OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod Lodné muž na lodi

Lodné palivá

Sme Váš profesionálny partner pre prepravu na vnútrozemských vodných tokoch a na mori. Na Dunaji nájdete naše moderné tankovacie stanice v Rumunsku a Rakúsku. Pre Vaše oceánske lode sme Vám k dispozícii v prístave Constanta v Čiernom mori a v prístavoch Koper, Terst a Benátky v Jadranskom mori. Vďaka našim jedinečným riešeniam pre Vaše špecifické požiadavky Vám pomôžeme optimalizovať nákladnú dopravu a zároveň znížiť Vaše náklady. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, čo je vo Vašom odvetví dôležité.

Môžete sa spoľahnúť na naše odborné vedomosti. Každoročne natankujeme viac ako 3 000 vnútrozemských a námorných lodí. Taktiež ponúkame vysoko profesionálnu a efektívnu podporu a služby pre Vašu lodnú dopravu. Palivo dodávame priamo z našich regionálnych doplňovacích staníc a rozsiahlych skladovacích sietí. Vďaka tomu Vám dokážeme zaručiť dodávku paliva do 24 hodín. Všetky naše tankovacie stanice spĺňajú najprísnejšie štandardy OMV Group pre ochranu zdravia, bezpečnosti, ochranu životného prostredia a riadenie kvality.

Vzhľadom na to, že lodné palivá nie sú obchodované cez OMV v Slovenskej republike, prosím, v prípade Vášho záujmu sa obráťte na:

Organizácia Adresa Kontakt
OMV Refining & Marketing GmbH

Trabrennstraße 6-8
1020 Viedeň

+36 (1) 381-9773
info.marine@omv.com

Motorové oleje