Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Nórsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/
Zavrieť

Hľadáme ľudí, ktorí dajú veci do pohybu

Ak je energia váš život, toto je vaša budúcnosť.

Fascinuje vás energetický priemysel, jeho možnosti a vplyv na náš život? Chcete byť súčasťou medzinárodného, rastúceho a náročného priemyslu a pomôcť nám ho ďalej  rozvíjať? Hľadáte skôr zmysluplnú prácu ako len zamestnanie? Potom…

Vitajte v skupine OMV.

Sme energia pre lepší život.

Prečo práve skupina OMV?

Skupina OMV je významný európsky zamestnávateľ so silnou medzinárodnou stopou a rastovým zameraním v konkrétnych regiónoch a krajinách. Ponúkame zaujímavé a rozmanité medzinárodné profesijné  možnosti v celom energetickom hodnotovom reťazci.

5 dôvodov prečo sa pridať k OMV:

 1. Pridajte sa k našej medzinárodnej ceste rastu – získajte viac informácií o stratégii a ceste rastu do roku 2025. (Link: Stratégia OMV 2025)
 2. Buďte v popredí technológie – získajte viac informácií o našich investíciách do technológií a inovácií. (Link: Blog OMV technológia)
 3. Ako pracujeme – nechajte sa inšpirovať tým, ako pristupujeme k našej práci a čo môžete očakávať od svojich kolegov a lídrov v skupine OMV. (Link: Ustanovenia a princípy OMV)
 4. Rozvíjajte seba a svoje profesionálne pôsobenie na medzinárodnej úrovni v rámci skupiny OMV – zistite viac o našom záväzku k rozvoju. (Link: Vzdelávanie a rozvoj)
 5. Buďte súčasťou medzinárodného tímu – zistite viac o našom záväzku týkajúceho sa rozmanitosti. (Link: My žijeme rozmanitosťou)

A vedeli ste, že...?

Spoločnosť OMV bola zaradená medzi najlepších zamestnávateľov na svete v roku 2017:

 • Najvyššie hodnotená spoločnosť v Rakúsku
 • 5. najvyššie hodnotená spoločnosť zaoberajúca sa ropou a plynom na globálnej úrovni

Hľadáme partnerov pre čerpacie stanice

Pozícia partnera vyžaduje predovšetkým:

 • Skúsenosť s podnikaním
 • Prax s vedením menšieho počtu zamestnancov
 • Potrebu primeraného finančného vkladu - investícia do podniku

Viac informácií

Ak máte seriózny záujem stať sa našim partnerom, zašlite svôj životopis na e-mail  adresu: Erika.Gundova@omv.com, v ktorom prosím uveďte nasledovné údaje:

 • Lokalitu o ktorú mate záujem
 • Dobu, ktorú ste ochotný čakať na vhodnú príležitosť

V pripade  ak budete spĺňať  požadované podmienky, budeme Vás priamo kontaktovať s požiadavkou účasti na výberovom konaní.

Výberové konanie na prevádzkového obchodného partnera  ČS  bude realizované v čase uvoľnenia miesta na ČS OMV Slovensko.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov (PDF, 286,0 KB)

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje