OMV webstránky
Zavrieť

OMV Slovensko predlžuje spotrebiteľskú akciu s exkluzívnymi šperkami LIORA s krištáľmi SWAROVSKI® ELEMENTS

Pre veľký záujem zákazníkov sa spoločnosť OMV Slovensko rozhodla predĺžiť spotrebiteľskú akciu s elegantnými šperkami z exkluzívnej kolekcie LIORA za zvýhodnenú cenu. Šperky s krištáľmi SWAROVSKI® ELEMENTS , ktoré má sieť čerpacích staníc OMV v ponuke po prvýkrát, tak budú zákazníkom k dispozícii až do 17. marca 2013.

Exkluzívne šperky môžu zákazníci čerpacích staníc OMV získať od konca októbra 2012. Každou kúpou paliva, produktu alebo služby na čerpacej stanici môžu zbierať hracie nálepky. Už 20 hracích nálepiek im umožňuje vybrať si niektorý zo šperkov a získať ho so zľavou až 71 percent.

Kolekcia šperkov LIORA, navrhnutá exkluzívne pre sieť čerpacích staníc OMV na Slovensku, ponúka široké spektrum vysokokvalitných ručne vyrobených šperkov vrátane prsteňov, náušníc, náramkov, náhrdelníkov a hodiniek v rôznych farbách a veľkostiach - ako pre ženy, tak aj pre mužov.  

Počas predĺženej ponuky sa zákazníci stále môžu zapojiť aj do súťaže o exkluzívny víkendový pobyt v luxusnom hoteli v rakúskom Innsbrucku, ktorý je spojený s návštevou slávneho SWAROVSKI CRYSTAL WORLDS. Tento unikátny zážitok pozostáva zo 14 podzemných tematických komôr divov, vytvorených s využitím Swarovski krištáľov. 

Doplňujúce informácie:

OMV Aktiengesellschaft

OMV Aktiengesellschaft je jedna z najväčších kótovaných priemyselných spoločností v Rakúsku s celkovými tržbami 42,65 miliardy EUR a približne 29 000 zamestnancami v roku 2012. V oblasti prieskumu a ťažby (OMV Exploration and Production) má spoločnosť vyvážené medzinárodné portfólio a aktivity v dvoch kľúčových krajinách - Rumunsku a Rakúsku. Potvrdené zásoby ropy a zemného plynu boli na konci roka 2012 na úrovni zhruba 1,77 miliardy barelov ropného ekvivalentu (boe), priemerná denná produkcia v roku 2012 dosiahla približne 303 000 boe. V oblasti plynárenstva a energetiky (OMV Gas and Power) spoločnosť OMV v roku 2012 predala približne 437 TWh plynu. OMV prevádzkuje v Rakúsku 2 000 kilometrov plynovodných potrubí, čo v roku 2012 predstavovalo kapacitu približne 103 miliárd kubických metrov. Stredoeurópsky plynový uzol (Central European Gas Hub), platforma spoločnosti OMV pre obchodovanie s plynom, ktorá dosahuje objem obchodu na úrovni približne 47 miliárd kubických metrov, je jednou z najdôležitejších obchodných platforiem v kontinentálnej Európe. V oblasti rafinácie a predaja (OMV Refining and Marketing) má OMV ročnú spracovateľskú kapacitu na úrovni 22 milióna ton a ku koncu roka 2012 vlastnila približne 4 450 čerpacích staníc v 13 krajinách vrátane Turecka. Získanie 97% podielu v Petrol Ofisi, vedúcej tureckej spoločnosti v oblasti retailu a obchodu, ďalej posilnilo pozíciu spoločnosti OMV.

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 95 čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby              autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA snacky, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 183 ľudí a 1100 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc. Pre viac informácií navštívte prosím www.omv.sk.

Trvalo udržateľný rozvoj

Pomocou konceptu vynaliezavosti spoločnosť OMV aktívne uplatňuje zodpovedné správanie naprieč celým hodnotovým reťazcom. Cieľom je vytvoriť priaznivé situácie pre spoločnosť, životné prostredie a spoločnosť OMV prostredníctvom inovatívnych riešení. Dôraz je kladený na vodu a manažment CO2, zabezpečenie budúcich energetických zdrojov a miestneho vzdelávania a rozvoj opatrení so zameraním na podporu žien. OMV je signatárom iniciatívy UN Global Compact a aktívnym zástancom sociálnych a ekologických hodnôt. Spoločnosť vykazuje svoju činnosť v rámci udržateľnosti  v správe o udržateľnosti v súlade s princípmi Global Reporting Initiative.

Motorové oleje