OMV webstránky
Zavrieť

Vďaka OMV bude autosalón nielen o pozeraní

  • Motoristi získajú šancu zajazdiť si na simulátore pre náročných
  • Na návštevníkov stánku OMV čaká príjemné občerstvenie i možnosť vyhrať Mercedes na víkend

Bratislava, 4. apríl 2016 - Bez kvalitného paliva je aj to najkrajšie a najvýkonnejšie auto len na pozeranie. Na bratislavskom Autosalóne preto nemôže chýbať spoločnosť OMV. Na najprestížnejšej automobilovej udalosti roka v stredoeurópskom regióne okrem predstavenia svojich kvalitných palív ponúkne návštevníkom viacero súťaží. Vo VIVA kútiku navyše budú môcť načerpať sily na ďalšiu prehliadku. Stánok OMV nájdete v bratislavskej Inchebe od 19. do 24. apríla v hale D.

Takmer 40 značiek v Bratislave predstaví úplne nové i vylepšené staršie modely. Do slovenskej metropoly smerujú aj najočakávanejšie premiéry priamo zo Ženevy. Návštevníci si budú môcť pozrieť nielen luxusné športiaky, ale aj dostupnejšie autá.

Vysokooktánová zábava

"My im však ponúkneme adrenalínovú jazdu," hovorí Ľubica Slabejová zo spoločnosti OMV Slovensko. Návštevníci si v stánku OMV budú môcť na vlastnej koži vyskúšať burácanie motorov a vysokooktánovú zábavu. Pretekársky simulátor pre náročných preverí šoférske schopnosti každého, kto naberie odvahu pustiť sa aspoň virtuálne do zdolávania náročného terénu.

„Odmenou za predvedený výkon bude pre najlepšieho každý deň OMV Value Card v hodnote 50 eur, za ktorú môže na čerpacích staniciach OMV získať kvalitné palivo, či niektorú zo širokej škály služieb,“ hovorí Ľubica Slabejová.

Celkový víťaz, najlepší z najlepších za celý autosalón, získa kartu v hodnote 100 eur.

O tom, aký je rozdiel v jazde na simulátore a rally naživo sa návštevníci budú môcť dozvedieť od toho najpovolanejšieho. O svojich skúsenostiach z najnáročnejších rally pretekov Dakar bude rozprávať na autogramiáde jeden z najlepších slovenských jazdcov Ivan Jakeš.

Dôvod na úsmev

Ceny pre najlepších na simulátore budú dvojnásobné v prípade, ak víťaz bude členom bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE. Registrovať sa samozrejme bude dať aj priamo na výstavisku.

Členovia klubu OMV SMILE & DRIVE majú dôvod na úsmev pri každej návšteve čerpacej stanice. Za každé tankovanie, občerstvenie či nákup na ich členskej karte pribúdajú bonusové body. Tie možno vymeniť za atraktívne a exkluzívne odmeny – či už špeciálne akciové tovary, ktoré sa obmieňajú každý mesiac alebo za „stálice“, vďaka ktorým sú obchody VIVA na čerpacích staniciach OMV vyhľadávané vodičmi.

Po náročnom výkone budú môcť návštevníci načerpať nové sily vo VIVA kútiku. Čakať na nich bude sladké občerstvenie i tá najlepšia káva. Lahodná VIVA CAFE sa zrodila v slávnych talianskych pražiarňach a do dokonalosti ju priviedol tím baristov a špecialistov. Výsledkom je vyvážená aróma a nadýchaná pena na káve, ktorá rozvonia každý priestor.

Z autosalónu na aute

Vďaka OMV nebude bratislavský autosalón len o obdivovaní vozidiel. Jeden z návštevníkov stánku získa na celý víkend luxusný Mercedes Benz. S plnou nádržou kvalitného paliva MAXXMotion si tak bude môcť motoristický zážitok naozaj vychutnať.

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb - čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft

S predajmi v rámci skupiny 23 miliárd eur a 24 100 zamestnancami v roku 2015 je OMV Aktiengesellschaft najväčšou obchodovateľnou priemyselnou spoločnosťou Rakúska. Prieskumný a produkčný segment má silné postavenie v Rakúsku, Rumunsku, Severnom mori, Blízkom východe a v Afrike a rozširujúce sa medzinárodné portfólio. Denná produkcia v roku 2015 bola približne 303-tisíc barelov denne. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku. V segmente rafinácie má OMV ročnú kapacitu rafinácie na úrovni 17,8 milióna ton a ku koncu roka 2015 prevádzkovala približne 3800 čerpacích staníc v 11 krajinách. V roku 2015 dosiahol objem predaja plynu 110 TWh.

O VIVA

Od roku 1994 OMV, čerpacia stanica pre ľudí a autá, ponúka svojim zákazníkom viac než len palivo. Obchodné priestory, gastronómia a ďalšie služby sú na OMV neustále rozširované podľa želaní a požiadaviek zákazníkov. VIVA založila novú kultúru na čerpacích staniciach, ktorá robí z ich návštevy príjemný odpočinok od hektického každodenného života charakterizovaného dobrou atmosférou, špičkovým produktovým radom a personálom, ktorý je vždy pripravený pomôcť.

Kontakt pre médiá:

Kubus Pro
Adam Parišek, Stredná 21, 821 04 Bratislava, Tel: +421 915 974 899

stránka OMV: http://www.omv.com

Motorové oleje