Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Nórsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavrieť

Pomoc a podpora

Spoločenskú zodpovednosť považujeme za poslanie. Dodržiavaním jej princípov podporujeme hospodársky rozvoj v regiónoch, v ktorých pôsobíme. Pomáhame ľuďom získať zručnosti a vedomosti,

vďaka ktorým sa môžu lepšie začleniť do spoločnosti. Prostredníctvom materiálnych, ako aj ľudských zdrojov realizujeme programy zamerané na podporu vzdelávania.

DARUJME BODY SPOLOČNE!

POMÁHAŤ MÁ ZMYSEL!

Viete, že rodina onkologického pacienta precestuje kvôli liečbe aj tisíce kilometrov?
Liečba zákerných ochorení je nielen psychicky, ale aj finančne veľmi náročná. Neustále cestovanie, doplnková liečba aj vitamíny sú veľmi drahé. Mnohým rodinám sa obráti život naruby a dostanú sa kvôli chorobe nečakane do finančných problémov. DOBRÝ ANJEL je tu preto, aby týmto rodinám pomáhal.
Darujte ľubovoľný počet bonusových bodov OMV SMILE & DRIVE Systému DOBRÝ ANJEL. Všetky finančné prostriedky získané za bonusové body zašle DOBRÝ ANJEL do posledného centu rodinám, ktoré bojujú so zákernou chorobou. Hodnota darovaných bodov sa prepočítava na konci každého mesiaca podľa celkového počtu nazbieraných bodov. O celkovej darovanej hodnote vás budeme pravidelne informovať v rámci mesačného newslettra a na webstránke www.omv.sk.

Kde a ako môžete darovať bonusové body OMV SMILE & DRIVE?

  • Cez váš online účet
  • Po prihlásení stačí vybrať možnosti Odmeny a Darovanie bodov a vyplniť počet bodov, ktoré chcete darovať. Ak si nepamätáte prihlasovacie údaje, kontaktujte zákaznícke centrum OMV SMILE & DRIVE (0850 900 668, smile-and-drive.sk@omv.com). Vo vašom online účte môžete darovať body jednorázovo, alebo si môžete nastaviť pravidelné mesačné darovanie, aby ste mohli zažívať dobrý pocit každý mesiac.
  • Cez mobilnú aplikáciu OMV SMILE & DRIVE – kde veľmi jednoducho z ponuky vyberiete Systém DOBRÝ ANJEL a navolíte počet bonusových bodov, ktoré chcete darovať.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje