Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Vaša OMV Card má veľa výhod

OMV Card zahŕňa kompletný balík národných a medzinárodných produktov a služieb, ktorý je presne šitý na mieru Vašim potrebám. Ako držiteľ OMV Card máte nárok aj na dodatočné výhody a služby. Zúčtovanie týchto extra voliteľných služieb je spracované raz alebo dvakrát mesačne a objaví sa na Vašej OMV Card faktúre.

Prehľad Vašich výhod

 • 7 bezpečnostných funkcií proti zneužitiu vašich kariet,
 • OMV Servis 24 International - Vaša celoeurópska asistenčná služba
 • Čistenie nákladných vozidiel a cisterien
 • Umývanie motorových vozidiel
 • Služby "Rolling Road" pre kombinovanú cestnú a železničnú dopravu

Celoeurópska asistenčná služba - OMV Service 24 International

OMV je našou najvyššou prioritou udržiavať Váš biznis v pohybe. To je dôvod, prečo Vaša OMV Card ponúka spoľahlivú a efektívnú asistenčnú podporu a iné služby napriek Európou.

OMV Servis 24 International Vám pomáha 24 hodín denne 7 dní v týždni a v rámci celej Európy. Stačí kontaktovať našu nonstop linku +43 36 22 / 72308 a my pre Vás zaobstaráme tieto služby:

 • havarijná služba poskytovaná bez ohľadu na značku vozidla,
 • servis pri poškodení pneumatík,
 • odťahová a vyslobodzovacia služba,
 • servis pri poruche nápravy a prívesu,
 • asistencia pri platení pokút s možnosťou refundácie,
 • asistencia pri policajných kontrolách a prekladateľské služby,
 • prekládka a ďalšia preprava,
 • zabezpečenie náhradných vozidiel.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť držiteľov OMV Card je pre nás absolútnou prioritou. V prvom rade v rámci akceptačnej siete OMV, kde je možné platiť OMV kartou všetky produkty a služby súvisiace s prevádzkou vozidla. V druhom rade pomocou PIN kódu, bezpečnostných prvkov na karte a kontrol transakcií tak, aby sa zabránilo prípadnému zneužitiu. Toto zabezpečenie prináša pocit istoty napriek celou OMV a ROUTEX sieťou v Európe a kdekoľvek, kde Vás Váš biznis zavedie.

Vysoká úroveň zabezpečenia prichádza s Vašou OMV Card pri používaní elektronických čítačiek kariet na čerpacích staniciach. Budete potrebovať štvormiestne osobné identifikačné číslo (PIN).

Vyberte si typ kódu PIN, ktorý je pre vás najlepší:

 • skupinový PIN: rovnaký PIN pre všetky karty,
 • skupinový PIN podľa výberu zákazníka: jeden PIN definovaný pre všetky OMV karty,
 • samostatný PIN: každá karta má vlastný PIN kód.

7 bezpečnostných funkcií proti zneužitiu vašich kariet

Ak statíte jednu zo svojich OMV kariet, ihneď nám zavolajte na telefónne číslo +421 268 720 744. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Efektívna starostlivosť pre Váš vozový park

Nechajte pravidelné čistenie Vašich nákladných vozidiel a cisterien na profesionálov. Na našich špeciálne vybavených stanoviskách budú Vaše nákladné autá a cisterny profesionálne vyčistené. Zaplatiť môžete jednoducho a bezhotovostne Vašou OMV Card.

Stations with truck and tank wagon washing (PDF, 76,2 KB)

Perfektná starostlivosť o vozidlá, ohľaduplnosť k životnému prostrediu

Je pre vodiča niečo krajšie ako vidieť žiarivo lesklé a čisté auto?

Čistota však nie je dôležitá len pre Vaše vozidlo, ale aj pre životné prostredie. Preto nechávame naše umývacie zariadenia pravidelne kontrolovať nezávislou kontrolou. Tým sa u nás uzatvára kruh medzi človekom a životným prostredím, technikou a chémiou. Pretože OMV Top Wash ručí za profesionalitu a kompetenciu, ako aj za dokonalú starostlivosť o vozidlo so zárukou kvality.

Kombinovaná cestná a železničná doprava

Kombinácia cestnej a železničnej dopravy, takisto známa ako "Rolling Road" alebo "Combi-Traffic", znamená, že Vaši vodiči môžu časť svojej trasy prejsť ekonomicky a šetrnejšie k životnému prostrediu železničnou dopravou. Vaša preprava pokračuje, aj keď Váš vodič oddychuje alebo má čas odpočinku.

Je to jednoduché

Stiahnite si a vyplňte  objednávkový formulár  minimálne 4 hodiny pred uzávierkou na Schenker & Co, fax: +43-5274-86290. Pre stabilné rezervácie jednoducho kontaktujte linku: +43-5274-87327.

E-Mobility Card od OMV - Vysokorýchlostné dobíjanie po celom Rakúsku

Vyše 450 nabíjacích staníc siete SMATRICS pre rýchle a pohodlné dobíjanie Vášho vozového parku s kartou E-Mobility Card od OMV vystavenou v Rakúsku. Pre viac informácií kliknite sem.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje