Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Vitamínové vody VIVA

Po úspešnom uvedení tyčiniek a pochúťok pod vlastnou značkou, prichádzajú na trh VIVA vitamínové vody, ktorými jednoducho doplníte vitamíny, energiu a pitný režim počas celého dňa.

Najmä pri dlhých cestách môže byť dehydratácia nebezpečná. V jej dôsledku trpíme bolesťou hlavy, zmenami tlaku a neraz aj závratmi, ktoré môžu vyústiť do nebezpečných kolízii na vozovke

Doplňte si vitamíny a tekutiny na našich čerpacích staniciach, kde v ponuke nájdete 4 druhy chutných vitamínových vôd Viva vyrobených na Slovensku.

Starostlivo vybrané suroviny zabezpečujú vysoký obsah vitamínov a jemné lúhovacie procesy umožňujú zachovať všetky živiny v čajoch. Nápoje sú obzvlášť bohaté na živiny a  navyše spĺňajú denné požiadavky na vitamíny C a vitamíny B. Sú založené na prírodnej báze, bez pridaných konzervantov, bez umelých sladidiel, pridaného cukru a farbív.

Obal je 100% recyklovateľný; fľaša, uzáver a obal môžu byť zlikvidované spolu, a tak pomáhajú chrániť životné prostredie.

DRIVE vás nabudí nielen počas dlhej cesty. Vďaka pridaným vitamínom a extraktu zo zelenej kávy bude osvieženie ešte intenzívnejšie. Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou zeleného citróna a pomela. Bez prídavku cukru. Pastrerizované. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Obsahuje prírodné cukry.


 

RELOAD obnovuje energiu a rovnováhu. Obsahuje koenzýmu Q10, čo je aj silný antioxidant a ďalšie pridané vitamíny, ktorými zaženiete vyčerpanie a únavu.  Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou čučoriedky a acai. Bez prídavku cukru. Pasterizované. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Výrobok môže obsahovať usadeniny koenzýmu Q10. Obsahuje prírodné cukry.


 

FOCUS je pripravený z výluhu čaju matcha ochutený s ovocnými šťavami s extraktom z citrónovej trávy. Práve vďaka matcha čaju dosiahnete zvýšenú koncentráciu a vytrvalosť. Bez prídaného cukru. Pasterizovaný. Výrobok môže obsahovať usadeniny.
 

REFRESH je nealkoholický nápoj pripravený z výluhu šípkového čaju ochutený s ovocnými šťavami a extraktom z kvetu ibišteka. Šípkový čaj zlepšuje cirkuláciu krvi, podporuje imunitu a bojuje proti únave. Bez pridaného cukru. Pasterizovaný. Výrobok môže obsahovať usadeniny z čajového výluhu. Obsahuje prírodné cukry.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje