Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Kaviarne VIVA CAFÉ získali ocenenie Best Buy Award

„V OMV sa staráme o to, aby naši zákazníci odchádzali z čerpacích staníc s čo najlepším zážitkom. Okrem špičkového benzínu a nafty OMV MaxxMotion k tomu patria aj prvotriedne služby. Neustále zveľaďujeme prostredie i sortiment v našich kaviarňach OMV VIVA CAFÉ, v ktorých vodiči i posádky nájdu vždy kvalitné občerstvenie. Teší nás, že nás za to odmenili ocenením Best Buy Award,“ hovorí Gernot Gollner, Retail Manager OMV Slovensko.

Ocenenia Best Buy Awards udeľuje švajčiarska spoločnosť Icertias na základe prieskumov trhu. Výsledný rebríček vychádza z hodnotenia samotných zákazníkov a právo hrdiť sa modrou medailou patrí len najlepším v jednotlivých segmentoch.

Zákazníci OMV vedia, že v kaviarňach VIVA Café nájdu vždy kvalitnú kávu. Jemnú chuť a arómu VIVA CAFÉ garantuje už výber surovín, ktoré pochádzajú z FAIRTRADE plantáží v Brazílii, Strednej Amerike a Indii. Káva je pražená v slávnej talianskej pražiarni Gimoka a na namiešaní výslednej ideálnej zmesi sa podieľal tím baristov a špecialistov.

Pre milovníkov tohto horúceho nápoja teraz OMV pripravilo aj novinku. Návštevníci VIVA CAFÉ si teraz môžu na čerpacích staniciach vychutnať svoju kávu s unikátnou a vyváženou arómou a nadýchanou penou aj v XXL verzii.
 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje