OMV webstránky
Zavrieť
img_header_emotion

Pridajte sa k nám v transformácii mobility

OMV eMotion - krok do budúcnosti elektromobility

Vitajte vo svete OMV eMotion. Sme radi, že ste si pre svoje cesty zvolili elektrické vozidlo a tým prejavujete aj svoj postoj a záväzok k udržateľnejšej budúcnosti. V OMV pracujeme na tom, aby bola táto mobilita budúcnosti udržateľnejšia a lepšia. Vyvinuli sme pre vás ultrarýchle a praktické riešenia nabíjania elektromobilov. Tie sú poháňané zelenou energiou a podporované bezproblémovou integráciou digitálnych technológií. S OMV eMotion môžete očakávať širokú škálu riešení šitých na mieru pre neustále rastúci svet e-mobility. Cestujme spolu smerom k udržateľnej a elektrickej budúcnosti.

Stiahnite si aplikáciu eMotion teraz, vyberte si najvhodnejší platobný model a užívajte si výhody!
 

* Optimalizácia nákladov je dosiahnutá už pri nabíjacom objeme 67 kWh a nad touto hranicou je dosiahnutá lepšia nákladová efektívnosť. Blokovací poplatok pre naše DC nabíjačky, poplatok 0,07 €/minúta sa účtuje po 120 minútach. Všetky ceny produktov sú vrátane DPH. Mesačná fakturácia: Vašu faktúru dostanete e-mailom raz za mesiac a všetky Vaše faktúry sú uložené a prístupné v aplikácii eMotion. Ceny roamingu nájdete v našej aplikácii eMotion po kliknutí na nabíjaciu stanicu našich partnerov.

**Cena závisí od lokácie nabíjacej stanice:
ON THE GO znamená, že nabíjacia stanica eMotion je umiestnená priamo na čerpacej stanici OMV a poskytuje ultrarýchly výkon a ako bonus zázemie čerpacej stanice 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vo všeobecnosti je možné vozidlo na ultrarýchlych nabíjačkách eMotion nabiť, zo stavu 20% na 80%, už za 20 minút.
DESTINATION znamená umiestnenie našej nabíjacej stanice na vybraných parkoviskách BILLA, kde sú postačujúce nabíjačky s málinko nižším výkonom, nakoľko nákupom zákazníci strávia priemerne až 40 minút.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_pay-by-card

Jednoducho a intuitívne – tak nabíjate s našimi nabíjačkami OMV eMotion. Dobíjanie Vášho elektromobilu by malo byť jednoduché a rýchle. Užívateľsky prívetivé rozhranie a bezproblémové pripojenie k Vášmu vozidlu ocení každý zákazník. Len v niekoľkých krokoch môžete pripojiť svoje elektrické vozidlo k našim nabíjacím staniciam a spustiť proces nabíjania. Privítajte viac pohodlia s OMV eMotion a vychutnajte si bezproblémové nabíjanie. Platbu viete zrealizovať pomocou platobnej karty, palivových kariet OMV alebo pomocou aplikácie eMotion.

img_header 900x300

Zažite bezprecedentnú rýchlosť nabíjania s OMV eMotion. Naše riešenia ultrarýchleho nabíjania sú navrhnuté tak, aby vám poskytli naozaj rýchle nabíjanie. Váš čas je neoceniteľný – nielen pre Vás, ale aj pre nás. To je dôvod, prečo v OMV eMotion ponúkame nabíjací výkon až 300 kW, čo znamená, že sa okamžite vrátite na cestu za ďalším veľkým dobrodružstvom. Pripravte sa a užite si silu, ktorú OMV eMotion ponúka.

img_safety

Vaša bezpečnosť je našou prioritou. Využite zázemie našich čerpacích staníc kým nabíjací proces beží, využite interiérové priestory a občerstvenie. Naše stanice sú otvorené a monitorované 24 hodín denne, 7 dní v týždni a spolu s našim personálom sú vždy pripravení poradiť a pomôcť.

Naše stanice OMV eMotion nájdete vo vyhľadávači čerpacích staníc OMV alebo v aplikácii OMV eMotion. Pre vyhľadanie najbližšej nabíjacej stanice môžete použiť aj rôzne iné aplikácie, webové stránky a navigačné systémy, špeciálne navrhnuté pre elektrické vozidlá.

OMV eMotion je popredným poskytovateľom ultrarýchlych nabíjacích staníc, ktoré Vám ponúkajú možnosť rýchleho nabíjania na cestách. Maximálna rýchlosť nabíjania nabíjacích staníc OMV eMotion je až 300 kW v závislosti od typu nabíjacej stanice a možnosti lokality.

Na všetkých nabíjacích staniciach je dostupný konektor CCS Typ 2. Je to najbežnejší štandard rýchleho nabíjania jednosmerným prúdom v Európe a umožňuje vyššie rýchlosti nabíjania. Všetky novšie vozidlá sú už týmto konektorom vybavené.

Doba nabíjania závisí od výkonovej kapacity príslušnej stanice, kapacity akumulátora vozidla,   aktuálnej úrovne nabitia ale aj vonkajších faktorov ako je teplota prostredia, ktoré ovplyvňuje aj teplotu batérie vozidla. Ultrarýchle nabíjanie dokáže výrazne nabiť elektromobil už za 20 minút.

Naše rýchlonabíjacie stanice jednosmerným prúdom sú vybavené nabíjacími káblami CCS. Pred nabíjaním skontrolujte kompatibilitu pripojení v používateľskej príručke pre príslušný model vozidla.

Nabíjacie stanice OMV eMotion akceptujú rôzne spôsoby platby, vrátane bežných kreditných/debetných kariet, kariet ROUTEX a OMV kariet, platby cez mobilnú aplikáciu eMotion, RFID kariet alebo pridruženého členstva v nabíjacej sieti.

Jednotková cena sa líši od umiestnenia nabíjacej stanice a spôsobu platby či registrácie cez aplikáciu OMV alebo roamingových partnerov. Presné ceny nájdete na našej stránke.

Nabíjanie vášho elektrického vozidla v OMV eMotion je vo všeobecnosti bezpečné aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

Všetky vozidlá s CCS, bez ohľadu na to, či sú lokálne alebo zahraničné, sa u nás môžu nabíjať. Pokiaľ ide o platenie, dostupný je pre zahraničných zákazníkov roamingový systém či priama platba kartou na platobnom termináli.

Rovnako ako čerpacie stanice OMV, aj nabíjacie stanice OMV eMotion ponúkajú nepretržitý prístup, aby ste mohli kedykoľvek flexibilne nabíjať svoje elektrické vozidlo. Odporúčame si stiahnuť aplikáciu eMotion, vďaka ktorej máte nielen lacnejšie nabíjanie ale aj prehľad o dostupnosti a vyťaženosti konkrétnych nabíjacích staníc.

Áno, napríklad už po registrácii a nabíjanie cez aplikáciu eMotion máte cenu nižšiu, pri predplatnom programe PREMIUM máte ďalšiu zľavu. Aktuálny cenník nájdete na naše stránke.

Nie je problém. Pokiaľ máte pocit, že PREMIUM neviete dostatočne využiť, vieme Vám nastaviť program STANDARD, bez predplatného. Je ale potrebné kontaktovať našich kolegov na Infolinke +421 268 720 744.

Motorové oleje