Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Máte záujem nastaviť si pre svoje OMV karty individuálny PIN kód podľa Vášho želania?

  • Na vytvorenie a zadanie vlastného PIN kódu použite pole „Zákazníkom zvolený PIN kód“.
  • Potvrďte PIN kód jeho opätovným zadaním do poľa „Zopakujte PIN kód“.
  • Pre ukončenie kliknite na tlačidlo „Potvrdiť“.

Zmenou svojho PIN kódu zároveň vyjadrujete svoj súhlas s tým, že svoj nový PIN kód budete uchovávať v prísnej tajnosti a túto zodpovednosť prenesiete aj na všetkých užívateľov Vašich kariet OMV Card. Berte, prosím, na vedomie že Vami zvolený PIN kód nemožno priradiť k už existujúcim kartám OMV Cards. 

Bližšie informácie ohľadne „PIN kódu na želanie“ nájdete tu .

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE 
Nachádzate sa na zabezpečenej webovej stránke spoločnosti OMV Refining & Marketing GmbH. Žiadny zamestnanec nebude nikdy vedieť o Vami zvolenom osobnom PIN kóde a nie je žiaden spôsob, ako by sme mohli zobraziť Váš PIN kód dekódovaný. Z dôvodu bezpečnosti údajov je mimoriadne dôležité, aby ste si sami vybrali svoj PIN kód – my ako tím OMV Cards to za Vás urobiť nemôžeme. My v OMV sme výhradne zodpovední za spracovanie údajov Vášho PIN kódu.

V prípade ďalších otázok neváhajte nás, prosím, kontaktovať na telefónnom čísle +421 268 720 744 alebo mailom na info.omvcardsales@omv.com.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje