OMV webstránky
Zavrieť
novy_caristal_image_2020

Kvapaliny do ostrekovačov - OMV windscreen cleaner

Kvapaliny do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner sú navrhnuté tak, aby zaistili optimálne vyčistené okná bez šmúh za všetkých podmienok. Kombinujú dôležité vlastnosti pre každú sezónu - vysokú mrazuvzdornosť v zime, a ochranu pred špinou v lete. Portfólio produktov na čistenie čelných skiel OMV obsahuje dva typy zmesí - koncentráty a hotové zmesi. Všetky výrobky sú balené v obale šetrnom k životnému prostrediu, ktorý používa o 70% menej plastov, ako porovnateľne veľké kanistre.

OMV summer windscreen cleaner “ready to use

ready to use

Letná kvapalina do ostrekovačov je navrhnutá tak, aby bez námahy odstraňovala šmuhy, prach a hmyz. Jeho nano-technológia a špeciálne prísady pomáhajú oddialiť tvorbu nečistôt. Zmes obsahuje integrovaný antistatický prostriedok, ktorý zabraňuje rýchlemu znečisteniu okien vozidla. Letná kvapalina do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner s citrónovou vôňou je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach OMV ako hotová zmes (s objemom 3 litre) a je balený v obale šetrnom k životnému prostrediu, čo pomáha minimalizovať odpad.

OMV winter windscreen cleaner -25°C “ready to use”

minus25

Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner -25°C ponúka odolnosť proti mrazu až do -25°C. Je navrhnutý tak, aby bez námahy odstraňoval ľadové pruhy, prach a hmyz, ako aj zvyšky oleja a silikónu. Špeciálne prísady spomaľujú tvorbu nového ľadu a zabezpečujú, aby ostrekovacie trysky zostali funkčné aj za drsných zimných podmienok. Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV neobsahuje toxický metylalkohol a je neškodný pre lak a farbu, chrómované časti, gumené časti a plastové diely.

OMV winter windscreen cleaner -60°C “concentrate”

minus 60

Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner -60°C ponúka odolnosť proti mrazu až do -60°C, ak sa použije bez riedenia. Je navrhnutý tak, aby bez námahy odstraňoval ľadové pruhy, prach a hmyz, ako aj zvyšky oleja a silikónu. Špeciálne prísady spomaľujú tvorbu nového ľadu a zabezpečujú, aby ostrekovacie trysky zostali funkčné aj za najťažších zimných podmienok. Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV neobsahuje toxický metylalkohol a je neškodný pre lak a farbu, chrómované časti, gumené časti a plastové diely.

Motorové oleje