OMV webstránky
Zavrieť

Natankujte pohodu s talianskou praženou kávou na OMV VIVA čerpacích staniciach

Kvalita sa na čerpacích staniciach OMV nachádza nielen v stojanoch s palivami ale aj v šálke horúceho nápoja. Motoristi popri perfektných službách v sieti OMV VIVA nájdu aj skvelú taliansku praženú kávu VIVA CAFE, ktorá im prinesie výnimočný zážitok a spríjemní deň.

"Moderný konzument kávy je dnes náročný," hovorí Renáta Rafajová, NOB manažérka OMV Slovensko. „Má zmysel pre kvalitu nápoja, ale záleží mu aj na samotnom zážitku z jej vychutnávania. Dobrá šálka kávy je synonymom pre radosť v každodennom živote a preto v predajniach OMV VIVA robíme všetko preto, aby sme motoristom túto radosť a pohodu priniesli,“ dodáva. K atraktivite prostredia čerpacej stanice prispieva aj nová marketingová komunikácia a chvíle oddychu pri šálke výbornej kávy sú tak ešte príjemnejšie.

Pre spoločnosť OMV je kvalita kávy dôležitá, veď v sieti takmer poldruha tisíca čerpacích staníc OMV v deviatich krajinách sveta jej 1,3 milióna zákazníkov ročne vypije viac ako 30 miliónov šálok. Aj na Slovensku sú čerpacie stanice OMV VIVA najväčšou sieťou kaviarní pre motoristov.

Novinka, pražená v Taliansku

Nová VIVA CAFE sa zrodila v slávnych tradičných talianskych pražiarňach Gimoka neďaleko jazera Como. Tím baristov a špecialisti VIVA CAFE pol roka spolupracovali pri hľadaní ideálnej zmesi. Výsledkom je VIVA CAFE, káva s unikátnou a vyváženou arómou a najnadýchanejšou penou, ktorej tajomstvo sa skrýva v najjemnejšom talianskom pražení.

"Posledných pár mesiacov bolo pre nás všetkých skutočnou výzvou," hovorí Alberto Pipan, manažér vývoja a kvality v spoločnosti Gimoka. "Dolaďovali sme detaily a jemné odtienky, ktoré sú potrebné pre vytvorenie takej chuti kávy a peny, akú sme teraz schopní ponúknuť. Sme naozaj hrdí na výsledok – chuť a aróma našej novej VIVA CAFE očarila našich zákazníkov a partnerov na čerpacích staniciach, keď dostali možnosť vyskúšať ju."

Široká paleta variácií a tréning tímu VIVA CAFE

Jeho slová potvrdzujú aj nezávislí odborníci. "Prvý dúšok bol jemne horký, príjemný, káva mňa ako baristu s dlhoročnou praxou vôbec neurazila, nezanechala vo mne negatívny pocit, ani dochuť pár minút po dopití nebola nepríjemná," zhodnotil kávu VIVA CAFE Lukáš Jakubec, barista z Hangout coffee & winebar. "Charakteristickou vlastnosťou bola likérová až mierne tabaková aróma, výrazná plná chuť s veľmi miernou aciditou a dlhou tabakovou dochuťou. Káva sa mi zdá ako dobrý nápad pre bežného zákazníka," dodal.

Nová VIVA CAFE je dostupná exkluzívne na väčšine čerpacích staníc OMV VIVA. Chutné varianty káv sú starostlivo a čerstvo pripravované tímom VIVA CAFE: malé, veľké espresso, capuccino, latte macchiato, espresso macchiato. Samozrejme, všetky kávy si možno zobrať aj so sebou.

Zárukou kvality podávanej kávy je aj tréning, ktorý podstúpili všetci zamestnanci tímu VIVA CAFE.

Výnimočná pozornosť, ktorú OMV venuje káve na svojich čerpacích staniciach, už prináša aj výsledky. Záujem zákazníkov o kávu stále rastie, čo sa prejavuje na dlhodobom raste predaja. Aj vďaka nej sa zákazníci na čerpacie stanice OMV VIVA radi vracajú.

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 94 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb - čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 183 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 1100 pracovných miest.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft

S obratom v rámci skupiny 42, 41 miliardy eur a 27-tisíc zamestnancami v roku 2013 je OMV Aktiengesellschaft najväčšou obchodovateľnou priemyselnou spoločnosťou Rakúska. Prieskumný a produkčný segment má silné postavenie v Rakúsku a Rumunsku a rozširujúce sa medzinárodné portfólio. Denná produkcia v roku 2013 bola približne 288-tisíc barelov denne. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku s kapacitou 2,6 miliárd kubických metrov. V segmente rafinácie a marketingu má OMV ročnú kapacitu rafinácie na úrovni 17,4 milióna ton a ku koncu roka 2013 približne 4200 čerpacích staníc v 11 krajinách vrátane Turecka.

O VIVA

Od roku 1994 OMV, čerpacia stanica pre ľudí a autá, ponúka svojim zákazníkom viac než len palivo. Obchodné priestory, gastronómia a ďalšie služby sú na OMV neustále rozširované podľa želaní a požiadaviek zákazníkov. VIVA založila novú kultúru na čerpacích staniciach, ktorá robí z ich návštevy príjemný odpočinok od hektického každodenného života charakterizovaného dobrou atmosférou, špičkovým produktovým radom a personálom, ktorý je vždy pripravený pomôcť.

Kontakt pre médiá:

Kubus Pro
Adam Parišek, Stredná 21, 821 04 Bratislava, Tel: +421 915 974 899

stránka OMV: http://www.omv.com

Motorové oleje