OMV webstránky
Zavrieť

OMV ponúkne prémiové palivá OMV MaxxMotion zadarmo

  • Spoločnosť OMV bude počas piatich dní tankovať na jednej zo svojich čerpacích staníc hodinu prémiové palivá zadarmo.
  • Zákazníci sa tak môžu zadarmo presvedčiť o mimoriadnej kvalite prémiových palív OMV MaxxMotion.
  • Akcia začína v pondelok

Maximálny výkon za najnižšiu možnú cenu. Spoločnosť OMV ponúka svoje prémiové palivá OMV MaxxMotion zadarmo, aby si ich mohol vyskúšať každý. Výhodnejšie sa už natankovať nedá - verní zákazníci, ktorí sú členmi bonusového klubu OMV SMILE & DDRIVE, majú možnosť stať sa testovačmi benzínu a nafty OMV MaxxMotion úplne zadarmo. OMV v spolupráci s rádiom Viva Metropol vyhlasuje spotrebiteľskú akciu OMV Šťastná hodinka, počas ktorej promo tím na vybraných čerpacích staniciach vo vybraný čas doplní nádrže zákazníkov prémiovými palivami za 0 eur.

Prémiové palivá MaxxMotion ponúkne OMV počas "šťastnej hodiny" na vybraných čerpacích staniciach päť dní po sebe. Presný čas a miesto, kde možno načerpať až 30 litrov prémiového benzínu alebo nafty zadarmo, sa záujemcovia dozvedia z vysielania rádia Viva Metropol.

Počas dňa v rozhlasovom vysielaní odznejú dve pomocné informácie, ktoré priblížia vybranú čerpaciu stanicu v Bratislave. Na ich základe môžu poslucháči posielať svoje tipy do rádia a jeden z úspešných súťažiacich vo vysielaní napokon miesto odhalí. Od tej chvíle začne plynúť hodina, počas ktorej bude promo tím OMV dopĺňať nádrže držiteľom vernostnej karty OMV SMILE & DRIVE úplne zadarmo. Ponuka je limitovaná na 30 litrov paliva a aby sa predišlo nezhodám, všetci záujemcovia budú označení poradovými číslami.

Očakáva sa, že ponuka vyvolá mimoriadny záujem, preto by vodiči počas posledného januárového týždňa mali prejaviť ohľaduplnosť a pochopenie.

Prémiový rad palív MaxxMotion od OMV vďaka najmodernejším aditívam posúva ich kvalitu na omnoho vyššiu úroveň, než vyžadujú štandardy. Inovatívne zloženie aditív napomáha lepšej ochrane motora a predlžuje jeho životnosť. Vďaka pridaným zložkám palivá MaxxMotion nielenže udržiavajú palivové a spaľovacie systémy motora v čistote, ale navyše odstraňujú aj nahromadené usadeniny a nečistoty z ventilov a vstrekovačov paliva. Tým, že znižujú emisie, pomáhajú aj životnému prostrediu.

Pravidelné používanie palív MaxxMotion pocítia motoristi na peňaženke aj mimo OMV Šťastnej hodinky. Vďaka nim totiž auto prejde na jednu nádrž viac kilometrov. Tankovanie Maxx Motion navyše zvyšuje výkon motora. Použitie prémiového paliva MaxxMotion 100 s vyšším oktánovým číslom každý šofér rozpozná, keďže kvalitný benzín umožní výraznejšie akceleráciu a auto vďaka nemu "ožije".

Prejav pozitívnych výhod prémiových palív OMV MaxxMotion závisí od konkrétneho vodiča, jeho štýlu jazdy a technického stavu vozidla.

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 94 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb - čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 183 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 1100 pracovných miest.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft

S obratom v rámci skupiny 42, 41 miliardy eur a 27-tisíc zamestnancami v roku 2013 je OMV Aktiengesellschaft najväčšou obchodovateľnou priemyselnou spoločnosťou Rakúska. Prieskumný a produkčný segment má silné postavenie v Rakúsku a Rumunsku a rozširujúce sa medzinárodné portfólio. Denná produkcia v roku 2013 bola približne 288-tisíc barelov denne. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku s kapacitou 2,6 miliárd kubických metrov. V segmente rafinácie a marketingu má OMV ročnú kapacitu rafinácie na úrovni 17,4 milióna ton a ku koncu roka 2013 približne 4200 čerpacích staníc v 11 krajinách vrátane Turecka.

Kontakt pre médiá:

Kubus Pro
Adam Parišek, Stredná 21, 821 04 Bratislava, Tel: +421 915 974 899

stránka OMV: http://www.omv.com

Motorové oleje