OMV webstránky
Zavrieť
img_ Spoločenské hry

Vstúpte do sveta hier s OMV

OMV Vám prináša zábavu pre celú rodinu. Od 1. septembra do 30. novembra 2023 nájdete vybrané spoločenské hry na čerpacích staniciach OMV so zľavou vo výške až 63%.

Ako získať produkty?

Nazbierajte 5 pečiatok alebo 5 digitálnych nálepiek. Zbieranie pečiatok je jednoduché. Za každých 10 € hodnoty nákupu pohonných hmôt alebo iných tovarov a služieb dostanete od obsluhy čerpacej stanice 1 pečiatku.

Pečiatky môžete zbierať dvoma spôsobmi:

Za 10 €  nákupu dostanete pečiatku do hracej kartičky. Vyplnenú kartičku odovzdáte obsluhe čerpacej stanice a zakúpte si spoločenskú hru so zľavou. 

  1. Na hraciu kartičku 
    Za 10 €  nákupu dostanete pečiatku do hracej kartičky. Vyplnenú kartičku odovzdáte obsluhe čerpacej stanice a zakúpte si spoločenskú hru so zľavou. 
  2. Prostredníctvom aplikácie OMV MyStation
    Digitálne nálepky zbierate automaticky po predložení virtuálnej karty v aplikácii OMV MyStation. Po nazbieraní 5 digitálnych nálepiek sa Vám vygeneruje kupón, ktorý Vás oprávňuje si kúpiť Vami vybranú hru. 

Členovia vernostného programu OMV SMILE & DRIVE navyše môžu po nazbieraní 5 pečiatok/digitálnych nálepiek zakúpiť odmeny ešte výhodnejšie – výmenou za svoje SMILE & DRIVE body a doplatok!

Hracie pečiatky/digitálne nálepky môžete zbierať od 01. 09. 2023 do 30. 11. 2023 pri tankovaní a nákupoch na čerpacích staniciach OMV. 


Prehľad spoločenských hier:
 

Krtko a kamaráti
Krtko, myška, zajačik a ježko sa spolu hrajú, varia, pracujú a športujú.
Dokážete nájsť zvieratkám najlepších kamarátov?
Dve hry určené pre najmenšie deti rozvíjajú ich poznávacie schopnosti, farbocit a učia ich všímať si súvislosti vo svojom okolí.

Vhodná pre deti od 3 rokov.
Počet hráčov: 2 – 6
Trvanie hry : 10 minút

Vaša OMV cena: 4,79 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 3,29 €

Diamantový les
Detská hra s prvkami stratégie a rozvíjania pamäti. Hráči v roli trpaslíkov blúdia po pamäti v temnom lese a snažia sa nájsť 4 farebné diamanty. Z herného plánu vidia naraz vždy len zopár políčok a postupne ich skúmajú. V lese na trpaslíkov čakajú poklady, štôlne, skaly, bažiny a nevyspytateľní raráškovia.

Vhodná pre deti od 5 rokov.
Počet hráčov: 2 – 4
Trvanie hry: 15 minút

Vaša OMV cena: 8,39 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 6,89 €
Lovci pokladov – EXKLUZÍVNE LEN PRE DRŽITEĽOV VIRTUÁLNEJ KARTY
Legendárnu rodinnú hru Lovci pokladov si môžu kúpiť na OMV len držitelia virtuálnej karty v aplikácii OMV MyStation.

Na morskej hladine sa stretli lode štyroch kapitánov, ktorí priplávali z rôznych svetových strán. Priviedol ich rovnaký cieľ – objaviť a zmocniť sa zlata dávno potopených korábov. Kto získa najviac pokladov a vráti sa z výpravy ako víťaz? To záleží na šťastí a Vašich taktických schopnostiach.

Vhodná pre deti od 6 rokov.
Počet hráčov: 2 – 4
Trvanie hry: 40 minút

Vaša OMV cena: 10,19 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 8,69 €
Hravý vesmír
Staňte sa dobrodruhmi a objavujte vesmír, navštívte planéty a plňte úlohy pre malých kozmonautov. Veselá hra pre zvedavé deti, ktorá Vám osvieži základné znalosti vesmíru.

Vhodná pre deti od 6 rokov.
Počet hráčov: 3 – 4
Trvanie hry: 20 minút

Vaša OMV cena: 4,79 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 3,29 €
Harry Potter – kúzelné tvory
Výzva všetkým kúzelníkom! Z Rokfortu utiekli kúzelné tvory. Vy a Vaši priatelia ich musíte pochytať. Hrajte ako Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová alebo Ginny Weasleyová. Získajte stopy, aby ste tvory v Rokforte aj mimo neho našli. Ale pozor! Výprava mimo Rokfortu môže byť zradná a môžete prísť o niektoré stopy či drahocenný čas. Unikátny otáčací herný plán prináša napätie, zábavu a umožní Vám pohybovať sa v dvoch samostatných herných prostrediach. 
Hráč, ktorý získa štyri stopy a nájde strateného tvora ako prvý, vyhráva.

Vhodná pre deti od 6 rokov.
Počet hráčov: 2 – 4
Trvanie hry: 30 minút

Vaša OMV cena: 17,99 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 16,49 €
Activity Playmobil
Playmobil & Piatnik: dve silné značky sa spojili do jednej klasickej hry. 990 vzrušujúcich a zábavných pojmov z rôznych tematických okruhov Playmobil čaká už len na to, až si ich pomocou pantomímy, kreslenia alebo slovného opisu znázorníte a uhádnete.
V tejto hre môžu hrať 2 až 4 tímy. Hráč, ktorý je na rade si môže vybrať ľubovoľný pojem z karty, ktorý musí znázorniť daným spôsobom svojmu tímu. Pokiaľ tím pojem do 60 sekúnd uhádne, môže posunúť svoju figúrku. Otvorené kolá, v ktorých môžu spoločne hádať všetky tímy, sľubujú ešte viac vzrušenia a napätia.
Ktorému tímu sa podarí priviesť svoju figúrku Playmobil do cieľa ako prvému? 

Vhodná pre deti od 7 rokov.
Počet hráčov: 3 -12
Trvanie hry: 40 minút

Vaša OMV cena: 22,99 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 21,49 €
Cestujeme po hradoch a zámkoch
Cestujte s nami po hradoch a zámkoch na Slovensku. Počas hry objavujete zaujímavé miesta, spoznáte históriu a dozviete sa povesti z dôb dávno minulých. Je iba na Vás ako budete cestovať. Pešo, na motorke alebo autom? Cestou Vás čakajú výdavky, ale môžete si aj zarobiť. Správne hospodárenie a taktika je veľmi dôležitá. Vyhráva hráč, ktorý má najviac peňazí. Hra pomáha k samostatnému rozhodovaniu a prehlbuje znalosti Slovenska.

Vhodná pre deti od 7 rokov.
Počet hráčov: 2 – 4
Trvanie hry: 45 minút

Vaša OMV cena: 11,69 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 10,19 €
Kvantum
V hre Kvantum sa stávate vesmírnymi pilotmi, ktorí v úžasných raketách brázdia hlbokým vesmírom a pomocou roztomilých mimozemšťanov navigujú svoje vesmírne lode nepreskúmanou sústavou planét čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie k cieľu. Komu sa podarí prekonať všetky nástrahy vesmíru a bezpečne pristáť na tajomnej planéte?

Vhodná pre deti od 8 rokov.
Počet hráčov: 2-6
Trvanie hry: 30 minút

Vaša OMV cena: 6,99 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 5,49 €
Tik Tak Bum Chain Reaction
Vytvárať slovnú reťaz bez toho aby došlo k jej prerušeniu sa ľahšie povie ako urobí! Tikajúca bomba vytvára enormný tlak na čas a k tomu sa ešte vzniká zmätok kvôli zmene smeru v hre. Je potrebné zachovať si chladnú hlavu a povedať správne slovo. Akonáhle sa spustí časovač, prvý hráč s daným prvým písmenom musí pomenovať slovo pre jednu z vystavených kariet kategórii, ktoré začína na posledné písmeno predchádzajúceho slova. Podarí sa Vám povedať správne slovo a predať tikajúcu bombu, aby sa výbušný reťazec slov mohol predĺžiť?
S každým kolom sa menia kategórie, pre ktoré je treba hľadať pomenovania. 
Znie to ako výzva?

Vhodná pre deti od 12 rokov.
Počet hráčov: 2 a viac
Trvanie hry: 35 minút

Vaša OMV cena: 15,59 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 13,99 €
Popis hry Exit – Lúpež na Mississipii
Vitajte na lodi „River Queen“! Ako tím vyšetrovateľov cestujete v roku 1872 po rieke Mississippi na kolesovom parníku. Užívate si príjemnú plavbu do New Orealns, kde máte riešiť jeden prípad.
Zrazu si Vás zavolá kapitán. Bol spáchaný zločin – priamo tu na palube! Jeden pasažier bol okradnutý. Tento úspešný podnikateľ mal u seba dokumenty neoceniteľnej hodnoty, ktoré zmizli. 
Teraz vstupujete do hry Vy. Dokážete nájsť páchateľa a získať späť stratené dokumenty? Podarí sa Vám to, iba ak budete spolupracovať ako tím. 
Zistite, kto bol v čase činu na mieste krádeže a vyriešte prípad spoločne!

Vhodná pre deti od 12 rokov. 
Počet hráčov: 1-4
Trvanie hry: 90 minút

Vaša OMV cena: 9,89 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 8,39 €
Popis hry Exit – Tajomné múzeum
Máte posledný deň dovolenky vo Florencii. Veselo sa prechádzate uličkami mesta, keď sa zrazu spustí silný dážď. Rýchlo sa snažíte niekam schovať, keď v tom sa zrazíte s dobre oblečeným mužom. Spiklenecky Vám vtisne do ruky divnú mramorovú doštičku a brožúrku múzea a zamrmlá niečo o „poklade Santa Marie“, „voľných vstupenkách“, a „dobrej zábave“ a stratí sa v hustom daždi. Poklad? Voľné vstupenky? To Vám nikto nemusí hovoriť dvakrát! Ale keď vstúpite do impozantného múzea, nevidíte široko ďaleko ani živej nohy. Aj pokladňa je zavretá! Už, už chcete sklamane odísť, keď sa Vám zabuchnú obrovské vstupné dvere pred nosom. Ste tu zamknutý! Vystrašene sa obzeráte. Ďalší možný východ je zablokovaný turniketom s podivným symbolom. Počkať! Nevideli ste ten symbol už niekde? Uvedomíte si, že jedine pokiaľ sa Vám podarí vyriešiť všetky hádanky múzea, dostanete sa odtiaľ von. Pokiaľ nie, stanú sa z Vás čoskoro taktiež exponáty.

Vhodná pre deti od 12 rokov. 
Počet hráčov: 1-4
Trvanie hry: 90 minút

Vaša OMV cena: 9,89 € 
Cena pre členov OMV SMILE & DRIVE: 240 bodov a 8,39 €


PRAVIDLÁ A PODMIENKY AKCIE 
Ponuka je platná na všetkých čerpacích staniciach OMV. Hracie kartičky na zbieranie hracích pečiatok sa nesmú kopírovať a nemajú žiadnu peňažnú hodnotu.

Hracie pečiatky je možné získať do 30. 11. 2023. Odmeny si môžete zakúpiť do 30. 11. 2023 alebo do vypredania zásob. Počet produktov je limitovaný. 

​​​

Motorové oleje