Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Nórsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/
Zavrieť

OMV veľkoobchod s palivami

OMV ako najväčšia ropná spoločnosť v našom regióne nedodáva benzín, naftu a AdBlue len prostredníctvom medzinárodnej siete čerpacích staníc, ale zaoberá sa aj veľkoobchodnými aktivitami v oblasti palív. OMV je najlepšou voľbou pre Vaše podnikanie v oblasti dopravy, výstavby, budovania ciest alebo poľnohospodárstva, pretože OMV garantuje kvalitu svojich palív v rámci celej Európy a po celý rok. 

Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668, mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com alebo prostredníctvom formulára.

OMV ako Váš obchodný partner

OMV ako vedúca medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť považuje za svoju hlavnú úlohu uspokojenie potrieb svojich obchodných partnerov. Vďaka trom rafinériám, širokej sieti čerpacích staníc a skladovacích kapacít zaručujeme maximálnu bezpečnosť dodávok a vysokú kvalitu našich produktov.

Vďaka našim logistickým službám vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť závozy pohonných hmôt do Vašich vlastných palivových nádrží, čerpacích staníc alebo výrobných závodov. Naše vysokokvalitné produkty a služby, technická odbornosť, logistika skladovania a dodávky palív pomáhajú optimalizovať Vaše podnikanie na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Našim konečným zákazníkom ponúkame okrem benzínu OMV Super 95, štandardnej nafty OMV Diesel EN 590 aj prémiové produkty OMV Diesel Plus a OMV Diesel CleanTech. 

OMV Diesel EN 590

Naša nafta OMV Diesel EN 590 sa vyrába a skúša tak, aby spĺňala najvyššie kvalitatívne štandardy OMV.

OMV Diesel Plus

Prínosy našej nafty OMV Diesel Plus sú založené na vysoko kvalitnej palivovej zmesi kombinovanej s inovatívnymi aditívami zvyšujúcimi výkon, špeciálne vyvinutými spoločnosťou OMV:

OMV Diesel CleanTech

OMV Diesel CleanTech je naša vysoko výkonná nafta pre dosiahnutie maximálneho výkonu naftového motora. Špeciálne zloženie a prémiová dávka aditív vytvára tieto dodatočné benefity:

Kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom nasledujúceho formulára.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje