Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Široký výber čajov

Teraz máte ďalší dôvod dať si pauzu na čerpacej stanici OMV!

Čaká na vás nový výber čajov z ôsmich vynikajúcich príchutí! Počas ťažkej jazdy autom je obzvlášť dôležité, aby ste zakaždým mysleli na prestávku. Šálka ​​lahodného čaju vám dáva možnosť pokračovať v ceste s novým zdrojom energie. Vychutnajte si vynikajúcu chuť ôsmich rôznych druhov čaju z vysokokvalitných listov. Z osviežujúceho ovocného čaju až po orientálny čaj má šálka čaju pozitívny účinok na mozog a telo. Každý typ čaju je dostupný v transparentných nylonových vreciach, odolných voči roztrhnutiu. Každý porciovaný čaj má min. 2g, a podáva sa s 4g bieleho cukru HB, s 4g hnedého cukru HB, s 15g medu a 20g rezu citróna. Dostupný aj v praktickom poháriku so sebou.

Čas na čaj na ceste.
Samozrejme, nie je dôvod zostať bez potešenia z čaju na cestách. OMV na tento účel ponúka výlučne dvojstenný hrniec a čiapku so špeciálnym patentovaným systémom. Je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach s VIVA. Po ukončení odporúčaného času lúhovania môže byť vrecko na čaj pohodlne uložené v uzávere. VIVA poskytuje dokonalé čajové potešenie, aj keď ste na cestách.

  • ENGLISH BREAKFAST – bohatá zmes plná sladového čaju Assam s voňavými ceylonskými lístkami a aromatickými čajmi z Kene.
  • EARL GREY – svetlý čínsky lístkový čaj s nádychom sladkosti a vôňou citrónu dodáva čaju sviežu a kvetinovú chuť.
  • ZELENÝ ČAJ SENCHA – klasický zelený čaj z Japonska s vysoko aromatickou chuťou a jemnou kvetinovou arómou.
  • TURECKÉ JABLKO – jablkový čaj tureckého typu. Vyberaná ovocná zmes dáva tomuto čaju jemnú sviežosť.
  • Mätový ČAJ – mäta vyniká výrazne osviežujúcou chuťou a je mimoriadne obľúbenou klasikou, ktorú si vychutnáte počas celého roka.
  • MALINOVÝ OVOCNÝ ČAJ – ovocné zloženie dáva tomuto čaju prirodzenú sladkosť a preto si ho vychutnáte aj bez cukru
  • BYLINKOVÝ RELAXAČNÝ ČAJ – obzvlášť vyvážená, harmonická zmes rooibosu a medovky. Spríjemní každú každú dennú chvíľku. 
  • RUMANČEKOVÝ BYLINKOVÝ ČAJ – populárny vďaka svojim upokojujúcim účinkom a jemnej chuti. Vhodný v ktorýkoľvek časť dňa. 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje