OMV webstránky
Zavrieť
img_TopWash_3x1

Zažite dokonalú starostlivosť o vozidlo so službami OMV TopWash

Naším cieľom je poskytnúť návštevníkom jedinečný zážitok z umytia svojho vozidla prostredníctvom najmodernejších technológií, dôrazu na detail a komplexného zákazníckeho servisu. 

Vďaka našim špičkovým zariadeniam, efektívnemu prístupu a spolupráci s tímom odborníkov, prinášajú naše zariadenia výsledky, ktoré presahujú bežné štandardy. 

Prečítajte si viac o tipoch a trikoch moderných autoumyvárok - CHCEM VEDIEŤ VIAC.

Ponuka produktov TopWash

img_TopWash

OMV TopWash poskytuje možnosť umytia vozidla prostredníctvom rôznych umývacích systémov. Či už sa rozhodnete pre automatické autoumyvárky alebo samoobslužné umytie, obe tieto možnosti zabezpečia efektívne a dôkladné  čistenie vášho auta. Jednotná programová štruktúra, najmodernejšie vybavenie, neustála kontrola a optimalizácia postupov zaručujú tú najvyššiu kvalitu umytia. 

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Autoumyvárka
Využite pohodlie, ktoré vám ponúkajú naše najmodernejšie technológie autoumyvárok. Privezte nám vaše vozidlo a zvyšok nechajte na nás. Náš automatizovaný systém je nastavený tak aby umyl každú časť vášho vozidla. Vďaka rýchlemu, šetrnému a efektívnemu umytiu sa môžete sa rýchlo vrátiť na cesty.
V  sieti OMV Slovensko nájdete aj dve autoumyvárky s tzv. umývacím tunelom, ktoré zabezpečí ešte rýchlejšie umytie. Nájdete ho v Bratislave na OMV Einsteinova pri Digital Parku a na OMV Lamač.
 

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Samoobslužné_umytie
Umytie vozidla v našich samoobslužných boxoch je určené pre všetky druhy vozidiel i potrieb zákazníkov. Jednoduché ovládanie a rýchle nastavenie zabezpečia umytie každej časti vášho vozidla. Kombinácia aktívnej peny a vysokotlakovej aplikácie vody ľahko odstráni každú špinu, umyje prahy či disky a  kefou ľahko odstránite aj zaschnutú špinu. Záverečná aplikácia vosku zaistí krásny lesk a dokonalý výsledok.
Pre čo najdôkladnejšie umytie vozidla sa riaďte inštrukciami, ktoré sú umiestnené v samoobslužných boxoch na čerpacích staniciach. 
 

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Vysávače
Vaše vozidlo môže byť krásne čisté aj zvnútra. Už žiadne omrvinky či prach v interiéri. Využite naše najmodernejšie samoobslužné vysávače, ktoré sú prispôsobené aby rýchlo a efektívne vysali kažú nečistotu a dostali sa do každého rohu. V našej sieti nájdete viacero druhov najmodernejších vysávačov. Riaďte sa prosím inštrukciami na každom z nich.

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Čistenie rohoží
V našich samoobslužných boxoch nájdete na stenách aj šikovné držiaky, ktoré vám zabezpečia ľahšie čistenie a umytie rohoží. 

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Produkty_starostlivosti
Súčasťou našej ponuky je aj komplexná rada doplnkov starostlivosti o vozidlo. Náš sortiment autokozmetiky obsahuje všetko, čo potrebujete pre skvelý výsledok. Od čistiacich prostriedkov na sklo, cez utierky na palubnú dosku až po čistič textílií, nenecháme žiadny aspekt nedotknutý, čím zaisťujeme, že každý centimeter vášho vozidla dostane starostlivosť, akú si zaslúži.

Samoobslužné odmuškovače sú externé prístroje, ktoré napomáhajú, najmä v letných mesiacoch, účinnejšie odstraňovať hmyz a iné nečistoty z karosérie vášho vozidla, zároveň sa jeho nanesením zlepšuje následné čistenie diskov a kolies. Samoobslužné odmuškovače sa používajú pred vjazdom do autoumyvárky, pred spustením zvoleného programu. Pri aplikácii nasledujte návod pre efektívny výsledok. 

Umývacie programy 

Či už uprednostňujete dôkladné a rýchle umytie alebo komplexný luxusný balík, ktorý zahŕňa špeciálne čistenie diskov kolies, prémiový vosk TopWax a ďalšie doplnkové služby, máme pre vás dokonalé riešenie.

img_TopWash_Programs

Vyberte si jeden z našich špeciálne zostavených programov OMV TopWash podľa vašej preferencie.

TopWash_programs_2023

Program TOP zabezpečí komplexnú starostlivosť o vaše vozidlo. Program kombinuje umytie karosérie a podvozku spolu s aplikáciou penového vosku TOP WAX. Ten je nanášaný na karosériu vo forme peny, čo umožňuje jeho zaleštenie. Týmto spôsobom vosk vytvára na povrchu vozidla uniformný film a vypĺňa drobné defekty laku, čím je zabezpečená dlhodobá ochrana laku a vysoký lesk.

Program odporúčame využívať raz mesačne. Pri pravidelnom využívaní programu TOP zabezpečíte dlhodobú stabilitu kvality laku a ochranu podvozku. 

V prvom kroku programu je na vozidlo dvakrát nanesená aktívna pena, ktorá zabezpečí oddelenie prachu a drobných nečistôt od karosérie. Aktívna pena taktiež podporuje rozpúšťanie solí. Na našich najnovších umývacích linkách je v tomto kroku nanesená aj špeciálna chémia na disky kolies. 

Následne je vozidlo predumyté vysokým tlakom, čím sa opláchne aktívna pena spolu s uvoľnenými nečistotami, ale aj tými, ktoré sú pevne prichytené na karosérii. Takto predumyté vozidlo je zbavené abrazívnej nečistoty. V ďalšom kroku prebieha umytie vozidla kefami so šampónom, umytie podvozku a diskov kolies. Na vozidlo je následne nanesený tekutý vosk a penový TOP WAX, ktorý je zaleštený pomocou kief. V poslednom kroku prebieha sušenie vozidla s dvojnásobným sušením zadnej časti vozidla.

TIP: Leštiaci prostriedok s vodoodpudivým efektom (High Shine conservation)
K programu TOP je možné si dokúpiť aj aplikáciu špeciálneho vosku, ktorý vytvára hydrofóbny vrstvu na karosérii a oknách. Aplikácia tohto prostriedku zabezpečí lepšie stekanie špinavej vody z karosérie a dažďových kvapiek, ktoré môžu zanechať fľaky. Efekt pretrváva aj po umytí a vysušení auta, čiže aj pri prípadných dažďoch. 
 

Intenzívne umytie spolu s aplikáciou tekutého vosku dodá lesk a predĺženie ochrany povrchu karosérie vozidla proti vplyvom počasia a nečistôt z ciest. 

Program odporúčame na priebežne umytie vozidla. 

V prvom kroku programu je na vozidlo dvakrát nanesená aktívna pena, ktorá zabezpečí oddelenie prachu a drobných nečistôt od karosérie. Aktívna pena taktiež podporuje rozpúšťanie solí.

Následne je vozidlo predumyté vysokým tlakom, čím sa opláchne aktívna pena spolu s uvoľnenými nečistotami, ale aj tými, ktoré sú pevne prichytené na karosérii. Takto predumyté vozidlo je zbavené abrazívnej nečistoty. 

V ďalšom kroku prebieha umytie vozidla kefami so šampónom, umytie podvozku a diskov kolies. Na vozidlo je následne nanesený tekutý vosk. V poslednom kroku prebieha sušenie vozidla s dvojnásobným sušením zadnej časti vozidla.
 

Program je zameraný na ekonomické, rýchle ale kvalitné umytie karosérie vozidla. 

Program odporúčame na rýchle umytie vozidla po dlhej jazde alebo na zmytie prachu, prípadne piesku z karosérie.

V prvom kroku programu je na vozidlo nanesená aktívna pena, ktorá zabezpečí oddelenie prachu a drobných nečistôt od karosérie. Aktívna pena taktiež podporuje rozpúšťanie solí. 

Následne je vozidlo predumyté vysokým tlakom, čím sa opláchne aktívna pena spolu s uvoľnenými nečistotami, ale aj tými, ktoré sú pevne prichytené na karosérii. Takto predumyté vozidlo je zbavené abrazívnej nečistoty.

V ďalšom kroku prebieha umytie vozidla kefami so šampónom a diskov kolies. V poslednom kroku prebieha sušenie vozidla.
 

Udržateľnosť

img_TopWash_Sustainability

V našich umyvárkach nám záleží nielen na čistote vášho vozidla. Prostredníctvom špeciálnych opatrení robíme na našich TOP Wash linkách a samoobslužných boxoch všetko pre ochranu životného prostredia.

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Recyklácia_vody
Vďaka recyklácii vody, ktorú na našich autoumyvárkach využívame, spotrebujeme až o 90% menej čerstvej vody. Vodu používanú počas umývacieho procesu zachytávame, filtrujeme a upravujeme na ďalšie použitie v určitých procesoch umytia. To znamená, že významná časť vody, ktorú používame, sa recykluje a opätovne používa, čím sa výrazne znižuje spotreba čerstvej vody. 
Na jedno umytie spotrebuje linka približne 20 litrov čerstvej vody namiesto 200 litrov. Pre porovnanie, jedno pranie bielizne v domácnosti v bežnej práčke, spotrebuje až okolo 40 litrov čerstvej vody.
 

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Odpadové_separačné
Najmodernejšie kanalizačné a separačné zariadenia zaručujú, že zvyškové látky po ošetrení vozidiel budú zlikvidované ekologicky. Nečistoty z cesty, zvyšky asfaltu, oleje a iné znečisťujúce látky z odpadovej vody, predtým ako je bezpečne vypustená, filtrujeme a odstraňujeme v zmysle platných pravidiel a predpisov.

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Biologicky_odbúrateľné_detergenty
Používame len šetrné a nezávadné čistiace prostriedky (preto nie je dovolené v priestoroch umyvárky používať vlastné čistiace prostriedky). Používaním biologicky odbúrateľných detergentov znižujeme uvoľňovanie škodlivých chemikálií do ekosystému. Tieto čistiace prostriedky sú navrhnuté tak, aby sa rozložili na neškodné látky, čím sa minimalizuje ich vplyv na vodné toky a biotopy voľne žijúcich živočíchov. 

                                                                                                                                                                                    

img_TopWash_Optimalizácia_spotreby

Optimalizujeme a redukujeme spotrebu elektrickej energie. Naše umývacie programy boli zostavené so zameraním na redukciu spotreby elektrickej energie pri zachovaní vysokých štandardov výsledkov.
 

Motorové oleje