OMV webstránky
Zavrieť

OMV uvádza voľne dostupnú aplikáciu pre vyhľadávanie čerpacích staníc OMV Station Finder

OMV Station Finder (vyhľadávač čerpacích staníc) je prvá medzinárodná natívna aplikácia spoločnosti OMV pre smartfóny. Aplikácia je voľne dostupná pre smartfóny s operačnými systémami Android aj iOS a poskytuje užívateľom rýchlo a jednoducho dostupné informácie o tom, kde sa nachádzajú najbližšie čerpacie stanice spoločnosti OMV – a dokonca ich zobrazuje v rozšírenej realite, takže ich možno jednoducho nájsť a ľahko sa zorientovať.
Nájsť čerpaciu stanicu je teraz ešte jednoduchšie: aplikáciu OMV Station Finder je možné stiahnuť z obchodu Google Play pre smartfóny s operačným systémom Android ako aj z obchodu iTunes Store pre iPhony a iPady. Voľne dostupná aplikácia ukazuje najbližšie čerpacie stanice OMV ako aj ich vzdialenosť od aktuálneho miesta používateľa zadaného cez GPS alebo manuálne napísaním konkrétnej adresy a zároveň nájde najrýchlejšiu trasu ako sa k nim dostať. Špeciálna funkcia užívateľovi umožňuje zobraziť čerpacie stanice OMV v rozšírenej realite, takže zorientovať sa bude ešte jednoduchšie. Táto funkcia využíva integrovanú kameru telefónu na to, aby zobrazila okolie na displeji a je doplnená aj digitálnymi informáciami poskytovanými v reálnom čase.

Detailné informácie o otváracích hodinách a doplnkových službách

Najbližšie čerpacie stanice môžu byť zobrazené v zozname alebo na mape a užívateľ môže určiť aj maximálny počet vyhľadaných výsledkov. Možnosť detailného zobrazenia poskytne ďalšie informácie, ako sú otváracie hodiny, platobné možnosti, služby ako umývanie auta, či ďalšie doplnkové služby čerpacích staníc poskytované v jednotlivých krajinách, ako je napr. VIVA. Okrem toho si používatelia môžu zobraziť všetky čerpacie stanice OMV na konkrétnej trase. Aplikácia tiež umožňuje naplánovať si cestu na adresu niektorého z kontaktov v adresári telefónu – a je samozrejmé, že osobné údaje pritom zostávajú uložené iba v telefóne. Aplikácia OMV Station Finder používateľovi tiež umožňuje uložiť si obľúbené položky a používať vyhľadávacie filtre, napríklad hľadať iba čerpacie stanice, ktoré sú otvorené 24 hodín denne alebo tie, ktoré poskytujú aj doplnkové služby ako napríklad VIVA.

Naprieč krajinami v angličtine alebo v miestnych jazykoch

Aplikácia OMV Station Finder pokrýva Rakúsko, Nemecko, Maďarsko, Českú republiku, Slovensko, Rumunsko, Srbsko, Bulharsko a Slovinsko a je dostupná v angličtine aj v  jazykoch týchto krajín. V niektorých krajinách, ako sú Rakúsko, Nemecko či Rumunsko, užívatelia tiež môžu získať informácie o aktuálnych cenách pohonných látok na jednotlivých čerpacích staniciach.

Marián Socha, prokurista spoločnosti OMV Slovensko, vysvetľuje: „Našou prioritou je poskytovanie vysokokvalitných služieb a napĺňanie požiadaviek našich zákazníkov. Naša aplikácia OMV Station Finder im umožní nájsť najbližšiu čerpaciu stanicu OMV aj keď sú na cestách a obsahuje množstvo ďalších užitočných informácií, napríklad koľko sú od nej vzdialení, ako sa k nej dostanú, aj všetko ostatné, čo potrebujú o konkrétnej čerpacej stanici vedieť. Vďaka integrovanému zobrazeniu v rozšírenej realite môžu naši užívatelia využiť špeciálnu funkciu Vidieť a Zažiť, ktorá využíva najmodernejšie technológie.“

Stiahnite si novú aplikáciu z obchodov Google Play alebo iTunes Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omv.stationfinder

https://itunes.apple.com/de/app/omv-tankstellen-finder/id634060444

Doplňujúce informácie:

OMV Aktiengesellschaft
OMV Aktiengesellschaft je jedna z najväčších kótovaných priemyselných spoločností v Rakúsku, s celkovými tržbami 42,65 miliardy EUR a približne 29 000 zamestnancami v roku 2012. V oblasti prieskumu a ťažby (OMV Exploration and Production) má spoločnosť aktivity v dvoch kľúčových krajinách - Rumunsku a Rakúsku - a vyvážené medzinárodné portfólio. Potvrdené zásoby ropy a zemného plynu boli na konci roka 2012 na úrovni zhruba 1,12 miliardy barelov ropného ekvivalentu (boe), priemerná denná produkcia v roku 2012 dosiahla približne 303 000 boe. V oblasti plynárenstva a energetiky (OMV Gas and Power) spoločnosť OMV v roku 2012 predala približne 437 TWh plynu. OMV prevádzkuje v Rakúsku 2 000 kilometrov plynovodných potrubí, čo v roku 2012 predstavovalo kapacitu približne 103 miliárd kubických metrov. Stredoeurópsky plynový uzol (Central European Gas Hub), platforma spoločnosti OMV pre obchodovanie s plynom, ktorá dosahuje objem obchodu na úrovni približne 528 TWh, je jednou z najdôležitejších obchodných platforiem v kontinentálnej Európe. V oblasti rafinácie a predaja (OMV Refining and Marketing) má OMV ročnú spracovateľskú kapacitu na úrovni 22 milióna ton a ku koncu roka 2012 vlastnila približne 4 400 čerpacích staníc v 13 krajinách vrátane Turecka. Získanie 97% podielu v Petrol Ofisi, vedúcej tureckej spoločnosti v oblasti retailu a obchodu, ďalej posilnilo pozíciu spoločnosti OMV.

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 94 čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA snacky, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 183 ľudí a 1100 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc. Pre viac informácií navštívte prosím www.omv.sk.

Motorové oleje