OMV webstránky
Zavrieť
img_MM 95 Header-banner_1100x367px

OMV MAXXMOTION SUPER 95

V OMV neustále posúvame hranice inovácií tak, aby sme priniesli to najlepšie pre motory Vašich automobilov. Náš tím odborníkov permanentne pracuje na zabezpečení vynikajúcej kvality, presnosti a starostlivosti aby Vaše motory dosiahli tie najlepšie výkony a aby sme zlepšili Váš zážitok z jazdy.

PREČO SI VYBRAŤ OMV MAXXMOTION SUPER 95

img_1_Innovation_95

Inovácia ako základ: OMV MaxxMotion Super 95 je rozumnou voľbou medzi prémiovými palivami pre majiteľov benzínových vozidiel. Palivo s oktánových číslom 95 je vylepšené našimi špeciálnymi aditívami pre lepšiu ochranu motora.

img_2_Austrian Craftmanship_95

Rakúska kvalita: Produkt bol vyvinutý v Rakúsku, krajine známej svojou presnosťou a kvalitou.

ZISTITE VIAC O VÝHODÁCH OMV MAXXMOTION SUPER 95

Tankujete benzín? Ste pripravený posunúť svoj zážitok z jazdy autom?  OMV MaxxMotion Super 95 Vám je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach OMV. Stačí natankovať náš benzín obohatený o špeciálny súbor aditív a pocítite rozdiel už pri prvej jazde.

img_3_Carousel_MM_95

img_4_Engine Protection_MM_95

OMV MaxxMotion Super 95 obsahuje aditíva vyvinuté na ochranu motora. Znižovaním trenia a minimalizáciou opotrebovania kľúčových komponentov motora účinne redukuje vnútorný odpor a zaručuje optimálnu ochranu proti poškodeniu.

img_5_Prolonged Engine Life_MM_95

OMV MaxxMotion Super 95 zabraňuje tvorbe usadenín v kľúčových komponentoch motora. Zabezpečuje tým pretrvávanie konzistentného výkonu počas celého životného cyklu. Pravidelné používanie nielen predlžuje životnosť motora, ale aj zlepšuje jeho výkon, čo umožňuje vodičom vyťažiť maximum z jazdy. 

ROZŠÍRENÉ TESTOVANIE V ZÁUJME DOSIAHNUTIA BEZKONKURENČNÉHO VÝKONU A KVALITY

Náš záväzok poskytovať dokonalosť, nespočíva len v prinášaní špičkových produktov. Uvedomujeme si, že garancia kvality je prvoradým predpokladom dosahovania vašej plnej spokojnosti a optimálneho výkonu vozidla. OMV MaxxMotion Super 95 prechádza prísnym procesom zabezpečovania kvality, čím ho povyšujeme na prémiové palivo s bezkonkurenčnou akosťou.

img_5_Lab_95

OMV sa ako líder v odvetví zaväzuje spĺňať tie najvyššie štandardy a vyvíjať najmodernejšie produkty. Dôležitou súčasťou produktového vývoja prémiových palív OMV MaxxMotion je preto kompletné testovanie podľa širokej škály noriem pre zabezpečenie najvyššej kvality a to už od prvotnej fázy vývoja produktu.

img_6_Test-bench_95

Pri testovaní spolupracuje spoločnosť OMV s rôznymi partnermi z automobilového priemyslu. Využíva plne automatizované skúšobné stanovištia s najmodernejšou meracou technológiou, čo umožňuje získať ešte presnejšie poznatky o výhodách prémiových palív OMV MaxxMotion.

img_8_Digital Quality Checking_95

Zdigitalizovanie kontroly kvality umožňuje ešte lepšie sledovať a dodržiavať vysoké štandardy paliva, ktoré boli stanovené už pri jeho vývoji. Prísnou kontrolou jedinečnej technológie aditív zabezpečujeme, že len na čerpacie stanice sú distribuované len produkty spĺňajúce najvyššie normy. OMV prísne monitoruje kvalitu palív MaxxMotion od výroby až po ich distribúciu na čerpacie stanice a do nádrží zákazníkov.

Motorové oleje