OMV webstránky
Zavrieť

Natankujte MaxxMotion a umývajte za polovicu

Cestovanie, či už za prácou alebo dovolenkou, si vyžaduje perfektne pripravené vozidlo. Preto sme pre vás pripravili akciu, ktorá výhodne splní oboje. Natankujte aspoň 30 litrov prémiových palív MaxxMotion a získajte 50% zľavu na umývací program TOP na autoumyvárkach TopWash.

Prémiové palivá MaxxMotion obsahujú nové vylepšenia, ktoré zvyšujú výkon a životnosť vášho motora. Viac na MaxxMotion palivá.

Získať kupón na zľavu na program TOP môžete od 1.6.2021 do 12.9.2021, využiť zľavu však budete môcť až do 31.12.2021! Akcia platí  na základný balík umývacieho programu TOP na všetkých umyvárkach OMV TopWash (okrem ČS V.Meder).

Viac o podmienkach akcie a získaní zľavy si prečítate tu:

Pravidlá a podmienky Natankujte MaxxMotion a umyvajte za polovicu 2021 (PDF, 228,5 KB)

Popis programu TOP:

Ide o komplexnú starostlivosť o vozidlo. Program kombinuje vysokú úroveň umytia karosérie a podvozku spolu s aplikáciou vosku OMV TOP WAX, ktorý je nanášaný na karosériu vo forme peny, čo umožňuje jeho zaleštenie. Týmto spôsobom vosk vytvára na povrchu vozidla uniformný film a vypĺňa drobné defekty laku, čím je zabezpečená dlhodobá ochrana laku a vysoký lesk.

Pri pravidelnom využívaní programu TOP si zabezpečíte dlhodobú stabilitu kvality laku a ochranu podvozku.

V prvom kroku programu je na vozidlo dvakrát nanesená aktívna pena, ktorá zabezpečí oddelenie prachu a drobných nečistôt od karosérie. Aktívna pena taktiež podporuje rozpúšťanie soli. Na našich najnovších umývacích linkách je v tomto kroku nanesená aj špeciálna chémia na disky kolies.

Následne je vozidlo predumyté vysokým tlakom čím sa opláchne aktívna pena spolu s uvoľnenými nečistotami. Vysokotlakové predumytie taktiež podporuje odstránenie nečistôt ktoré sú pevne prichytené na karosérii.

Takto predumyté vozidlo je zbavené abrazívnej nečistoty, v ďalšom kroku prebieha umytie šampónom kefami, umytím podvozku a diskov kolies. Na vozidlo je následne nanesený tekutý vosk a penový TOP WAX ktorý je zaleštený pomocou kief. V poslednom kroku prebieha sušenie vozidla.

Pozrite si: Veľký test automatických umyváriek - TopSpeed 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje