Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Novinka vo VIVA: Afro Coffee; nová intenzívna a vynikajúca káva podávaná na čerpacích staniciach OMV s VIVA

  • VIVA ponúka exkluzívny chuťový zážitok s novou kávou Afro Coffee
  • Prémiová káva k dispozícii na všetkých čerpacích staniciach OMV s VIVA

Od tohto mesiaca si budú môcť zákazníci čerpacích staníc OMV s VIVA aj na Slovensku dopriať intenzívny zážitok: Afro Coffee, prvotriedna káva z farebného sveta modernej Afriky, to je to, čo ponúka iba VIVA. Výnimočný zážitok zo zmesi kávy Arabica a Robusta , ktorá bola vytvorená špeciálne pre sieť VIVA, je založená na koncepcii, ktorá vedie späť k pôvodu samotnej kávy.

Dotyk Afriky
Afrika je kolískou kávy. To je dôvod, prečo každá šálka lahodného nápoja stelesňuje kultúru a identitu tohto smelého a rastúceho kontinentu. Značka Afro Coffee je preto symbolom narastajúceho sebavedomia a aj samotný koncept ponúka prvotriednu kávu s jasným názvom produktu. "Moderná africká mestská kultúra sa prejavuje vo svetlých a farebných prevedeniach. Takýmto spôsobom sa aj obchody VIVA zmenia na miesta pohody pri vychutnávaní dúškov kávy Afro Coffee a zároveň načerpania novej energie vďaka tejto káve," vysvetľuje Martin Hanuliak, Marketing Manager SK, CZ, HU.

Jedinečne intenzívne a vyvážené kávové zmesi
VIVA sa prezentuje exkluzívnou kávou  Afro Coffee, ktorá je silná, ale zároveň s jemnou delikátnou chuťou. Tieto čisté momenty, plné pôžitku, zažijete vďaka prvotriednej kvalite starostlivo vybraných zŕn z Afriky. Intenzívna Arabica povzbudzuje telo a vybrané zrná Robusta vytvárajú jedinečnú krémovú chuť. Ručne nazbierané zrná sa jemne pražia, aby ich chuť bola vyvážená a harmonická s viac ako 1000 vôňami.

Doplňujúce informácie:OMV Slovensko, s.r.o.

OMV pôsobí na slovenskom  trhu od roku 1991. OMV Slovensko,  s.r.o. má sídlo v Bratislave a medzi hlavné oblasti jeho podnikania patrí predaj ropných produktov prostredníctvom 93 čerpacích staníc na celom Slovensku, s trhovým podielom 18%. OMV Slovensko zamestnáva priamo 117 pracovníkov a nepriamo 1,100 pracovníkov v rámci siete svojich čerpacích staníc.

Okrem poskytovania  vysokokvalitných  pohonných hmôt a kompletnej ponuky OMV olejov a mazív sú všetky čerpacie stanici multifunkčnými servisnými centrami, vrátane umývacích služieb. 58 obchodov VIVA ponúka v súčasnosti zákazníkom svoju prehľadne usporiadanú ponuku výrobkov pre dennú potrebu vrátane čerstvých výrobkov, sendvičov a občerstvenia. OMV Group  má vedúcu  pozíciu  v oblasti  podnikania  s ropou  a plynom  v strednej  Európe  a pôsobí  v 12 stredoeurópskych krajinách.

OMV Aktiengesellschaft
OMV Aktiengesellschaft je jedna z najväčších kótovaných priemyselných spoločností v Rakúsku, s celkovými tržbami 23,32 miliardy EUR a 31 398 zamestnancami v roku 2010.V oblasti prieskumu a ťažby (OMV Exploration&Production)  má spoločnosť vyvážené medzinárodné portfólio a aktivity v dvoch kľúčových krajinách  - Rumunsku a Rakúsku. Potvrdené zásoby ropy a zemného plynu boli na konci roka 2010 na úrovni zhruba 1,15 miliardy barelov ropného ekvivalentu (boe), priemerná denná produkcia za 9 mesiacov roku 2011 dosiahla

287 000 boe. V oblasti plynárenstva a energetiky (OMV Gas&Power) spoločnosť OMV v roku 2010 predala približne 18 miliárd kubických metrov plynu. V oblasti rafinácie a predaja(OMV Refining&Marketing) má OMV ročnú spracovateľskú kapacitu na úrovni 22,3 milióna ton a ku koncu septembra 2011 vlastnila 4 700 čerpacích staníc v 13 krajinách vrátane Turecka. OMV má v Rakúsku 2 000 kilometrov plynovodných potrubí, čo v roku

2010 predstavovalo kapacitu 89 miliárd kubických metrov. Stredoeurópsky plynový uzol (Central European Gas Hub) dosahuje ročné objemy obchodu na úrovni 34 miliárd kubických metrov, čo z neho robí jednu z najväčších obchodných platforiem v kontinentálnej Európe. Získanie 97% podielu v Petrol Ofisi, najväčšej tureckej siete čerpacích staníc, ďalej posilnilo pozíciu spoločnosti OMV.

Trvalo udržateľný rozvoj
OMV je signatárom iniciatívy OSN pod názvom UN Global Compact pričom sa riadi a podporuje hodnoty zakotvené  v jeho Kódexe správania. Týka sa predovšetkým zodpovednosti voči svojmu sociálnemu a prírodnému prostrediu, a to najmä v ekonomicky slabých regiónoch. OMV sa nepretržite a zodpovedne zaoberá ekonomickými a sociálnymi záležitosťami ako i ochranou životného prostredia. O svojich aktivitách v týchto oblastiach OMV informuje v pravidelnej správe Sustainability report v súlade s princípmi Global Reporting Initiative Guidelines. Túto správu uverejňuje zároveň s výročnou správou.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje