Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

VIVA Špeciality

Doplniť energiu je teraz na čerpacích staniciach OMV ešte jednoduchšie. Okrem vysokokvalitných palív do nádrže nájdete v obchodoch VIVA aj chutné palivo pre telo.

Aby ste sa na cestách cítili príjemne, ponúkame vám viac než len palivá a príslušenstvo pre vaše auto. Z vašej zastávky urobíme kulinársky zážitok. Dobrá a vyvážená strava a povzbudzujúce nápoje sú na cestách obzvlášť dôležité. Okrem našich kávových špecialít vám ponúkame rôzne sladké koláče a veľa slaného občerstvenia, ktoré pre vás pripravujeme niekoľkokrát denne.

Na čerpacie stanice OMV sme priniesli aj horúce a chrumkavé pochúťky. Viacero druhov pizze, novinku s názvom rustichini, klasické panini ako aj možnosť nechať si zapiecť bagetu.

Sezónna ponuka najvyššej kvality

Vychutnajte si čerstvosť a rozmanitosť!

Okrem štandardného gastronomického sortimentu nájdete v našej ponuke aj vždy niečo nové: v súlade so sezónou vás pozívame na akciové špeciality vo forme vybraného občerstvenia.

Doprajte si osviežujúci nápoj, lahodnú kávu alebo naše chrumkavé novinky:

  • Kebab triangel
  • Fish & Chips
  • Kuracie stripsy s hranolkami a s dressingom podľa ponuky
  • Tradičné pagáče podľa výberu

V pohodlí si budete môcť vychutnávať aj naše ostatné kulinárske ponuky, ktoré sú čerstvo pripravované pre vás. So všetkými našimi ingredienciami prikladáme veľkú dôležitosť na špičkovú kvalitu a pôvod.

Na OMV ponúkame našim zákazníkom viac: väčší výber, viac služieb, väčší pôžitok.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje