Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Nové recepty od špičkového šéfkuchára Braňa Križana opäť na OMV

Zastaviť sa na čerpacej stanici už dávno nie je len o rýchlom natankovaní. OMV dbá na rôznorodosť a kvalitu ponuky vzhľadom na požiadavky svojich zákazníkov. 

Okrem stálej ponuky občerstvenia vám preto prinášame aj rôzne špeciality. V súčasnosti máte možnosť ochutnať na našich čerpacích staniciach aj chuťovky, ktoré pre vás spolu s nami pripravil šéfkuchár Branislav Križan.


O šéfkuchárovi 


Šéfkuchára Branislava Križana mnohí zaznamenali v populárnej kuchárskej súťaže Master Chef. V gastronómii pôsobí už viac ako 20 rokov, bol prezidentom Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov 2013-2019 a je držiteľom množstva ocenení. Za sebou má bohatú prax nielen vo vychýrených slovenských hoteloch, ale pôsobil aj v zahraničí, a to v Grécku, Taliansku a Chorvátsku. Je známy tým, že pri varení používa intenzívne fantáziu a odvahu spojiť naoko nespojiteľné. Rád experimentuje a skúša nové chute.


Aktuálna ponuka – ochutnali ste už?

Veggie cvikla (200g 2,49€)

Vegetariánska bageta Veggie cvikla zaujme na prvý pohľad netradičnou farbou pečiva. Prináša zaujímavú kombináciu chutí vďaka ingredienciám ako cvikla, niva, čerstvý špenát a hruška s medovo-horčicovým dresingom.

Retro debrecínka (165g 1,99€)

Retro je v kurze! Parížsky šalát s debrecínskou šunkou v celozrnnom pečive vás prenesie do čias nie tak minulých, kedy bolo celkom bežné skočiť do lahôdkarne na ,,parížak“ s dvoma rožkami. Naša retro ponuka od Braňa Križana túto pochúťku vylepšila o debrecínsku šunku a ďalšie chutné ingrediencie.

Ázijský lavaš s bôčikom (170g 3,49€)

Lavaš je tenký mäkký nekysnutý chlieb pôvodom z Arménska. Kuchár Braňo Križan ho spojil s bôčikom, majonézou teriyaki, rímskym šalátom, mrkvou, biely sezamom a inými lahôdkami.  

 

 

 

 

 

 

Staršie špeciality, ktoré ste mohli ochutnať:

Lososová pochúťka (220g, 3,29€)

Tiež zbožňujete lososa? Určite vás poteší Lososová pochúťka. Zaúdený chutný losos vo viaczrnnej bagete, ktorá je natretá guacamole a wasabi majonézou, obložená šalátovou uhorkou, červenou reďkovkou a rukolou, vytvoria ten správny kulinársky zážitok.

Bravčové trhané v žemli (210g, 2,99€)

Pokiaľ uprednostňujete radšej lahodné bravčové mäso, vyskúšajte sendvič s názvom Bravčové trhané v žemli. Nájdete v ňom lahodné bravčové mäso v bochníku so strúhanou mrkvou, fialovou kapustou, jarnou cibuľkou dochutené barbeque majonézou.

Ďalšie chrumkavé špeciality od Braňa Križana, ktoré nájdete na našich čerpacích staniciach po celom Slovensku:

Karí kuracia bageta (240g, 2,99 eur)

Ochutnajte lahodnú zemiakovú bagetu s pomaly pečeným kuracím mäsom a so smotanovou sviežou uhorkou. Chuť marinovaného mäska dokonalé dopĺňa poctivá karí majonéza, čerstvé lístky mladého špenátu, biela reďkovka a jemný sezamový posyp.

 

 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje