OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
RegistráciaAko sa zaregistrovať

Ako sa zaregistrovať

Ponúkame Vám niekoľko možností, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá je pre Vás najjednoduchšia a najpohodlnejšia:
 
  • Zaregistrujte sa osobne na čerpacej stanici OMV. Navštívte nás na ktorejkoľvek čerpacej stanici a požiadajte personál o registráciu do bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE. Po vyplnení registračného formulára obdržíte identifikačné médium (vo forme plastovej karty alebo prívesku na kľúče), s ktorým môžete čerpať výhody z členstva v bonusovom klube.
 
  • Zaregistrujte sa online, v pohodlí domova na našej stránke www.omv.sk. Viac informácií nájdete v časti Registračný formulár.
 
  • Zaregistrujte sa pomocou mobilnej aplikácie OMV SMILE & DRIVE. Aplikácia je dostupná pre Android aj iOS a stiahnuť si ju môžete tu.
 
O úspešnom ukončení registrácie (osobné údaje budú spracované v databáze) Vás budeme informovať prostredníctvom správy na pokladničnom doklade alebo prostredníctvom e-mailu. Od tohto momentu si môžete uplatňovať nazbierané body a zároveň pracovať s Vašim on-line účtom. 
 
Členstvo v bonusovom klube OMV SMILE & DRIVE je otvorené už aj pre držiteľov vybraných druhov flotilových kariet (napr. Routex). Tankovanie či nákup občerstvenia sú tak na čerpacích staniciach ešte výhodnejšie. Nazbierané body vymieňajte za odmeny z OMV SMILE & DRIVE katalógu, ako aj za odmeny v mesačných akciách. V prípade uplatnenia bodov spolu s finančným doplatkom, nie je možné doplatok uhrádzať flotilovou kartou (napr. Routex).

V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s procesom registrácie kontaktujte zákaznícku linku 0850 900 668 alebo e-mailom na adrese: smile-and-drive.sk@omv.com