OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod OMV Card Doplnkové ČS muž tankuje

Vaša OMV Card má veľa výhod

OMV Card zahŕňa kompletný balík národných a medzinárodných produktov a služieb, ktorý je presne šitý na mieru vašim potrebám. Ako držiteľ OMV Card máte nárok aj na dodatočné výhody a služby. Zúčtovanie týchto extra voliteľných služieb je spracované raz alebo dvakrát mesačne a objaví sa na vašej OMV Card faktúre.

Dodatočné služby

Celoeurópska asistenčná služba - OMV Service 24 International

OMV je našou najvyššou prioritou udržiavať váš biznis v pohybe. To je dôvod, prečo vaša palivová karta OMV Card ponúka spoľahlivú a efektívnú asistenčnú podporu a iné služby napriek Európou.

OMV Servis 24 International vám pomáha 24 hodín denne 7 dní v týždni a v rámci celej Európy. Stačí kontaktovať našu nonstop linku +43(0)5 050 247 365 159 a my pre vás zaobstaráme tieto služby:

  • havarijná služba poskytovaná bez ohľadu na značku vozidla,
  • servis pri poškodení pneumatík,
  • odťahová a vyslobodzovacia služba,
  • servis pri poruche nápravy a prívesu,
  • asistencia pri platení pokút s možnosťou refundácie,
  • asistencia pri policajných kontrolách a prekladateľské služby,
  • prekládka a ďalšia preprava,
  • zabezpečenie náhradných vozidiel.

Image Veľkoobchod OMV Card Doplnkové Truck ide z ľava

Nechajte pravidelné čistenie vašich nákladných vozidiel a cisterien na profesionálov. Na našich špeciálne vybavených stanoviskách budú vaše nákladné autá a cisterny profesionálne vyčistené. Zaplatiť môžete jednoducho a bezhotovostne vašou palivovou kartou OMV Card.

Stations with truck and tank wagon washing (PDF, 76,2 KB)

Image Veľkoobchod OMV Card Doplnkové Trucks a kolajnica

Kombinovaná cestná a železničná doprava

Kombinácia cestnej a železničnej dopravy, takisto známa ako "Rolling Road" alebo "Combi-Traffic", znamená, že vaši vodiči môžu časť svojej trasy prejsť ekonomicky a šetrnejšie k životnému prostrediu železničnou dopravou. Vaša preprava pokračuje, aj keď váš vodič oddychuje alebo má čas odpočinku.

Stiahnite si a vyplňte  objednávkový formulár  minimálne 4 hodiny pred uzávierkou na Schenker & Co. Pre stabilné rezervácie jednoducho kontaktujte linku: +43 5274 87327.

Image Veľkoobchod OMV Card Doplnkové vlakové spojenia

E-Mobility Card od OMV - Vysokorýchlostné dobíjanie po celom Rakúsku

Vyše 450 nabíjacích staníc siete SMATRICS pre rýchle a pohodlné dobíjanie Vášho vozového parku s kartou E-Mobility Card od OMV vystavenou v Rakúsku. Pre viac informácií kliknite sem.

Motorové oleje