete použiť bezdrôtovú sieť (Wi-Fi). Ak použijete mobilnú sieť (napr. 3G alebo 4G), bude Vám účtovaný prenos dát v súlade s podmienkami zmluvy s Vašim operátorom.
 
Aplikáciu sa snažíme vylepšovať – pridávať jej ďalší obsah, ponuky a služby. Budeme preto vďační za všetky Vaše konštruktívne pripomienky a návrhy.

 *Platí pri zbieraní bodov.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje