OMV webstránky
Zavrieť
MMhodinky

OMV MaxxMotion Performance Diesel

Pre splnenie najvyšších požiadaviek modernej technológie vozidiel vyvinul náš inovačný tím OMV vysokovýkonné palivo pre dieselové vozidlá, ktoré ďaleko presahuje obvyklé štandardné požiadavky - počnúc prvým naplnením nádrže. 

Produkty MaxxMotion obsahujú  vyššiu dávku aditív na zvýšenie výkonu, zníženie opotrebenia, udržiavanie čistoty motora a dlhodobú životnosť. To vedie k maximálnej účinnosti motora a zvyšuje spoľahlivosť vášho vozidla.

       

Rozhodujúce výhody OMV MaxxMotion Performance Diesel*:

  • Dlhšia životnosť motora
  • Maximálny výkon
  • Efektívne spaľovanie
  • Menej emisií
  • Ochrana proti korózií
  • Nižšia úroveň hluku

MaxxMotion Diesel odstraňuje usadeniny z dieselových vstrekovačov a zabraňuje novému znečisteniu. Vďaka tomu podáva váš motor maximálny výkon, ktorý zostáva zachovaný počas trvalého používania.

Nový OMV MaxxMotion Performance Diesel má vyššie cetánové číslo ako bežné dieselové palivá. Čím vyššie je cetánové číslo, tým je palivo zápalnejšie. S cetánovým číslom 53 zaisťuje MaxxMotion Diesel vynikajúcu zápalnosť a efektívnejšie spaľovanie. Čistí váš motor a udržuje ho v čistote tým, že z neho odstraňuje usadeniny a zabraňuje vzniku nových nečistôt. Vďaka tomu sa využíva plný výkon motora, viac energie sa premieňa na pohonnú silu a maximalizuje sa akcelerácia.

Cetánové číslo motorovej nafty má priamy vplyv na dobu oneskorenia zapaľovania. Vysoké cetánové číslo našej nafty OMV MaxxMotion Diesel zaisťuje rýchlejšie zapaľovanie pre úplnejší spaľovací proces a nižší tlak vo valci vo vašom motore. Výsledkom je, že váš motor beží veľmi ticho, rovnomerne a s menšími vibráciami.

Naša nafta OMV MaxxMotion Performance Diesel zabraňuje vzniku korózie súvisiacej s palivom na častiach motora, vo vstrekovacom systéme a v nádrži. Tým aj predlžuje životnosť vášho motora.

Naša motorová nafta OMV MaxxMotion Performance Diesel produkuje menej emisií ako bežné dieselové palivá, pretože jej dlhodobé používanie zaisťuje čistejší motor a lepšie spaľovanie.

*Účinky paliva MaxxMotion Performance Diesel sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní so štandardnými palivami bez aditív, ktoré spĺňajú minimálne požiadavky podľa slovenských noriem kvality paliva STN EN 590. 

Podrobnejšie technické informácie o palivách nájdete TU.

Motorové oleje