OMV webstránky
Zavrieť
MM100plus-3-1-img_sk

OMV MaxxMotion Benzín

Nemusíte ísť do tuningovej dielne, aby ste dostali z vášho auta maximum. Jednoducho sa zastavte na najbližšej čerpacej stanici OMV a natankujte OMV MaxxMotion 100plus!

OMV MaxxMotion Super 100Plus prichádza od mája 2021 s novou receptúrou na zníženie trenia. Bližšie informácie o novom zložení sa dočítate TU.

 Rozhodujúce výhody OMV MaxxMotion 100plus *:

  • Dlhšia životnosť motora
  • Maximálny výkon
  • Efektívne spaľovanie
  • Kvalita E5 – nižší obsah biozložky
  • Spĺňa najvyššie požiadavky automobilového priemyslu (kategória 6), ktoré určuje WWFC (Svetová palivová charta)Ochrana proti korózii
  • Menej emisií

Náš OMV MaxxMotion Super 100plus obsahuje špeciálne látky, ktoré poskytujú vášmu motoru maximálny výkon. Efekt sa začína už od prvého naplnenia nádrže OMV MaxxMotion Super 100plus.

Pridaním špeciálnych aditív do nášho MaxxMotion Super 100plus zabraňujeme korózii častí vášho motora, čo predlžuje jeho životnosť.

Aditíva v MaxxMotion Super 100plus pomáhajú odstraňovať usadeniny a zabraňovať novému znečisteniu. Tým sa predlžuje životnosť vášho motora.

Dlhodobé používanie MaxxMotion Super 100plus sa postará o čistejší motor a efektívnejšie spaľovanie. Výsledkom je zníženie emisií CO2. S OMV MaxxMotion ste šetrnejší k životnému prostrediu.

OMV MaxxMotion Super 100Plus obsahuje nový modifikátor trenia. Táto vylepšená špecializovaná zložka buduje v motore na stene valca aktívnu ochrannú vrstvu. Výsledkom je výrazné zníženie vnútorného trenia, čo vedie k väčšej účinnosti a nižšiemu opotrebovaniu. Okrem optimalizovanej účinnosti paliva je motor zároveň chránený pred koróziou a usadeninami. Viac TU.

Naše palivo OMV MaxxMotion Super 100plus má mimoriadne vysoké oktánové číslo s minimálne 100-oktánovým RON. Tým sa optimalizuje spaľovanie vo vašom motore, čím sa zabezpečia lepší výkon motora a obzvlášť silná akcelerácia.

* Výhody závisia od štýlu jazdy, typu a veku motora a vzťahujú sa na porovnateľné palivo bez aditív, ktoré spĺňa minimálne požiadavky STN EN 228.

Motorové oleje