OMV webstránky
Zavrieť
VIVA_glass_tea_cup_image

Široký výber čajov

Teraz máte ďalší dôvod dať si pauzu na čerpacej stanici OMV!

VIVA_2GO_image

Čaká na vás nový výber čajov z ôsmich vynikajúcich príchutí! Počas ťažkej jazdy autom je obzvlášť dôležité, aby ste zakaždým mysleli na prestávku. Šálka ​​lahodného čaju vám dáva možnosť pokračovať v ceste s novým zdrojom energie. Vychutnajte si vynikajúcu chuť ôsmich rôznych druhov čaju z vysokokvalitných listov. Z osviežujúceho ovocného čaju až po orientálny čaj má šálka čaju pozitívny účinok na mozog a telo. Každý typ čaju je dostupný v transparentných nylonových vreciach, odolných voči roztrhnutiu. Každý porciovaný čaj má min. 2g, a podáva sa s 4g bieleho cukru HB, s 4g hnedého cukru HB, s 15g medu a 20g rezu citróna. Dostupný aj v praktickom poháriku so sebou.

Čas na čaj na ceste.
Samozrejme, nie je dôvod zostať bez potešenia z čaju na cestách. OMV na tento účel ponúka výlučne dvojstenný hrniec a čiapku so špeciálnym patentovaným systémom. Je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach s VIVA. Po ukončení odporúčaného času lúhovania môže byť vrecko na čaj pohodlne uložené v uzávere. VIVA poskytuje dokonalé čajové potešenie, aj keď ste na cestách.

  • ENGLISH BREAKFAST – bohatá zmes plná sladového čaju Assam s voňavými ceylonskými lístkami a aromatickými čajmi z Kene.
  • ZELENÝ ČAJ SENCHA – klasický zelený čaj z Japonska s vysoko aromatickou chuťou a jemnou kvetinovou arómou.
  • Mätový ČAJ – mäta vyniká výrazne osviežujúcou chuťou a je mimoriadne obľúbenou klasikou, ktorú si vychutnáte počas celého roka. 
  • RUMANČEKOVÝ BYLINKOVÝ ČAJ – populárny vďaka svojim upokojujúcim účinkom a jemnej chuti. Vhodný v ktorýkoľvek časť dňa. 
  • OVOCNÝ ČAJ RED FRUIT – ovocné zloženie dáva tomuto čaju prirodzenú sladkosť a preto si ho vychutnáte aj bez cukru.

Motorové oleje