Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Vitajte v kaviarni VIVA

V gastronomických prevádzkach sveta pôžitkov VIVA vás náš personál privíta s úsmevom. Naše obchody ponúkajú okrem čerstvo pripraveného občerstvenia viac ako 1 500 produktov dennej potreby, prvotriednu kávu, darčekové predmety, vinotéku VIVA a mnoho ďašieho. Okrem toho ponúkame aj množstvo služieb.Káva VIVA na čerpacích staniciach OMV, ktorá ponúka to najlepšie z talianskeho umenia praženia kávy je odteraz tiež FAIRTRADE. VIVA Cafe s certifikáciou FAIRTRADE prináša zážitok hneď dvakrát - zo skvelej chuti aj dobrého úmyslu.

Naše kávové špeciality - tá správna káva pre každého

Či už espresso, cappuccino, latte macchiato alebo klasické „dvojité" espresso - vďaka výberu zŕn, tradičnému talianskemu praženiu a starostlivej príprave zažijete v kaviarni VIVA skutočný pôžitok z kávy.

Náš tím kaviarne VIVA sa na vás teší!

Zistite viac

Férový pôvod - každá šálka sa ráta

Vedeli ste, že s každou šálkou kávy z kaviarne VIVA robíte niečo dobré? 

Keďže kaviareň VIVA nesie značku kvality Fairtrade, ručí za hodnoty spravodlivého obchodu - a tak podporuje napríklad pestovateľov kávy v Nikarague.

Zistite viac

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje