Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

OMV veľkoobchod s palivami

OMV ako najväčšia ropná spoločnosť v našom regióne nedodáva benzín, naftu a AdBlue len prostredníctvom medzinárodnej siete čerpacích staníc, ale zaoberá sa aj veľkoobchodnými aktivitami v oblasti palív. OMV je najlepšou voľbou pre Vaše podnikanie v oblasti dopravypoľnohospodárstva, výstavby alebo priemyslu, pretože OMV garantuje kvalitu svojich palív v rámci celej Európy a po celý rok. 

Kontaktujte nás

 
na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668 e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com prostredníctvom formulára

OMV ako Váš obchodný partner

OMV ako vedúca medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť považuje za svoju hlavnú úlohu uspokojenie potrieb svojich obchodných partnerov. Vďaka trom rafinériám, širokej sieti čerpacích staníc a skladovacích kapacít zaručujeme maximálnu bezpečnosť dodávok a vysokú kvalitu našich produktov.

Vďaka našim logistickým službám vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť závozy pohonných hmôt do Vašich vlastných palivových nádrží, čerpacích staníc alebo výrobných závodov. Naše vysokokvalitné produkty a služby, technická odbornosť, logistika skladovania a dodávky palív pomáhajú optimalizovať Vaše podnikanie na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Prehľad Vašich výhod

 

Nafta OMV.

Najmodernejšie palivá so smart výhodami.

Naše naftové palivá majú vysokokvalitné zloženie v kombinácii so špeciálne vyvinutým inovatívnym balíčkom výkonnostných aditív. Zásluhou toho naftové palivá OMV nielen udržujú čistotu palivového systému, ale optimalizujú aj výkon motora a zároveň znižujú tak spotrebu, ako aj emisie. Životnosť motorov sa zvyšuje, náklady na údržbu klesajú, zdržanie počas tankovania sa skracuje. Inými slovami: Vaša prevádzka je rentabilnejšia.

Našim konečným zákazníkom ponúkame okrem benzínu OMV Super 95 a OMV Super Plus, štandardnej nafty OMV Diesel EN 590 aj prémiové produkty OMV EcoSmart Diesel a OMV EcoPro Diesel

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje