Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

OMV veľkoobchod s palivami

OMV ako najväčšia ropná spoločnosť v našom regióne nedodáva benzín, naftu a AdBlue len prostredníctvom medzinárodnej siete čerpacích staníc, ale zaoberá sa aj veľkoobchodnými aktivitami v oblasti palív. OMV je najlepšou voľbou pre Vaše podnikanie v oblasti dopravy, výstavby, budovania ciest alebo poľnohospodárstva, pretože OMV garantuje kvalitu svojich palív v rámci celej Európy a po celý rok. 

Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668, mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com alebo prostredníctvom formulára.

OMV ako Váš obchodný partner

OMV ako vedúca medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť považuje za svoju hlavnú úlohu uspokojenie potrieb svojich obchodných partnerov. Vďaka trom rafinériám, širokej sieti čerpacích staníc a skladovacích kapacít zaručujeme maximálnu bezpečnosť dodávok a vysokú kvalitu našich produktov.

Vďaka našim logistickým službám vieme pre našich obchodných partnerov zabezpečiť závozy pohonných hmôt do Vašich vlastných palivových nádrží, čerpacích staníc alebo výrobných závodov. Naše vysokokvalitné produkty a služby, technická odbornosť, logistika skladovania a dodávky palív pomáhajú optimalizovať Vaše podnikanie na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Našim konečným zákazníkom ponúkame okrem benzínu OMV Super 95, štandardnej nafty OMV Diesel EN 590 aj prémiové produkty OMV Diesel Plus a OMV Diesel CleanTech. 

OMV Diesel EN 590

Naša nafta OMV Diesel EN 590 sa vyrába a skúša tak, aby spĺňala najvyššie kvalitatívne štandardy OMV.

OMV Diesel Plus

Prínosy našej nafty OMV Diesel Plus sú založené na vysoko kvalitnej palivovej zmesi kombinovanej s inovatívnymi aditívami zvyšujúcimi výkon, špeciálne vyvinutými spoločnosťou OMV:

OMV Diesel CleanTech

OMV Diesel CleanTech je naša vysoko výkonná nafta pre dosiahnutie maximálneho výkonu naftového motora. Špeciálne zloženie a prémiová dávka aditív vytvára tieto dodatočné benefity:

Kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom nasledujúceho formulára.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje