Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

OMV MaxxMotion Benzín

Nemusíte ísť do tuningovej dielne, aby ste dostali z vášho auta maximum. Jednoducho sa zastavte na najbližšej čerpacej stanici OMV a natankujte OMV MaxxMotion 100plus!

Nové produkty MaxxMotion teraz  obsahujú vyššiu dávku aditív na zvýšenie výkonu, zníženie opotrebenia, udržiavanie čistoty motora a dlhodobú životnosť. To vedie k maximálnej účinnosti motora a zvyšuje spoľahlivosť vášho vozidla.

Bližšie informácie o novom zložení sa dočítate TU.

   

Rozhodujúce výhody OMV MaxxMotion 100plus *:

  • Maximálny výkon
  • Efektívne spaľovanie
  • Ochrana proti korózii
  • Dlhšia životnosť
  • Menej emisií
  • Dodržanie najvyšších medzinárodných štandardov kvality

Náš OMV MaxxMotion Super 100plus obsahuje špeciálne látky, ktoré poskytujú vášmu motoru maximálny výkon. Efekt sa začína už od prvého naplnenia nádrže OMV MaxxMotion Super 100plus.

Pridaním špeciálnych aditív do nášho MaxxMotion Super 100plus zabraňujeme korózii častí vášho motora, čo predlžuje jeho životnosť.

Aditíva v MaxxMotion Super 100plus pomáhajú odstraňovať usadeniny a zabraňovať novému znečisteniu. Tým sa predlžuje životnosť vášho motora.

Dlhodobé používanie MaxxMotion Super 100plus sa postará o čistejší motor a efektívnejšie spaľovanie. Výsledkom je zníženie emisií CO2. S OMV MaxxMotion ste šetrnejší k životnému prostrediu.

 

Naše palivo OMV MaxxMotion Super 100plus má mimoriadne vysoké oktánové číslo s minimálne 100-oktánovým RON. Tým sa optimalizuje spaľovanie vo vašom motore, čím sa zabezpečia lepší výkon motora a obzvlášť silná akcelerácia.

* Výhody závisia od štýlu jazdy, typu a veku motora a vzťahujú sa na porovnateľné palivo bez aditív, ktoré spĺňa minimálne požiadavky STN EN 228.

Bližšie informácie o novom zložení sa dočítate TU.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje