OMV webstránky
Zavrieť
img_Diesel_header_1100x367

OMV MaxxMotion Performance Diesel

Väčšia dôvera vo váš motor

Prvým krokom na začiatku akejkoľvek cesty je správna príprava. Preto robíme všetko pre to aby bol motor vášho auta dlhodobo spoľahlivý.

OMV MaxxMotion Performance Diesel bol vyvinutý ako prémiové palivo pre ochranu vášho motora proti opotrebovaniu tak, aby ste sa mohli dostať kamkoľvek chcete a ešte ďalej.

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA ACTIVEFLOWTM 
Ochranný štít pre váš motor

Technológia ACTIVEFLOWTM napomáha k znižovaniu trenia v motore, najmä v kľúčových bodoch, kde je nevyhnutná plynulosť pohybu. Pravidelným používaním vytvára ochrannú vrstvu na kovových povrchoch motora, čím ochraňuje pred koróziou, zabezpečuje ochranu celého palivového systému a tým predlžuje životnosť motora.

img_Benefits-Diesel-1000x300_SK

Čistí a udržuje motor čistý
Čistí a udržuje motor čistý

Predlžuje životnosť motora
Používanie OMV MaxxMotion Diesel odstraňuje usadeniny z kľúčových komponentov motora, ako sú sacie ventily a vstrekovače. Pravidelné používanie tiež pomáha predchádzať tvorbe ďalších usadenín. Technológia ACTIVEFLOW™ chráni motor a udržuje ho čistý po dlhú dobu.

Lepšie spaľovanie
Lepšie spaľovanie

     

Lepší výkon
Jedinečné zloženie paliva vedie k vyššiemu cetánovému číslu, ktoré presahuje minimálne požiadavky. To pomáha udržiavať čistejšie spaľovanie a umožňuje motoru využiť svoj maximálny výkon.

Ochrana proti korózii
Ochrana proti korózii

     

     

Ochrana motora
OMV MaxxMotion Diesel ťaží z jedinečnej technológie ACTIVEFLOW™, ktorá vytvára ochrannú vrstvu na kovových povrchoch. Vďaka tomu poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózii v palivovom systéme a motore.

img_QA image_900x225
img_MM95_2

img_95_1920x1080_03

Ako líder v odvetví je OMV zameraná na to, plniť najvyššie štandardy a vyvíjať najmodernejšie produkty. Preto je vykonávanie testov na širokej škále noriem dôležitou súčasťou procesu vývoja produktov prémiových palív OMV MaxxMotion Super 100plus, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita už od počiatočnej fázy vývoja.

     

img_95_1920x1080_04

Pri testovaní OMV spolupracuje s rôznymi partnermi v automobilovom priemysle. Prevádzka áut na plne automatizovaných testovacích linkách s najmodernejšou meracou technológiou pomáha získať realistickejšie poznatky o výhodách prémiových palív OMV MaxxMotion Super 100plus.

     

     

img_95_1920x1080_06

Digitalizované sledovanie kvality umožňuje udržiavať vysokú úroveň spoľahlivosti pri dodržaní parametrov paliva definovaných vo vývoji. Aby sme zabezpečili, že z tankovísk smerom k čerpacím staniciam OMV odchádzajú len produkty spĺňajúce tie najvyššie štandardy, vykonávame prísnu kontrolu našej jedinečnej technológie ACTIVEFLOW™. OMV sleduje kvalitu až pokým sa palivá MaxxMotion nedostanú na čerpaciu stanicu a nádrže našich zákazníkov.

*Účinky paliva MaxxMotion Performance Diesel sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní so štandardnými palivami bez aditív, ktoré spĺňajú minimálne požiadavky podľa slovenských noriem kvality paliva STN EN 590. 

Motorové oleje