OMV webstránky
Zavrieť
img_100plus_header_1100x367

OMV MaxxMotion Super 100plus

Maximálny výkon pre váš motor

Prvým krokom na začiatku akejkoľvek cesty je správna príprava. Preto robíme všetko pre to aby bol motor vášho auta dlhodobo spoľahlivý.

OMV MaxxMotion Super 100plus bol vyvinutý tak, aby ponúkal vynikajúcu ochranu a výkon. Vďaka splneniu požiadaviek najvyššej úrovne (kategória 6) Worldwide Fuel Charter (WWFC) sa dostanete kamkoľvek budete chcieť a ešte ďalej.

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA ACTIVEFLOWTM 
Ochranný štít pre váš motor

Technológia ACTIVEFLOWTM napomáha k znižovaniu trenia v motore, najmä v kľúčových bodoch, kde je nevyhnutná plynulosť pohybu. Pravidelným používaním vytvára ochrannú vrstvu na kovových povrchoch motora, čím ochraňuje pred koróziou, zabezpečuje ochranu celého palivového systému a tým predlžuje životnosť motora.

img_Benefits-100plus-700x700_SK

Použitie OMV MaxxMotion Super 100plus zabraňuje tvorbe usadenín na dôležitých častiach motora, ako sú vstrekovače benzínu a jeho jedinečná technológia ACTIVEFLOW™ tiež odstraňuje vzniknuté usadeniny.
Použitie OMV MaxxMotion Super 100plus zabraňuje tvorbe usadenín na dôležitých častiach motora, ako sú vstrekovače benzínu a jeho jedinečná technológia ACTIVEFLOW™ tiež odstraňuje vzniknuté usadeniny.

Ochrana motora
Použitie OMV MaxxMotion Super 100plus zabraňuje tvorbe usadenín na dôležitých častiach motora, ako sú vstrekovače benzínu a jeho jedinečná technológia ACTIVEFLOW™ tiež odstraňuje vzniknuté usadeniny. Pri nepretržitom používaní OMV MaxxMotion Super 100plus zostanú vstrekovače počas celej životnosti motora takmer bez usadenín a životnosť motora sa tak predĺži.

     

Maximálny výkon motora
Maximálny výkon motora

Lepší výkon
Palivo OMV MaxxMotion Super 100plus obsahuje komponenty, ktoré sú vysoko odolné voči klepaniu, čo má výhody najmä vo vysokovýkonných motoroch. Vysoké oktánové číslo následne umožňuje získať maximálny výkon motora.

Ochrana proti korózii
Ochrana proti korózii

     

     

Predĺženie životnosti motora
OMV MaxxMotion Super 100plus ťaží z jedinečnej technológie ACTIVEFLOW™, ktorá vytvára ochrannú vrstvu na kovových povrchoch. Vďaka tomu poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózii v palivovom systéme a motore.

Menšie trenie a opotrebovanie
Menšie trenie a opotrebovanie

     

     

Maximalizovaná efektivita
OMV MaxxMotion Super 100plus obsahuje aktívne zlúčeniny znižujúce trenie ako súčasť svojej technológie ACTIVEFLOW™. Tým sa znižuje trenie na dôležitých častiach a navyše sa minimalizuje opotrebenie. Menšie vnútorné trenie znamená optimálnu ochranu proti opotrebovaniu a maximálnu účinnosť motora.

img_QA image_900x225
img_MM95_2

img_95_1920x1080_03

Ako líder v odvetví je OMV zameraná na to, plniť najvyššie štandardy a vyvíjať najmodernejšie produkty. Preto je vykonávanie testov na širokej škále noriem dôležitou súčasťou procesu vývoja produktov prémiových palív OMV MaxxMotion Super 100plus, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita už od počiatočnej fázy vývoja.

     

img_95_1920x1080_04

Pri testovaní OMV spolupracuje s rôznymi partnermi v automobilovom priemysle. Prevádzka áut na plne automatizovaných testovacích linkách s najmodernejšou meracou technológiou pomáha získať realistickejšie poznatky o výhodách prémiových palív OMV MaxxMotion Super 100plus.

     

     

img_95_1920x1080_06

Digitalizované sledovanie kvality umožňuje udržiavať vysokú úroveň spoľahlivosti pri dodržaní parametrov paliva definovaných vo vývoji. Aby sme zabezpečili, že z tankovísk smerom k čerpacím staniciam OMV odchádzajú len produkty spĺňajúce tie najvyššie štandardy, vykonávame prísnu kontrolu našej jedinečnej technológie ACTIVEFLOW™. OMV sleduje kvalitu až pokým sa palivá MaxxMotion nedostanú na čerpaciu stanicu a nádrže našich zákazníkov.

img_Quote_SUper100_SK_900x360

* Výhody závisia od štýlu jazdy, typu a veku motora a vzťahujú sa na porovnateľné palivo bez aditív, ktoré spĺňa minimálne požiadavky STN EN 228.

Motorové oleje