Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Nórsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavrieť

Nové recepty od špičkového šéfkuchára Braňa Križana opäť na OMV

Šékuchár Braňo Križan znova pripravil neskutočne chutné špeciality pre OMV a VIVA café. Precízne zvolené suroviny v zaujímavých kombináciách vytvoria chuťový zážitok, ktorý si budete chcieť znova a znova zopakovať. 

Na vybraných čerpacích staniciach môžete ochutnať tieto exkluzívne novinky:

Lososová pochúťka (220g, 3,29€)

Tiež zbožňujete lososa? Určite vás poteší Lososová pochúťka. Zaúdený chutný losos vo viaczrnnej bagete, ktorá je natretá guacamole a wasabi majonézou, obložená šalátovou uhorkou, červenou reďkovkou a rukolou, vytvoria ten správny kulinársky zážitok.

Bravčové trhané v žemli (210g, 2,99€)

Pokiaľ uprednostňujete radšej lahodné bravčové mäso, vyskúšajte sendvič s názvom Bravčové trhané v žemli. Nájdete v ňom lahodné bravčové mäso v bochníku so strúhanou mrkvou, fialovou kapustou, jarnou cibuľkou dochutené barbeque majonézou.

Ďalšie chrumkavé špeciality od Braňa Križana, ktoré nájdete na našich čerpacích staniciach po celom Slovensku:

Karí kuracia bageta (240g, 2,99 eur)

Ochutnajte lahodnú zemiakovú bagetu s pomaly pečeným kuracím mäsom a so smotanovou sviežou uhorkou. Chuť marinovaného mäska dokonalé dopĺňa poctivá karí majonéza, čerstvé lístky mladého špenátu, biela reďkovka a jemný sezamový posyp.

Pastrami sendvič (260g, 3,49 eur)

Chrumkavý sendvič vám vo svojom vnútri ponúka bohatú porciu šťavnatého hovädzieho mäsa s jemne pikantnou horčicovou majonézou a rozohriatym cheddarom, a to všetko je korunované ľadovým šalátom, čerstvou červenou cibuľkou a kyslou uhorkou.

Vegetariánsky wrap (240g, 3,29 eur)

Pre tých, ktorí uprednostňujú bezmäsité jedlo, Braňo pripravil ľahkú a chutnú špenátovú tortillu s lahodným hummusom, grilovanou paprikou a cuketou, rímskym šalátom, čerstvými paradajkami a kvapkou balsamica a olivového oleja.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje