Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Nórsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/
Zavrieť

Vernostný program OMV SMILE & DRIVE

OMV SMILE & DRIVE – Váš bonusový klub

Za tankovanie a nákup vybraných tovarov a služieb na čerpacích staniciach OMV zbierate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za množstvo odmien.

 

Ešte nie ste členom?

Registrácia je jednoduchá a bezplatná. Registrujte sa priamo na čerpacej stanici alebo on-line v pohodlí domova. Predložte svoju vernostnú kartu pri každom tankovaní či nákupe na čerpacej stanici OMV. Získané body sa automaticky pripíšu na Váš účet.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu a získajte body navyše

Mobilná aplikácia OMV SMILE & DRIVE umožňuje pohodlnejšie a výhodnejšie tankovanie na čerpacích staniciach OMV. Sprostredkuje Vám nielen rýchly prehľad o Vašom účte či mimoriadnych akciách, ale aj prístup k exkluzívnym a výhodným ponukám. Aplikácia ponúka tiež funkciu virtuálnej karty OMV SMILE & DRIVE pre jednoduchú identifikáciu, ktorá slúži ako náhrada za klasickú SMILE & DRIVE kartu alebo čip. Pri prvom použití virtuálnej karty OMV od nás navyše dostanete 50 bonusových bodov úplne zadarmo*!

Aplikácia slúži aj na rýchle a jednoduché vyhľadávanie čerpacích staníc OMV –ich lokalizácia je v aplikácii znázornená na mape. Hľadáte čerpaciu stanicu s umývacou linkou, predajňou VIVA či s možnosťou tankovania LPG? Aplikácia Vám vďaka svojmu filtru obratom pomôže.
 
Aplikácia je voľne dostupná v Apple Store a Google Play. Pre jej stiahnutie môžete použiť bezdrôtovú sieť (Wi-Fi). Ak použijete mobilnú sieť (napr. 3G alebo 4G), bude Vám účtovaný prenos dát v súlade s podmienkami zmluvy s Vašim operátorom.
 
Aplikáciu sa snažíme vylepšovať – pridávať jej ďalší obsah, ponuky a služby. Budeme preto vďační za všetky Vaše konštruktívne pripomienky a návrhy.

 *Platí pri zbieraní bodov.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje