Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

OMV otvára novú čerpaciu stanicu v Liptovskom Mikuláši

  • Zákazníci môžu načerpať kvalitné palivá už aj v Liptovskom Mikuláši na Demänovskej ceste
  • Čerpacia stanica má ideálnu polohu napríklad pre lyžiarov, smerujúcich na Chopok
  • Nová čerpacia stanica prinesie tradičnú bohatú ponuku služieb, ako aj skvelé pochúťky v kaviarni VIVA CAFÉ

Na Liptove pribudne ďalšie miesto, kde možno doplniť kvalitné palivo i sily na ďalšiu cestu. OMV otvorila novú čerpaciu stanicu v Liptovskom Mikuláši, oproti Akadémii ozbrojených síl M.R. Štefánika. Zákazníci majú k dispozícii celý sortiment kvalitných palív, prémiového benzínu i nafty, bohatý výber služieb i úplnú ponuku kávy, pochúťok a občerstvenia v kaviarni VIVA CAFÉ.

Chceme byť všade tam, kde sú vodiči, ktorí vyhľadávajú naše kvalitné palivá a služby. Novú čerpaciu stanicu preto otvárame aj v Liptovskom Mikuláši na ceste, vedúcej do Demänovskej doliny. Pevne veríme, že čoskoro sa stane miestom, ktoré budú obyvatelia, návštevníci mesta, lyžiari a turisti pravidelne navštevovať,” hovorí Miriam Fellingerová, sales manažérka OMV Slovensko. „Nová čerpacia stanica bude zaujímavá aj pre motoristov, ktorí tranzitujú po D1. Je to iba malá zachádzka z diaľnice a zaujímavé prostredie v novovznikajúcej obchodnej zóne,“ dodala Fellingerová.

Zákazníci nájdu v ponuke novej čerpacej stanice štandardné palivo OMV so zaručenou kvalitou a aditívami vyvinutými v rakúskych laboratóriách OMV. Pre tých, ktorí svojim vozidlám chcú dopriať to najlepšie, je samozrejme k dispozícii prémiové palivo OMV MaxxMotion. MaxxMotion 100plus a MaxxMotion Diesel sú výsledkami dlhého výskumu a testovania a posúvajú starostlivosť o motor na vyššiu úroveň.

Čerpacie stanice však už dnes nie sú len o kvalitnom palive. Vodiči a posádky ich vozidiel sa v Liptovskom Mikuláši môžu tešiť na kvalitné občerstvenie. Okrem tradičnej chutnej VIVA kávy namiešanej talianskymi baristami je pre fajnšmekrov k dispozícii aj pravá kolumbijská káva. Obe spája unikátna a vyvážená aróma a nadýchaná pena.

Silu motoristom dodajú i bagety, či už tie z klasickej ponuky alebo špeciálne, pripravené známym šéfkuchárom Braňom Križanom. Bagety vie obsluha čerpacej stanice zapiecť v špeciálnej peci, takže pečivo je teplé a chrumkavé, no náplň je naďalej čerstvá a svieža. Novinkou je aj ponuka hot-dogov.

Zákazníci na novej čerpacej stanici v Liptovskom Mikuláši môžu samozrejme využiť aj všetky ďalšie štandardné služby, ako je zakúpenie elektronickej diaľničnej známky, nabíjacie stanice pre telefóny a tablety či bezplatné Wi-fi pripojenie. Vďaka spolupráci OMV so spoločnosťou Ticketportal si môžu priamo na ČS zaobstarať aj vstupenky na rôzne kultúrne či športové podujatia.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje