Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Naše druhy kávy

Originál Kolumbia – 100% Arabica

Kolumbia patrí medzi najväčších producentov najkvalitnejšej kávy Arabica na svete. Arabica rastie vo vyšších nadmorských výškach medzi 600-2000 metrami nad morom a je náročnejšia na pestovanie. Obsahuje viac lipidov a cukru, čo napomáha pri pražení k rozvinutiu jedinečných aróm.

Arabica Originál Kolumbia, ktorú nájdete na vybraných čerpacích staniciach OMV, sa vyznačuje ovocnou chuťou s tónmi karamelu, brusníc a citróna. Telo chuti je vláčne a stredne silné s osviežujúcou kyslosťou, doladené jemným pražením pre dosiahnutie zamatovo vláčneho, ale intenzívneho zážitku z kávy.

Jej osviežujúcu chuť s ovocnými tónmi si najviac vychutnáte v malých nemliečnych kávach ako je ristretto alebo espresso.

Original Kolumbia_cerpacie stanice (PDF, 318,3 KB)

Viva Selection

Viva Selection je na OMV už tradičná zmes 20% Robusty a 80% Arabici, ktorá si za roky našla veľa priaznivcov. Zmes Viva Selection spája to najlepšie z oboch druhov káv v starostlivo určenom pomere.

Arabica dodáva zmesi výraznú arómu a šťavnatosť. Zatiaľ čo, Robusta ju dopĺňa o plnšiu, viac horkú zemitú chuť a vďaka vyššiemu obsahu kofeínu dodáva vašej šálke kávy silu, ktorá vás nabudí nie len počas dlhých ciest.

Práve vďaka tomuto dokonalému súladu chutí, oceníte jej kvality v mliečnych aj nemliečnych kávach.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje