Kontakt
OMV webstránky

Napumpujte sa adrenalínom na OMV!

Zaregistrujte teraz svoj unikátny 6-miestny kód zo žrebu cez formulár nižšie alebo pošlite SMS v tvare OMV (medzera) KÓD na číslo 6661 (vzor: OMV CBT5F3) a ste v hre.

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je jednorázové tankovanie min. 35L paliva OMV MaxxMotion.

Spotrebiteľská súťaž trvá do 31. 8. 2019. Podrobné pravidlá nájdete na každej čerpacej stanici OMV alebo si ich môžete stiahnuť tu.
Pre overenie pravosti si ponechajte výhernú hraciu kartu a pokladničný doklad minimálne do 30. 9. 2019.

Každý tyždeň žrebujeme adrenalínové ceny:

Predplatená karta OMV Value Card, je platná dva roky od zakúpenia a možno ju využiť na ktorejkoľvek čerpacej stanici OMV v Slovenskej republike. Je možné ju využiť na nákup pohonných hmôt, vybraných služieb alebo tovaru alebo pri nákupe niektorého z programov umývacích linek OMV Top Wash. Viac informácii o predplatených kartách a poukážkach OMV nájdete tu.

Vaše motorové vozidlo nie je prispôsobené jazde na okruhu. Už po troch kolách dochádza k opotrebovaniu pneumatík, brzdových kotúčov i brzdového obloženia. Vozidlá z flotily SLOVAKIA RING podstúpili špeciálnu úpravu rámovej konštrukcie, motora i brzdového systému, aby zvýšili vašu bezpečnosť i zážitok z jazdy.

Preto sme pre výhercov tejto týždennej výhry pripravili špeciálny deň na okruhu SLOVAKIA RING, kedy si budú môcť vyskúšať jazdu s nadupanou Hondou Civic Type R alebo kia Ceed GT úplne zadarmo. Túto výhru je možné uplatniť si 16.9.2019 na okruhu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni. Okrem jazdy vás čaká bezpečnostné školenie, príprava na jazdu a malé prekvapenie od OMV. Samozrejmosťou bude obed a menšie občerstvenie. Tešime sa na vás! :-)

Výherca má možnosť užiť si zážitkový let nie len ako fotografujúci pasažiar, ale v prípade záujmu i ako pilot. Vďaka vyspelej palubnej výbave lietadla a zdvojenému riadeniu je neskôr vo vzduchu možné stať sa pilotom na skúšku a pod dohľadom kapitána zažiť  asistované pilotovanie lietadla na vlastnej koži. Viac o pilotovaní a lietadle nájdete na webstránke partnera www.a1attack.com.

Hlavnou výhrou je Audi Q2 1.5 TFSI S-tronic 7-stup.

Každý vyherca bude kontaktovaný osobitne. V prípade výhier “pilot na skúšku” a “jazda na okruhu” budú poskytnuté aj doplňujúce informácie pre prevzatie a uskutočnenie výhry. Preto je potrebné, aby ste pri vyplnení registračného formulára uviedli správne a pravdivé údaje.

Výhercovia týždenných cien:

1. týždeň:

OMV Value Card v hodnote 500 EUR - Lena K., Nitra; Jazda na okruhu SLOVAKIA RING - Miroslav P., Myjava; Pilot na skúšku v lietadle Attack Viper SD4 - Dominik D., Malinovo

2. týždeň:

OMV Value Card v hodnote 500 EUR; Jazda na okruhu SLOVAKIA RING - Roland Š.; Pilot na skúšku v lietadle Attack Viper SD4

Registračný formulár

 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje