OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod truck energy circle

OMV veľkoobchod s palivami

OMV ako najväčšia ropná spoločnosť v našom regióne nedodáva benzín, naftu a AdBlue len prostredníctvom medzinárodnej siete čerpacích staníc, ale zaoberá sa aj veľkoobchodnými aktivitami v oblasti palív. OMV je najlepšou voľbou pre Vaše podnikanie v oblasti dopravypoľnohospodárstva, výstavby alebo priemyslu, pretože OMV garantuje kvalitu svojich palív v rámci celej Európy a po celý rok. 

Kontaktujte nás

 
na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668 e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com prostredníctvom formulára

OMV ako váš obchodný partner

OMV ako vedúca medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť považuje za svoju hlavnú úlohu uspokojenie potrieb svojich obchodných partnerov. Vďaka trom rafinériám, širokej sieti čerpacích staníc a skladovacích kapacít zaručujeme maximálnu bezpečnosť dodávok a vysokú kvalitu našich produktov.

Vďaka našim logistickým službám vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť závozy pohonných hmôt do vašich vlastných palivových nádrží, čerpacích staníc alebo výrobných závodov. Naše vysokokvalitné produkty a služby, technická odbornosť, logistika skladovania a dodávky palív pomáhajú optimalizovať Vaše podnikanie na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Prehľad vašich výhod

 

Najmodernejšie palivá

Naše naftové palivá majú vysokokvalitné zloženie v kombinácii so špeciálne vyvinutým inovatívnym balíčkom výkonnostných aditív. Zásluhou toho naftové palivá OMV nielen udržujú čistotu palivového systému, ale optimalizujú aj výkon motora a zároveň znižujú tak spotrebu, ako aj emisie. Životnosť motorov sa zvyšuje, náklady na údržbu klesajú, zdržanie počas tankovania sa skracuje. Inými slovami: vaša prevádzka je rentabilnejšia.

Našim konečným zákazníkom ponúkame okrem benzínu OMV Super 95 a OMV Super Plus, štandardnej nafty OMV Diesel ECO7 aj prémiové produkty OMV Diesel Add ECO7 a OMV EcoPro Diesel

Motorové oleje