Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

OMV MaxxMotion Performance Diesel

Pre splnenie najvyšších požiadaviek modernej technológie vozidiel vyvinul náš inovačný tím OMV vysokovýkonné palivo pre dieselové vozidlá, ktoré ďaleko presahuje obvyklé štandardné požiadavky - počnúc prvým naplnením nádrže. Na základe legislatívnej požiadavky Slovenskej republiky obsahuje palivo do 7% biozložky FAME.

Produkty MaxxMotion teraz  obsahujú vyššiu dávku aditív na zvýšenie výkonu, zníženie opotrebenia, udržiavanie čistoty motora a dlhodobú životnosť. To vedie k maximálnej účinnosti motora a zvyšuje spoľahlivosť vášho vozidla.

Bližšie informácie o novom zložení sa dočítate TU.

       

Rozhodujúce výhody OMV MaxxMotion Performance Diesel*:

  • Maximálny výkon
  • Lepšie spaľovanie a prudké zrýchlenie
  • Nižšia úroveň hluku
  • Ochrana proti korózií
  • Menej emisií

MaxxMotion Diesel odstraňuje usadeniny z dieselových vstrekovačov a zabraňuje novému znečisteniu. Vďaka tomu podáva váš motor maximálny výkon, ktorý zostáva zachovaný počas trvalého používania.

Nový OMV MaxxMotion Performance Diesel má vyššie cetánové číslo ako bežné dieselové palivá. Čím vyššie je cetánové číslo, tým je palivo zápalnejšie. S cetánovým číslom minimálne 53 zaisťuje MaxxMotion Diesel vynikajúcu zápalnosť a efektívnejšie spaľovanie. Čistí váš motor a udržuje ho v čistote tým, že z neho odstraňuje usadeniny a zabraňuje vzniku nových nečistôt. Vďaka tomu sa využíva plný výkon motora, viac energie sa premieňa na pohonnú silu a maximalizuje sa akcelerácia.

Cetánové číslo motorovej nafty má priamy vplyv na dobu oneskorenia zapaľovania. Vysoké cetánové číslo našej nafty OMV MaxxMotion Diesel zaisťuje rýchlejšie zapaľovanie pre úplnejší spaľovací proces a nižší tlak vo valci vo vašom motore. Výsledkom je, že váš motor beží veľmi ticho, rovnomerne a s menšími vibráciami.

Naša nafta OMV MaxxMotion Performance Diesel zabraňuje vzniku korózie súvisiacej s palivom na častiach motora, vo vstrekovacom systéme a v nádrži. Tým aj predlžuje životnosť vášho motora.

Naša motorová nafta OMV MaxxMotion Performance Diesel produkuje menej emisií ako bežné dieselové palivá, pretože jej dlhodobé používanie zaisťuje čistejší motor a lepšie spaľovanie.

*Účinky paliva MaxxMotion Performance Diesel sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní so štandardnými palivami bez aditív, ktoré spĺňajú minimálne požiadavky podľa slovenských noriem kvality paliva STN EN 590. 

Podrobnejšie technické informácie o palivách nájdete TU.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje