Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Kvapaliny do ostrekovačov - OMV windscreen cleaner

Kvapaliny do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner sú navrhnuté tak, aby zaistili optimálne vyčistené okná bez šmúh za všetkých podmienok. Kombinujú dôležité vlastnosti pre každú sezónu - vysokú mrazuvzdornosť v zime, a ochranu pred špinou v lete. Portfólio produktov na čistenie čelných skiel OMV obsahuje dva typy zmesí - koncentráty a hotové zmesi. Všetky výrobky sú balené v obale šetrnom k životnému prostrediu, ktorý používa o 70% menej plastov, ako porovnateľne veľké kanistre.

OMV summer windscreen cleaner “ready to use

Letná kvapalina do ostrekovačov je navrhnutá tak, aby bez námahy odstraňovala šmuhy, prach a hmyz. Jeho nano-technológia a špeciálne prísady pomáhajú oddialiť tvorbu nečistôt. Zmes obsahuje integrovaný antistatický prostriedok, ktorý zabraňuje rýchlemu znečisteniu okien vozidla. Letná kvapalina do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner s citrónovou vôňou je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach OMV ako hotová zmes (s objemom 3 litre) a je balený v obale šetrnom k životnému prostrediu, čo pomáha minimalizovať odpad.

OMV winter windscreen cleaner -25°C “ready to use”

Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner -25°C ponúka odolnosť proti mrazu až do -25°C. Je navrhnutý tak, aby bez námahy odstraňoval ľadové pruhy, prach a hmyz, ako aj zvyšky oleja a silikónu. Špeciálne prísady spomaľujú tvorbu nového ľadu a zabezpečujú, aby ostrekovacie trysky zostali funkčné aj za drsných zimných podmienok. Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV neobsahuje toxický metylalkohol a je neškodný pre lak a farbu, chrómované časti, gumené časti a plastové diely.

OMV winter windscreen cleaner -60°C “concentrate”

Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV Windscreen cleaner -60°C ponúka odolnosť proti mrazu až do -60°C, ak sa použije bez riedenia. Je navrhnutý tak, aby bez námahy odstraňoval ľadové pruhy, prach a hmyz, ako aj zvyšky oleja a silikónu. Špeciálne prísady spomaľujú tvorbu nového ľadu a zabezpečujú, aby ostrekovacie trysky zostali funkčné aj za najťažších zimných podmienok. Zimná kvapalina do ostrekovačov OMV neobsahuje toxický metylalkohol a je neškodný pre lak a farbu, chrómované časti, gumené časti a plastové diely.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje