OMV webstránky
Zavrieť

Všetko na jednom mieste. OMV rozširuje ponuku potravín.

  • V obchodoch VIVA pribudnú trvanlivé i chladené potraviny
  • OMV teraz umožní zákazníkom vybaviť všetky nákupy aj v nedeľu
  • Na čerpacích staniciach nájdu zákazníci aj kvalitné rúška

Zákazníci OMV teraz môžu všetky svoje nákupy vybaviť na jednom mieste. Okrem doplnenia pohonných hmôt si na čerpacích staniciach budú môcť doplniť aj zásoby potravín. Nemusia tak v čase pandémie zvyšovať riziko a navštevovať viacero prevádzok.

"Uvedomujeme si vážnosť situácie. Aj my chceme pomôcť ľuďom, aby svoje sociálne kontakty čo najviac obmedzili. Preto rozširujeme svoj sortiment, aby im stačilo zastaviť sa na jednom mieste a popri natankovaní si mohli zakúpiť základné potraviny aj na čerpacích staniciach. Samozrejme, veľmi nám záleží aj  na ochrane nášho personálu a preto sme prijali prísne ochranné opatrenia. Všetci naši zamestnanci nosia rúška a rukavice a rovnako vyžadujeme aj od zákazníkov  aby pri nákupoch mali zabezpečené prekrytie nosa a úst“ hovorí Miriam Fellingerová, sales manažérka OMV Slovensko.

Zákazníci, ktorí rúška nemajú, si ich môžu zakúpiť aj priamo v predajni. K dispozícii sú kvalitné textilné rúška, ktoré možno po opratí používať aj opakovane.

Najväčšia zmena však čaká obchody VIVA na 57 čerpacích staniciach. K doterajšiemu sortimentu pribudne ponuka základných i trvanlivých potravín. Zákazníci si tak budú môcť popri natankovaní kúpiť napríklad cestoviny, cukor, múku, soľ, ryžu, čaje alebo cereálie. Postupne budú na väčšine z týchto čerpacích staníc pribúdať aj chladené potraviny ako mlieko, maslo alebo vajíčka.

"Neočakávame, že ľudia začnú nakupovať potraviny na čerpacích staniciach. Skôr im chceme ponúknuť túto možnosť napríklad, keď potrebujú natankovať, aby na jednom mieste vybavili všetko,“ vysvetľuje Fellingerová.

Doplniť zásoby si zákazníci budú môcť aj v nedeľu, keď sú ostatné obchody zatvorené, rovnako môžu v prípade potreby nakúpiť aj v čase od 9-12 hod., kedy sú obchody s potravinami rezervované pre dôchodcov.

Pre verných zákazníkov ponúka OMV ešte jednu výhodu. Všetky produkty sú k dispozícii aj za SMILE&DRIVE body.

Viac informácií a zoznam čerpacích staníc s potravinami nájdete TU.

Kontakt pre médiá TU.

Motorové oleje