Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Nové recepty od špičkového šéfkuchára Braňa Križana opäť na OMV

Zastaviť sa na čerpacej stanici už dávno nie je len o rýchlom natankovaní. OMV dbá na rôznorodosť a kvalitu ponuky vzhľadom na požiadavky svojich zákazníkov. 

Okrem stálej ponuky občerstvenia vám preto prinášame aj rôzne špeciality. V súčasnosti máte možnosť ochutnať na našich čerpacích staniciach aj chuťovky, ktoré pre vás spolu s nami pripravil šéfkuchár Branislav Križan.


O šéfkuchárovi 


Šéfkuchára Branislava Križana mnohí zaznamenali v populárnej kuchárskej súťaže Master Chef. V gastronómii pôsobí už viac ako 20 rokov, bol prezidentom Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov 2013-2019 a je držiteľom množstva ocenení. Za sebou má bohatú prax nielen vo vychýrených slovenských hoteloch, ale pôsobil aj v zahraničí, a to v Grécku, Taliansku a Chorvátsku. Je známy tým, že pri varení používa intenzívne fantáziu a odvahu spojiť naoko nespojiteľné. Rád experimentuje a skúša nové chute.


Aktuálna ponuka – ochutnali ste už?

Veggie cvikla (200g 2,49€)

Vegetariánska bageta Veggie cvikla zaujme na prvý pohľad netradičnou farbou pečiva. Prináša zaujímavú kombináciu chutí vďaka ingredienciám ako cvikla, niva, čerstvý špenát a hruška s medovo-horčicovým dresingom.

Retro debrecínka (165g 1,99€)

Retro je v kurze! Parížsky šalát s debrecínskou šunkou v celozrnnom pečive vás prenesie do čias nie tak minulých, kedy bolo celkom bežné skočiť do lahôdkarne na ,,parížak“ s dvoma rožkami. Naša retro ponuka od Braňa Križana túto pochúťku vylepšila o debrecínsku šunku a ďalšie chutné ingrediencie.

Ázijský lavaš s bôčikom (170g 3,49€)

Lavaš je tenký mäkký nekysnutý chlieb pôvodom z Arménska. Kuchár Braňo Križan ho spojil s bôčikom, majonézou teriyaki, rímskym šalátom, mrkvou, biely sezamom a inými lahôdkami.  

 

 

 

 

 

 

Staršie špeciality, ktoré ste mohli ochutnať:

Lososová pochúťka (220g, 3,29€)

Tiež zbožňujete lososa? Určite vás poteší Lososová pochúťka. Zaúdený chutný losos vo viaczrnnej bagete, ktorá je natretá guacamole a wasabi majonézou, obložená šalátovou uhorkou, červenou reďkovkou a rukolou, vytvoria ten správny kulinársky zážitok.

Bravčové trhané v žemli (210g, 2,99€)

Pokiaľ uprednostňujete radšej lahodné bravčové mäso, vyskúšajte sendvič s názvom Bravčové trhané v žemli. Nájdete v ňom lahodné bravčové mäso v bochníku so strúhanou mrkvou, fialovou kapustou, jarnou cibuľkou dochutené barbeque majonézou.

Ďalšie chrumkavé špeciality od Braňa Križana, ktoré nájdete na našich čerpacích staniciach po celom Slovensku:

Karí kuracia bageta (240g, 2,99 eur)

Ochutnajte lahodnú zemiakovú bagetu s pomaly pečeným kuracím mäsom a so smotanovou sviežou uhorkou. Chuť marinovaného mäska dokonalé dopĺňa poctivá karí majonéza, čerstvé lístky mladého špenátu, biela reďkovka a jemný sezamový posyp.

 

 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje