Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

OMV MaxxMotion v zime uľahčuje jazdu vodičom

  • Zimná nafta OMV MaxxMotion Diesel umožňuje studený štart a optimálnu prevádzku vozidla v zime aj pri najnižších teplotách až do -35 °C
  • Palivo MaxxMotion predlžuje životnosť motora, zabezpečuje maximálny výkon a nižšiu spotrebu paliva  
  • Vodiči sa teraz môžu zapojiť do súťaže o novú  KIA c’eed a ďalšie vynikajúce ceny

„Prémiové palivá značky OMV MaxxMotion sme vyvinuli v reakcii na potreby našich zákazníkov. Tieto palivá obsahujú inovatívny vzorec vysokovýkonných prísad, ktorý maximalizuje výkonnosť vozidla. Na čerpacích staniciach OMV sú v predaji počas celého roka. Predovšetkým v zime zákazníci ocenia naše špeciálne prémiové palivo OMV MaxxMotion Diesel, ktoré umožňuje studený štart aj pri extrémne nízkej teplote až do -35 °C,“ hovorí Marián Socha, prokurista spoločnosti OMV Slovensko, s.r.o..

Produktový rad značky OMV MaxxMotion pozostáva z dvoch prémiových benzínov – OMV MaxxMotion 100 a  MaxxMotion 95 a nafty OMV MaxxMotion Diesel. Všetky obsahujú vysokokvalitné komponenty, ktoré zabraňujú vzniku usadenín v palivovom systéme motora. Každé ďalšie natankovanie znamená menšie množstvo usadenín a vynikajúcu prevádzku motora, čo vedie k jeho predĺženej životnosti, väčšiemu počtu najazdených kilometrov a nižším emisiám.  

Vysoký výkon v extrémnych mrazoch

OMV MaxxMotion Diesel umožňuje optimálny výkon motora aj pri extrémne nízkych teplotách. Cetánové číslo a balíček inovatívnych prísad zabezpečujú maximálnu kvalitu spaľovania a výkon motora. Tieto faktory prispievajú k znižovaniu usadenín pri spaľovaní a v palivovom systéme motora a k znižovaniu  emisií, preto je táto nafta vhodná ako pre autá, tak aj pre životné prostredie. Jej pravidelné používanie predlžuje životnosť vozidla a zabezpečuje maximálny výkon motora.

Zákazníci OMV môžu teraz vyhrať nové auto KIA c’eed

Zákazníci, ktorí nakupujú prémiové palivá OMV MaxxMotion, sa teraz môžu zapojiť do našej akcie a vyhrať novú KIA c’eed a predplatené karty OMV Value Cards. Stačí, ak do 15. marca 2013 natankujú minimálne 25 litrov prémiových palív OMV MaxxMotion.

Doplňujúce informácie

OMV Aktiengesellschaft

OMV Aktiengesellschaft je jedna z najväčších kótovaných priemyselných spoločností v Rakúsku, s celkovými tržbami 34,05 miliardy EUR a 29 800 zamestnancami v roku 2011. V oblasti prieskumu a ťažby (OMV Exploration and Production) má spoločnosť vyvážené medzinárodné portfólio a aktivity v dvoch kľúčových krajinách - Rumunsku a Rakúsku. Potvrdené zásoby ropy a zemného plynu boli na konci roka 2011 na úrovni zhruba 1,13 miliardy barelov ropného ekvivalentu (boe), priemerná denná produkcia v roku 2011 dosiahla približne 288 000 boe. V oblasti plynárenstva a energetiky (OMV Gas and Power) spoločnosť OMV v roku 2011 predala približne 272 TWh plynu. OMV prevádzkuje v Rakúsku 2 000 kilometrov plynovodných potrubí, čo v roku 2011 predstavovalo kapacitu približne 101 miliárd kubických metrov. Stredoeurópsky plynový uzol (Central European Gas Hub), platforma spoločnosti OMV pre obchodovanie s plynom, ktorá dosahuje objem obchodu na úrovni približne 47 miliárd kubických metrov, je jednou z najdôležitejších obchodných platforiem v kontinentálnej Európe. V oblasti rafinácie a predaja (OMV Refining and Marketing) má OMV ročnú spracovateľskú kapacitu na úrovni 22,3 milióna ton a ku koncu roka 2011 vlastnila približne 4 500 čerpacích staníc v 13 krajinách vrátane Turecka. Získanie 97% podielu v Petrol Ofisi, vedúcej tureckej spoločnosti v oblasti retailu a obchodu, ďalej posilnilo pozíciu spoločnosti OMV.

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 95 čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA snacky, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 183 ľudí a 1100 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc. Pre viac informácií navštívte prosím www.omv.sk.

Kontakt pre doplňujúce informácie:

Michaela Hugon
Grayling Slovakia
Palisády 36, 811 06 Bratislava
Tel.: +421 2 5920 1410
E-mail: michaela.hugon@grayling.com  

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje