OMV webstránky
Zavrieť
marvel-3-1

MARVEL MÁNIA prichádza na OMV

Od 12.10.2020 začnite zbierať nálepky a získajte plyšové hračky a hrnčeky s motívom superhrdinov so zľavou.

Na zakúpenie jedného exkluzívneho produktu so zľavou vám bude stačiť 5 nálepiek. Pokiaľ ste zároveň členom nášho Smile&Drive klubu, môžete použiť 320 bodov a získať ich ešte výhodnejšie.

Za každých 10€ hodnoty nákupu pohonných hmôt (motorové vozidlá do 3,5 t), resp. 40€ (motorové vozidlá nad 3,5 t) alebo 10€ hodnoty nákupuných tovarov a služieb dostanete od obsluhy čerpacej stanice 1 nálepku (viac v Pravidlách nižšie)

Nálepky môžete na čerpacích staniciach zbierať od 12.10.2020 do 3.1.2021 a za odmeny so zľavou ich môžete vymeniť až do 17.1.2021!

Či už ste malý alebo veľký fanúšik Marvel hrdinov potešte seba alebo svojich blízkych a vyzbierajte celú sadu piatich hrnčekov a plyšových hračiek.

Pravidlá a podmienky spotrebiteľskej akcie Marvel 2020 (PDF, 463,2 KB)

Spider-Man

Po uhryznutí radioaktívnym pavúkom získava Peter Parker nevšedné pavúčie schopnosti, ktoré využíva na pomoc ostatným, zatiaľ čo jeho osobný život je stále plný prekážok. Ako Spider-Man, používa Petr Parker svoju rýchlosť, pružnosť a pavúčie siete na boj proti zločinu. Sníva o tom, že v budúcnosti sa mu podarí stať sa Avengerom ako Spider-Man.

   

      

Hulk

Dr. Bruce Banner žije život rozdelený medzi kultivovaného vedca, ktorým vždy bol a nekontrolovateľné zelené monštrum poháňané hnevom. Hulk je jednou z najsilnejších bytostí všetkých čias. Jeho fyzická sila sa zväčšuje, keď jeho emocionálne napätie rastie, vďaka čomu je jeho sila prakticky neobmedzená. Jeho super nadľudská sila z neho robí náročného súpera, ktorého len málokto dokáže poraziť.

   

     

Iron Man

Vynálezca Tony Stark používa svoju technologickú genialitu na riešenie problémov ako hrdina Iron Man, obrnený Avenger. Po vytvorení podivuhodného brnenia, ktoré mu zachránilo život, ho Tony niekoľkokrát vylepšil, pričom jeho každá verzia bola vybavená dokonalejšími schopnosťami, rýchlejším ovládaním, zníženou spotrebou energie a hlavne sa dokáže prispôsobiť všetkým hrozbám, ktoré si vesmír pripraví.

   

  

Captain America

Keď Steve Rogers vstúpil do armády počas Druhej svetovej vojny, neurobil to preto, aby sa stal hrdinom, ikonou alebo legendou; urobil to, lebo cítil, že je to správne. Steve Rogers je vynikajúci vodca a stratég, s charizmou a predvídavosťou, ktorá ho predurčuje veliť takmer každému super tímu, ktorého je súčasťou.

   

  

Captain Marvel

Keď Zem zasiahne medzihviezdna vojna medzi dvomi mimozemskými rasami, zmení sa Carol Danversová z výnimočnej pilotky na jednu z najmocnejších superhrdiniek vo vesmíre. Teraz je medzi hviezdami známa ako mocná vesmírna hrdinka Captain Marvel.

Motorové oleje