Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

V letnej sezóne VIVA stavila na Olymp Wrap

Začiatkom júla VIVA predstaví skutočného športového ducha: Olymp Wrap nadchne publikum chutnou kombináciou kuracieho mäsa, krémového syra Gouda, grilovaných paprík a šalátu Lollo Verde, to všetko zabalené do delikátnej pšeničnej tortilly. Toto občerstvenie bude k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach OMV s VIVA na Slovensku počas celého leta.

“Wrapy sú veľmi vyhľadávané počas letnej sezóny, pretože sú ľahké a dobre stráviteľné. To z nich robí to najdokonalejšie občerstvenie pre vodiča, ktorý hľadá osvieženie, alebo si chce dotankovať baterky” hovorí Marián Socha, prokurista spoločnosti OMV Slovensko, s.r.o.

Olymp Wrap je vyrobený z krehkej pšeničnej tortilly, chutného kuracieho mäsa, čerstvého krémového syra Gouda, mäkkej grilovanej papriky a chrumkavého šalátu Lollo Verde. Toto športové letné občerstvenie bude súčasťou sortimentu na vybraných čerpacích staniciach OMV s VIVA až do konca augusta. Samozrejme, tak ako všetky pochúťky vo VIVA, aj Olymp Wrap je čerstvo pripravovaný niekoľkokrát denne a môžete si ho vychutnať na mieste alebo priamo v aute.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje