Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Základné palivá

Super pre motor i životné prostredie

Univerzálny a už roky osvedčený benzín pre všetky motory sa vyznačuje odolnosťou proti detonačnému spaľovaniu (klepaniu) s oktánovým číslom minimálne 95 RON (Research Octane Number).

Spoločnosťou OMV špeciálne vyvinutý a v "OMV Super 95" obsiahnutý moderný balíček aditív Vám prináša nasledovné výhody:

  • Dlhšiu životnosť motora zásluhou ochrany pred koróziou a tvorbou usadenín
  • Nižšiu záťaž pre životné prostredie znížením množstva výfukových plynov

OMV Super 95 Vám teda ponúka viac, než je kvalita Super 95 bežná na trhu.

Podrobnejšie technické informácie o palivách nájdete TU.

Jazdiť čisto a úsporne

Naftové motory majú dlhú životnosť a sú úsporné. To platí ako pre motory osobných automobilov, tak aj pre motory nákladných automobilov, stavebných a pôdohospodárskych strojov, lokomotív a lodí.

Iba prvotriedna motorová nafta zaručuje, že životnosť motoru bude skutočne dostatočná. Motorová nafta OMV ponúka vďaka optimálnemu zloženiu niekoľkých základných zložiek špičkovú kvalitu, ktorú možno hodnotiť jednoduchými kritériami: hustota (ovplyvňuje spotrebu), cetanové číslo (merítko správania sa nafty v motore) a mazivosť (ochrana vstrekovacích čerpadiel pred opotrebením a zadrením).

Podrobnejšie technické informácie o palivách nájdete TU.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje