OMV webstránky
Zavrieť

Spoločnosť OMV uvádza na trh vylepšené palivá MaxxMotion

  • OMV prináša vylepšenú receptúru palív MaxxMotion pre vyššiu ochranu motora
  • Až o 10 % viac aditív bude v prémiovej nafte aj v benzínoch
  • Väčšie množstvo čistiacich molekúl predlžuje životnosť motora

Priemyselné normy a požiadavky sa v posledných rokoch výrazne zvyšujú. Aby ich bolo možné plniť, OMV urobila dôležitý krok vpred a zlepšila zloženie svojich palív MaxxMotion. Obsah aditív sa v novom produkte zvýšil o 10 %. Výsledok: Nové palivá OMV MaxxMotion poskytujú vodičom na Slovensku vyššiu pridanú hodnotu pre zákazníka.

„Vylepšili sme palivá OMV MaxxMotion tak, aby dokonale spĺňali potreby modernej technológie motorov automobilov a reagovali na meniace sa potreby zákazníkov. Nové produkty MaxxMotion obsahujú vyššiu dávku aditív na zvýšenie výkonu, zníženie opotrebenia, udržiavanie čistoty motora a dlhodobú životnosť. To vedie k maximálnej účinnosti motora a zvyšuje spoľahlivosť vášho vozidla,” hovorí Nikolai Schubert, vedúci vývoja produktov a inovácií OMV.

Vyšší obsah prémiových aditív pre benzíny a naftu MaxxMotion

Tím OMV Innovations pracoval v úzkej spolupráci s poprednými hráčmi automobilového priemyslu, výskumnými ústavmi a univerzitami, aby odhadli budúci vývoj v oblasti technológie palív a ešte viac zlepšovali kvalitu palív. Nová vyššia dávka výkonnostného balíčka aditív sa pridala do všetkých produktov MaxxMotion - nafty aj benzínov.

Aditíva predlžujú životnosť vášho auta

Zvýšený balík inovatívnych aditív obsahuje ešte viac ochranných a čistiacich molekúl, ktoré motor čistia a dlhodobo ho udržujú v čistote. Tým zaisťujú, že má auto viac energie pre maximálny výkon a maximálne zrýchlenie.

„Vyvíjame trvalé úsilie o ďalšie zlepšovanie našich palív MaxxMotion,“ dopĺňa Nikolai Schubert. „Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitá. Tak ako aj to, že im prostredníctvom palív poskytujeme pozitívny vplyv na efektívnosť ich vozidiel, čo má pozitívny dopad aj na životné prostredie. Už teraz sa tešíme ako privítame vodičov na našich čerpacích staniciach OMV, aby si sami vyskúšali, ako sa zlepšili palivá OMV MaxxMotion - od prvej kvapky, ktorú natankujú,“ uzatvára Schubert.

*Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní s palivom, ktoré spĺňa miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 (nafta) a STN EN 228 (benzín).

Motorové oleje