OMV webstránky
Zavrieť

Ďalších 6 prevádzok VIVA BILLA na Slovensku

Stále viac zákazníkov mieri za nákupmi do menších predajní. Nové trendy v zákazníckom správaní potvrdil aj projekt VIVA BILLA predajní potravín na čerpacích staniciach OMV.

Predajne VIVA BILLA sa tešia priazni zákazníkov, najmä tých, ktorí potrebujú drobné nákupy vyriešiť rýchlo po ceste domov, popri tankovaní či umývaní auta.

Za posledný mesiac pribudlo, k už fungujúcim 9 prevádzkam, až 6 nových:

  • OMV VIVA BILLA Bratislava, Brnianska ulica
  • OMV VIVA BILLA Bratislava Trnavská
  • OMV VIVA BILLA Levice
  • OMV VIVA BILLA Nové Mesto nad Váhom
  • OMV VIVA BILLA Trnava, Veterná ulica
  • OMV VIVA BILLA Žiar Nad Hronom

Čerpacie stanice OMV tak na už 15-tich prevádzkach označené ako VIVA BILLA, ponúkajú zákazníkom okrem svojho klasického portfólia služieb, na ktoré sú už zákazníci zvyknutí, aj široký výber čerstvých a kvalitných potravín od pečiva, cez mliečne, trvanlivé a mäsové výrobky po základné druhy zeleniny a ovocia. Neustálym dopĺňaním a diverzifikáciou prechádza aj gastronomický sortiment, ktorý vodičom na cestách ponúka kvalitné a stále širšie občerstvenie i vynikajúce druhy kávy.

Na základe strategického partnerstva spoločností OMV a BILLA vzniká sieť predajní, ktoré ponúknu nákup kvalitných a čerstvých potravín počas bežných dní i sviatkov, keď sú ostatné obchody zatvorené.

„Čerpacie stanice už dávno nie sú len miestom, kde zákazník natankuje a odchádza, ale zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb. Sme radi, že môžeme koncept predajní VIVA BILLA rozšíriť aj na ďalšie miesta, uľahčiť tak našim zákazníkom každodenné povinnosti,“ povedala Miriam Fellingerová, retail manažérka OMV Slovensko.

Do konca roka by mali byť obchody VIVA BILLA na 20 čerpacích staniciach OMV, v najbližších rokoch pribudnú desiatky ďalších.

O prevádzkach VIVA BILLA

Tlačová správa o strategickom partnerstve

img_Mapa Slovenska Viva Billa
img_vivabilla_sk_1
img_vivabilla_sk_2
img_vivabilla_sk_3
img_vivabilla_sk_4
img_vivabilla_sk_5
img_vivabilla_sk_6
img_vivabilla_sk_7

Motorové oleje