OMV webstránky
Zavrieť
img_95_header_1100x367

OMV MaxxMotion 95

Prémiová starostlivosť pre váš motor

Prvým krokom na začiatku akejkoľvek cesty je správna príprava. Preto robíme všetko pre to aby bol motor vášho auta dlhodobo spoľahlivý.

OMV MaxxMotion 95 bol vyvinutý ako prémiové palivo pre ochranu vášho motora proti opotrebovaniu tak, aby ste sa mohli dostať kamkoľvek chcete a ešte ďalej.

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA ACTIVEFLOWTM 
Ochranný štít pre váš motor

Technológia ACTIVEFLOWTM napomáha k znižovaniu trenia v motore, najmä v kľúčových bodoch, kde je nevyhnutná plynulosť pohybu. Pravidelným používaním vytvára ochrannú vrstvu na kovových povrchoch motora, čím ochraňuje pred koróziou, zabezpečuje ochranu celého palivového systému a tým predlžuje životnosť motora.

img_Benefits-95-700x300_SK

Optimálna ochrana proti opotrebovaniu*
Optimálna ochrana proti opotrebovaniu*

Ochrana motora
OMV MaxxMotion 95 obsahuje povrchovo aktívne zlúčeniny znižujúce trenie ako súčasť svojej technológie ACTIVEFLOW™. Tým sa znižuje trenie na dôležitých komponentoch motora a minimalizuje sa opotrebenie. Menšie vnútorné trenie znamená optimálnu ochranu aj maximálnu účinnosť motora.

Udržuje motor čistý*
Udržuje motor čistý*

Predĺženie životnosti motora
OMV MaxxMotion 95 umožňuje predchádzať tvorbe usadenín na vstupných ventiloch. Výsledkom je, že pri stálom a pravidelnom používaní OMV MaxxMotion 95 sa výkon motora zachová.

img_QA image_900x225
img_MM95_2

img_95_1920x1080_03

Ako líder v odvetví je OMV zameraná na to, plniť najvyššie štandardy a vyvíjať najmodernejšie produkty. Preto je vykonávanie testov na širokej škále noriem dôležitou súčasťou procesu vývoja produktov prémiových palív OMV MaxxMotion, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita už od počiatočnej fázy vývoja. 

     

img_95_1920x1080_04

Pri testovaní OMV spolupracuje s rôznymi partnermi v automobilovom priemysle. Prevádzka áut na plne automatizovaných testovacích linkách s najmodernejšou meracou technológiou pomáha získať realistickejšie poznatky o výhodách prémiových palív OMV MaxxMotion.

     

     

img_95_1920x1080_06

Digitalizované sledovanie kvality umožňuje udržiavať vysokú úroveň spoľahlivosti pri dodržaní parametrov paliva definovaných vo vývoji. Aby sme zabezpečili, že z tankovísk smerom k čerpacím staniciam OMV odchádzajú len produkty spĺňajúce tie najvyššie štandardy, vykonávame prísnu kontrolu našej jedinečnej technológie ACTIVEFLOW™. OMV sleduje kvalitu až pokým sa palivá MaxxMotion nedostanú na čerpaciu stanicu a nádrže našich zákazníkov.

Motorové oleje