OMV webstránky
Zavrieť

Nová čerpacia stanica OMV v Pezinku

Pezinok – Viničné má od tohto týždňa novú prevádzku OMV. Táto 105-ta čerpacia stanica OMV je opäť v obľúbenom koncepte VIVA BILLA, čo znamená, že okrem tradičných produktov a služieb, majú zákazníci možnosť zakúpiť si aj základné potraviny.

Denne tu nájdu široký výber čerstvých a kvalitných potravín od pečiva, cez mliečne, trvanlivé a mäsové výrobky po základné druhy zeleniny a ovocia. Koncept VIVA BILLA zákazníci využívajú najmä pre rýchly nákup popri tankovaní na ceste domov alebo počas sviatkov.

Čerpacie stanice už dávno nie sú miestom, kde zákazník len natankuje a odchádza. Zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb, čo potvrdzuje aj dopyt zákazníkov po tomto type prevádzok. Sme hrdí, že vieme našim zákazníkom vyjsť v ústrety a uľahčiť im aj nákup základných potravín,“ povedala Miriam Fellingerová, retail manažérka OMV Slovensko.

Samozrejmosťou je ponuka kvalitného paliva. Pre vodičov, ktorí chcú pre svoje vozidlá len to najlepšie, sú k dispozícii aj prémiové palivá OMV MaxxMotion, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá automobilového priemyslu.

Zákazníkom je k dispozícii moderná autoumyvárka, ktorá vďaka najmodernejším technológiám poskytuje dokonalú starostlivosť o vozidlo a to všetko s ohľadom na šetrenie vody a životného prostredia.

Zastávku môžu návštevníci využiť taktiez na občerstvenie, na ktoré sú u nás zvyknutí.  Obľúbené hot dogy s vysokým obsahom mäsa, bohatý výber čerstvo pripravovaných bagiet či ďalšie kvalitné pochúťky si môžu návštevníci vychutnať v príjemnom prostredí v interiéri; posedieť si však môžu i na terase. Nielen na nej dobre padne dúšok kvalitnej kávy VIVA a prémiovej El Salvador.

Užívatelia aplikácie OMV MyStation aj tu samozrejme nájdu množstvo produktov za svoje nazbierané body.

V dohľadnej dobe tu pribudne možnosť dobitia elektrických vozidiel vysokovýkonnými nabíjacími stanicami, ktoré OMV buduje pod vlastnou značkou eMotion.

O prevádzkach VIVA BILLA

pk vinicne 2

pk vinicne 3

pk vinicne 4

pk vinicne 1

Motorové oleje