Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Široký výber čajov

Teraz máte ďalší dôvod dať si pauzu na čerpacej stanici OMV!

Čaká na vás nový výber čajov z ôsmich vynikajúcich príchutí! Počas ťažkej jazdy autom je obzvlášť dôležité, aby ste zakaždým mysleli na prestávku. Šálka ​​lahodného čaju vám dáva možnosť pokračovať v ceste s novým zdrojom energie. Vychutnajte si vynikajúcu chuť ôsmich rôznych druhov čaju z vysokokvalitných listov. Z osviežujúceho ovocného čaju až po orientálny čaj má šálka čaju pozitívny účinok na mozog a telo. Každý typ čaju je dostupný v transparentných nylonových vreciach, odolných voči roztrhnutiu. Každý porciovaný čaj má min. 2g, a podáva sa s 4g bieleho cukru HB, s 4g hnedého cukru HB, s 15g medu a 20g rezu citróna. Dostupný aj v praktickom poháriku so sebou.

Čas na čaj na ceste.
Samozrejme, nie je dôvod zostať bez potešenia z čaju na cestách. OMV na tento účel ponúka výlučne dvojstenný hrniec a čiapku so špeciálnym patentovaným systémom. Je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach s VIVA. Po ukončení odporúčaného času lúhovania môže byť vrecko na čaj pohodlne uložené v uzávere. VIVA poskytuje dokonalé čajové potešenie, aj keď ste na cestách.

  • ENGLISH BREAKFAST – bohatá zmes plná sladového čaju Assam s voňavými ceylonskými lístkami a aromatickými čajmi z Kene.
  • EARL GREY – svetlý čínsky lístkový čaj s nádychom sladkosti a vôňou citrónu dodáva čaju sviežu a kvetinovú chuť.
  • ZELENÝ ČAJ SENCHA – klasický zelený čaj z Japonska s vysoko aromatickou chuťou a jemnou kvetinovou arómou.
  • TURECKÉ JABLKO – jablkový čaj tureckého typu. Vyberaná ovocná zmes dáva tomuto čaju jemnú sviežosť.
  • Mätový ČAJ – mäta vyniká výrazne osviežujúcou chuťou a je mimoriadne obľúbenou klasikou, ktorú si vychutnáte počas celého roka.
  • MALINOVÝ OVOCNÝ ČAJ – ovocné zloženie dáva tomuto čaju prirodzenú sladkosť a preto si ho vychutnáte aj bez cukru
  • BYLINKOVÝ RELAXAČNÝ ČAJ – obzvlášť vyvážená, harmonická zmes rooibosu a medovky. Spríjemní každú každú dennú chvíľku. 
  • RUMANČEKOVÝ BYLINKOVÝ ČAJ – populárny vďaka svojim upokojujúcim účinkom a jemnej chuti. Vhodný v ktorýkoľvek časť dňa. 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje