OMV webstránky
Zavrieť
img_viva_snack

VIVA Produkty

Na každej čerpacej stanici OMV nájdete kvalitné a chutné produkty značky VIVA. Na výber máte zo širokej škály produktov, z ktorých si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Obľubené vitamínové vody plné vitamínov a minerálov alebo osviežujúce ľadové kávy poskytujúce dodatočný náboj energie.

 

Lemon Pomelo vás nabudí nielen počas dlhej cesty. Vďaka pridaným vitamínom a extraktu zo zelenej kávy bude osvieženie ešte intenzívnejšie. Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou zeleného citróna a pomela. Bez prídavku cukru. Pastrerizovaný. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Obsahuje prírodné cukry. Obal je 100% recyklovateľný; fľaša, uzáver a obal môžu byť zlikvidované spolu, a tak pomáhajú chrániť životné prostredie.
 

Blueberry Acai obnovuje energiu a rovnováhu. Obsahuje koenzýmu Q10, čo je aj silný antioxidant a ďalšie pridané vitamíny, ktorými zaženiete vyčerpanie a únavu.  Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou čučoriedky a acai. Bez prídavku cukru. Pasterizovaný. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Výrobok môže obsahovať usadeniny koenzýmu Q10. Obsahuje prírodné cukry. Obal je 100% recyklovateľný; fľaša, uzáver a obal môžu byť zlikvidované spolu, a tak pomáhajú chrániť životné prostredie.
 

Orange Lavander je nealkoholický nápoj, ktorý udržiava telo v rovnováhe. Kombinácia levandule a pomaranču, pomáha zachovať prirodzenú imunitu a znižuje stresu. Bez pridaného cukru. Pasterizovaný. Výrobok môže obsahovať usadeniny z čajového výluhu. Obsahuje prírodné cukry. Obal je 100% recyklovateľný; fľaša, uzáver a obal môžu byť zlikvidované spolu, a tak pomáhajú chrániť životné prostredie.

 

VIVA ľadová káva Caffe Latte je vyrobená zo 100% kávy Arabica a mlieka najvyššej kvality. Neobsahuje absolútne žiadne umelé príchute ani konzervačné látky.  

VIVA ľadová káva Cappucino vás dobije energiou vďaka 100% Arabice a kvalitného mlieka bez konzervačných látok a umelých prísad.  
 

Motorové oleje