OMV webstránky
Zavrieť
Customer_notebook

Služby OMV

Služby na čerpacích stanicicach OMV 

Zoznam servisných služieb na ČS OMV (PDF, 616,4 KB)

Eznamka_16-9_logo

E-znamka je elektronickou diaľničnou známkou, ktorá nahrádza diaľničné známky v papierovej podobe. V platnosti sú od 1. januára 2016. E-znamku je možné zakúpiť na každej našej ČS OMV. Bližšie informácie ohľadom výhod elektronickej diaľničnej známky, typov elektronických diaľničných známok, vymedzených úsekov a popisu fungovania systému elektronických diaľničných známok nájdete na oficiálnej stránke www.e-znamka.sk.

Wifi_16-9_logo

Pripojenie k našej Free Wi-Fi:

  • Ubezpečte sa, že WiFi na vašom zariadení je zapnuté
  • Vyberte "OMV_wifi_free" zo zonamu dostupných sietí
  • Akceptujte Podmienky používania WiFi, ktoré sa objavia po pripojení k sieti, alebo po otvorení internetového prehliadača.
  • Teraz ste pripojený a môžete sieť využívať*

*Download Limit na jedno zariadenie je 60MB za 24hod

Podmienky pouzitia verejnej bezdrotovej WiFi siete na cerpacích staniciach OMV Slovensko (PDF, 340,8 KB) .

Možnosť doručenia zásielky na čerpaciu stanicu budú môcť využiť tí zákazníci, ktorým balík doručuje kuriérska spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. alebo spoločnosť United Parcel Service (UPS). Zákazník si vyberie čerpaciu stanicu ako odberné miesto Parcel shop priamo pri objednávke cez e-shop alebo po dohode s kuriérom ako miesto vyzdvihnutia svojho balíka. Do programu je zapojených 71 čerpacích staníc OMV na Slovensku a zákazník sa bude môcť po svoju zásielku zastaviť 24 hodín denne.

Služba pre podanie zásielky v rámci SR alebo do zahraničia.Funguje t prostredníctvom kioskov umiestnených na čerpacích staniciach podľa zoznamu. Viac info tu: http://www.expresnapreprava.sk/novinka/67--zjednodusena-sluzba-dhl-express-easy-na-vybranych-cerpacich-staniciach-omv 

Funguje prostredníctvom balíkomatu, kedy je možné balík vyzdvihnúť alebo podať priamo v balíkomate. Viac o službe tu: https://gls-group.eu/SK/sk/prilezitostna-preprava/balikomat 

Motorové oleje