OMV webstránky
Zavrieť
VIVA Snack 3-1 image

VIVA Produkty

VIVA prináša skvelú novinku v podobe siedmych jedinečných pochúťok v rôznych príchutiach. Zdravé Viva tyčinky a pochúťkové zmesi sú skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú bez výčitiek zamaškrtiť a navyše ponúkajú skvelé malé balenie vďaka ktorému Vaše auto zostane čisté.

Naše ovocné tyčinky a pochúťkové zmesi sú vegánske, bez pridaného cukru, či umelých prísad a žiadna z nich neobsahuje palmový olej. Pochúťkové zmesi nájdete na našich čerpacích staniciach v baleniach po 25-30 gramov v závislosti od príchute.

 

 Pochúťková zmes ChocoBerries

Sušené ovocie v lahodnej čokoláde je vyrobená v Rakúsku s použitím len organických prísad, neobsahuje palmový olej ani lepok. Bio zmes lyofilizovaného ovocia  v bielej, mliečnej a tmavej čokoláde. 

Čokoláda, použitá v tejto zmesi, má navyše certifikát Fairtrade.

Gramáž: 30g

 

Pochúťková zmes NutsMix

Oriešková zmes je vyrobená v Rakúsku s použitím len organických prísad, neobsahuje palmový olej ani lepok. 

Bio zmes pozostáva z pražených mandlí, lieskových orechov a kešu orechov.

Gramáž: 30g

 

Pochúťková zmes Superfruits

Bio zmes sušených plodov moruše bielej, čučoriedok, goji a sladenej kľukvy.

Zmes sušeného ovocia je vyrobená v Rakúsku s použitím len organických prísad, neobsahuje palmový olej ani lepok.

Gramáž: 25g
 

Vegánska pochúťková zmes VeggieMix

Bio zmes pražených a solených sójových bôbov s paradajkovou príchutou, sušených paradajkových vločiek,  cukety a pražených solených tekvicových semienok. 

Pochúťka zo sušenej zeleniny a semienok je vyrobená v Rakúsku s použitím len organických prísad, neobsahuje palmový olej ani lepok.

Gramáž: 25g


 

FruitBar - rebarbora, jahoda

Vegánska ovocná tyčinka v príchuti rebarbora a jahoda neobsahuje žiaden pridaný cukor, umelé prísady, či palmový olej. Gramáž: 32g

 

FruitBar - cvikla, čierne ríbezle

Vegánska ovocná tyčinka v príchuti cvikla a čierne ríbezle neobsahuje žiaden pridaný cukor, umelé prísady, či palmový olej. Gramáž: 32g

 

FruitBar - jablko, mrkva a pomaranč

Vegánska ovocná tyčinka v príchuti jablko, mrkva a pomaranč neobsahuje žiaden pridaný cukor, umelé prísady, či palmový olej. Gramáž: 32g

Vitaminove-vody-VIVA-16-ku-9

Motorové oleje