OMV webstránky
Zavrieť

VIVA Špeciality

Doplniť energiu je teraz na čerpacích staniciach OMV ešte jednoduchšie. Okrem vysokokvalitných palív do nádrže nájdete v obchodoch VIVA aj chutné palivo pre telo.

Aby ste sa na cestách cítili príjemne, ponúkame vám viac než len palivá a príslušenstvo pre vaše auto. Z vašej zastávky urobíme kulinársky zážitok. Dobrá a vyvážená strava a povzbudzujúce nápoje sú na cestách obzvlášť dôležité. Okrem našich kávových špecialít vám ponúkame rôzne sladké koláče a veľa slaného občerstvenia, ktoré pre vás pripravujeme niekoľkokrát denne.

Na čerpacie stanice OMV sme priniesli aj horúce a chrumkavé pochúťky. Viacero druhov pizze, novinku s názvom rustichini, klasické panini ako aj možnosť nechať si zapiecť bagetu.

Sezónna ponuka najvyššej kvality

Vychutnajte si čerstvosť a rozmanitosť!

VIVA Fish and Chips 16-9 image
VIVA_Stripsy_hranolky_16-9_image
VIVA_Pagace_4-3_image

Okrem štandardného gastronomického sortimentu nájdete v našej ponuke aj vždy niečo nové: v súlade so sezónou vás pozívame na akciové špeciality vo forme vybraného občerstvenia.

Doprajte si osviežujúci nápoj, lahodnú kávu alebo naše chrumkavé novinky:

  • Kebab triangel
  • Fish & Chips
  • Kuracie stripsy s hranolkami a s dressingom podľa ponuky
  • Tradičné pagáče podľa výberu

V pohodlí si budete môcť vychutnávať aj naše ostatné kulinárske ponuky, ktoré sú čerstvo pripravované pre vás. So všetkými našimi ingredienciami prikladáme veľkú dôležitosť na špičkovú kvalitu a pôvod.

Na OMV ponúkame našim zákazníkom viac: väčší výber, viac služieb, väčší pôžitok.

Motorové oleje