Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

OMV otvára novú čerpaciu stanicu Blatné

  • Zákazníci môžu načerpať kvalitné palivá už aj na čerpacej stanici pred obcou Blatné
  • Čerpacia stanica prináša tradične širokú ponuku služieb, skvelé pochúťky vo VIVA CAFÉ ako aj príjemné miesto na oddych

Spoločnosť OMV Slovensko pridáva na mapu svojich prevádzok svoju 99-tu čerpaciu stanicu. Od 20.05.2021 budú mať šoféri možnosť doplniť kvalitné palivo a silu na ďalšiu cestu na OMV Blatné.

Na čerpacej stanici nájdu zákazníci štandardnú ponuku kvalitného paliva. Pre tých, ktorí chcú dopriať svojim vozidlám to najlepšie, je k dispozícii prémiové palivo OMV MaxxMotion, ktorého receptúra spĺňa najprísnejšie kritériá automobilového priemyslu. Mnohých poteší aj ponuka tankovania AdBlue pre osobné aj nákladné vozidlá priamo z pištole.

Čerpacie stanice OMV nie sú len o vysoko kvalitnom palive ale aj o širokom sortimente doplnkových služieb. Zákazníkov tu privíta aj predajňa OMV s VIVA, v ktorej je na výber z bohatej ponuky čerstvých bagiet, obľúbeného hot-dogu a čerstvej kávy.

Otváracia akcia:

Pri každom natankovaní palív OMV získa zákazník v dátume od 21.05 do 21.06.2020 malé presso zadarmo. Na výber je tradičná VIVA káva alebo prémiová Kolumbia.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje