OMV webstránky
Zavrieť

Slané občerstvenie na cesty

Vážení zákazníci, neváhajte a vyberte si z našej ponuky.

Ochutnajte viacero druhov pizze, aj novinku s názvom Rustichini. Na výber sú štyri druhy pizze - buď klasická syrová či salámová alebo špeciality ako je Gazdovská a Capri.

Pre tých, ktorým by kúsok pizze na zahryznutie nestačil, má OMV novinku. Špeciálne pizzové chlebíky rustichini so šunkou a hubami alebo s klobásou či salámou. V ponuke je aj široký výber panini - Chicken BBQ, Prosciutto, Šunka a syr alebo Chicken Kebab.

Na svoj snack navyše nebudete musieť dlho čakať. Vysokovýkonné pece Merrychef s výkonom 6 kW sú zárukou, že na pizzi či rustichini si budete môcť pochutnať už krátko po objednaní.

Na vybraných čerpacích staniciach je možnosť nechať si zapiecť bagetu. Ochotný personál pripraví vybranú bagetu tak, že po zapečení bude pečivo teplé a chrumkavé, no náplň zostane čerstvá a studená.

Prajeme vám dobrú chuť!

REZEŇ V ŽEMLI

Od 1.1.2021 vám na čerpacích staniciach OMV s občerstvením pripravia kurací rezeň v žemli. Lahodná novinka, ktorá obzvlášť poteší milovníkov mäsa sa skladá z chrumkavej žemle, delikátneho dressingu, šalátu, kyslých uhoriek a vyprážaného kuracieho rezňa.

Čerpacie stanice s ponukou rezeň v žemli (PDF, 307,9 KB)

Viva Bageta má svoje výnimočné miesto v sortimente. Možno je to práve tým, že je väčšia než ostatné sendviče z ponuky a možno je to práve perfektnou kombináciou ingrediencií. Chrumkavá bageta, šťavnatá paradajka, šalát a uhorka spolu so šunkou a syrom Vám dodajú silu, energiu a zaženú aj najväčší hlad.
Máte radšej chuť suchej salámy v kombinácii s kyslími uhorkami? Potom je pre Vás ideálna voľba bageta so salámovými rolkami. Okrem spomínaných kyslých uhoriek a kvalitnej suchej salámy Vám chuť doplnia čerstvé paradajky, šalát a najmä chutná bageta, ktorú vám podľa želenia zapečieme.
Veľkonočný obložený stôl bol inšpiráciou pri príprave tejto chutnej bagety. Vajíčko, chren, šunka a kyslé uhorky v celozrnnej bagete vás tak zasýtia, v akomkoľvek období a nemusíte čakať na jar a šibačov.
PANINI ŠUNKA A SYR
Delikátna bravčová šunka so syrom eidam.
Obsahuje alergény: obilniny obsahujúce lepok, mliečne výrobky.
Hmotnosť: 190g
PANINI PROSCIUTTO
Prosciutto s bazalkovým pestom a so syrom.
Obsahuje alergény: obilniny obsahujúce lepok, mliečne výrobky, kešu oriešky, vajcia, horčica.
Hmotnosť: 150g
VIVA_Panini_Chicken_BBQ_image
PANINI CHICKEN BBQ
Grilovaný kurací filet so syrom a grilovanou paprikou.
Obsahuje alergény: obilniny obsahujúce lepok, mliečne výrobky, vajcia, horčica.
Hmotnosť: 195g
PANINI CHICKEN KEBAB
Originál orezávané mäso kuracieho kebabu s grilovanou cibuľou.
Obsahuje alergény: obilniny obsahujúce lepok, mliečne výrobky, horčica.
Hmotnosť: 190g

Motorové oleje