OMV webstránky
Zavrieť

OMV a Mercedes-Benz uzavreli partnerstvo

  • Výrobca špičkových automobilov odporúča palivá OMV MaxxMotion
  • Spojenie silných partnerov otvára nové možnosti
  • Spolupráca sa naplno rozbehne od decembra 2019

Špičkové autá potrebujú kvalitné palivá, prémiový benzín zase umožňuje najlepšie využiť potenciál motora. Úzka spolupráca medzi spoločnosťami OMV a Mercedes-Benz je preto logickým krokom. Obe značky sa stanú partnermi, pričom spolupráca bude postavená na vzájomnej podpore komunikácie.

„Vášeň pre výkon a spoľahlivosť, bezpodmienečný dôraz na kvalitu a túžba ponúkať zákazníkom viac ako len bežný štandard. To sú len niektoré z hodnôt, ktoré majú OMV a Mercedes-Benz spoločné. Aj preto je uzavretie partnerstva prirodzeným vyústením doterajšej spolupráce. Priaznivci oboch značiek sa tak môžu tešiť na množstvo prekvapení, ktoré kooperácia od budúceho roku prinesie,“ povedala Ľubica Slabejová, Marketing Manager, OMV Slovensko.

Nemecký automobilový výrobca patrí medzi priekopníkov celého odvetvia - zakladateľ spoločnosti už koncom 19. storočia predstavil vozidlo poháňané benzínovým motorom, ktoré sa považuje za vôbec prvý automobil v modernom poňatí. Za viac ako sto rokov svojej existencie sa udržal na špičke odvetvia vďaka dôrazu na spoľahlivosť, kvalitu a bezpečnosť.

Niet preto divu, že pre svoje automobily odporúča prémiové palivá MaxxMotion Performance Fuels. OMV venuje zloženiu svojich palív mimoriadnu pozornosť, takže vie zaručiť najlepšie vlastnosti. Prémiový benzín OMV MaxxMotion 100plus tak spĺňa najprísnejšie požiadavky značky Mercedes-Benz. Aditíva so špeciálnym zložením vylepšujú účinnosť spaľovania, zaisťujú optimálnu funkcionalitu motora a predlžujú jeho životnosť. Výsledkom používania prémiového paliva je aj zlepšené zrýchlenie a celkovo lepší výkon a ochrana motora.

KONIEC

*Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní s palivom, ktoré spĺňa miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 v prípade nafty a STN EN 228 v prípade benzínu.

Motorové oleje