OMV webstránky
Zavrieť
img_MM 100Plus_header-banner_1100x367px

OMV MAXXMOTION SUPER 100 PLUS

V OMV neustále posúvame hranice inovácií tak, aby sme priniesli to najlepšie pre motory Vašich automobilov. Náš tím odborníkov permanentne pracuje na zabezpečení vynikajúcej kvality, presnosti a starostlivosti aby Vaše motory dosiahli tie najlepšie výkony a aby sme zlepšili Váš zážitok z jazdy. 

PREČO SI VYBRAŤ OMV MAXXMOTION SUPER 100 PLUS

img_1_Innovation_100 plus

Inovácia ako základ: OMV MaxxMotion Super 100 Plus s najmodernejším zložením predstavuje náš štandard v oblasti inovácií benzínových palív. So svojím vysokým oktánovým číslom 100 je navrhnutý tak, aby poskytoval bezkonkurenčný výkon a zabezpečoval plné využitie potenciálu vášho benzínového motora.

img_2_Austrian Craftmanship_100 plus

Rakúska kvalita: Produkt bol vyvinutý v Rakúsku, krajine známej svojou presnosťou a kvalitou.

img_3_Uncompromising Quality_100 plus

Nekompromisná kvalita: Svoj záväzok voči kvalite berieme veľmi vážne. OMV MaxxMotion Super 100 Plus je výsledkom precízneho výrobného procesu a dodržiavania najvyšších štandardov odvetvia. Vďaka tomu OMV ako jeden z mála dodávateľov na trhu spĺňa najvyššie požiadavky (kategória 6), kladené najväčšími výrobcami automobilov a motorov podľa programového dokumentu World Wide Fuel Charter (WWFC).

ZISTITE VIAC O VÝHODÁCH OMV MAXXMOTION SUPER 100 PLUS

Tankujete benzín? Ste pripravený posunúť svoj zážitok z jazdy autom?  OMV MaxxMotion Super 100 Plus Vám je k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach OMV. Stačí natankovať náš najlepší benzín obohatený o špeciálny súbor aditív a pocítite rozdiel už pri prvej jazde.
 

img_4_Carousel MaxxMotion MM 100

Zbavte svoj motor usadenín a uchovávajte ho dlhodobo čistý.

Naša ochranná receptúra znižuje trenie a pomáha predĺžiť životnosť motora pre všetky Vaše budúce cesty.

Vysoké oktánové číslo 100 zabezpečuje rýchle a účinné spaľovanie pre maximalizovaný výkon motora.

ROZŠÍRENÉ TESTOVANIE PRE BEZKONKURENČNÝ VÝKON A KVALITU

Náš záväzok poskytovať zákazníkom to najlepšie, nespočíva len v prinášaní produktov najvyššej kvality. Uvedomujeme si, že garancia kvality je základným predpokladom pre dosiahnutie Vašej spokojnosti a optimálneho výkonu vozidla. OMV MaxxMotion Super 100 Plus preto prechádza prísnym procesom kontroly kvality, čo ho predurčuje na prémiové palivo s bezkonkurenčnou účinnosťou a kvalitou.

img_5_Lab_100 plus

OMV sa ako líder v odvetví zaväzuje spĺňať tie najvyššie štandardy a vyvíjať najmodernejšie produkty. Dôležitou súčasťou produktového vývoja prémiových palív OMV MaxxMotion je preto kompletné testovanie podľa širokej škály noriem pre zabezpečenie najvyššej kvality a to už od prvotnej fázy vývoja produktu.

img_6_Test-bench100 plus

Pri testovaní spolupracuje spoločnosť OMV s rôznymi partnermi z automobilového priemyslu. Využíva plne automatizované skúšobné stanovištia s najmodernejšou meracou technológiou, čo umožňuje získať ešte presnejšie poznatky o výhodách prémiových palív OMV MaxxMotion.

img_8_Digital Quality Checking_100 plus

Zdigitalizovanie kontroly kvality umožňuje ešte lepšie sledovať a dodržiavať vysoké štandardy paliva, ktoré boli stanovené už pri jeho vývoji. Prísnou kontrolou jedinečnej technológie aditív zabezpečujeme, že len na čerpacie stanice sú distribuované len produkty spĺňajúce najvyššie normy. OMV prísne monitoruje kvalitu palív MaxxMotion od výroby až po ich distribúciu na čerpacie stanice a do nádrží zákazníkov.

Motorové oleje