Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Vitamínové vody VIVA

Po úspešnom uvedení tyčiniek a pochúťok pod vlastnou značkou, prichádzajú na trh VIVA vitamínové vody, ktorými jednoducho doplníte vitamíny, energiu a pitný režim počas celého dňa.

Najmä pri dlhých cestách môže byť dehydratácia nebezpečná. V jej dôsledku trpíme bolesťou hlavy, zmenami tlaku a neraz aj závratmi, ktoré môžu vyústiť do nebezpečných kolízii na vozovke

Doplňte si vitamíny a tekutiny na našich čerpacích staniciach, kde v ponuke nájdete 4 druhy chutných vitamínových vôd Viva vyrobených na Slovensku.

Starostlivo vybrané suroviny zabezpečujú vysoký obsah vitamínov a jemné lúhovacie procesy umožňujú zachovať všetky živiny v čajoch. Nápoje sú obzvlášť bohaté na živiny a  navyše spĺňajú denné požiadavky na vitamíny C a vitamíny B. Sú založené na prírodnej báze, bez pridaných konzervantov, bez umelých sladidiel, pridaného cukru a farbív.

Obal je 100% recyklovateľný; fľaša, uzáver a obal môžu byť zlikvidované spolu, a tak pomáhajú chrániť životné prostredie.

DRIVE vás nabudí nielen počas dlhej cesty. Vďaka pridaným vitamínom a extraktu zo zelenej kávy bude osvieženie ešte intenzívnejšie. Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou zeleného citróna a pomela. Bez prídavku cukru. Pastrerizované. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Obsahuje prírodné cukry.


 

RELOAD obnovuje energiu a rovnováhu. Obsahuje koenzýmu Q10, čo je aj silný antioxidant a ďalšie pridané vitamíny, ktorými zaženiete vyčerpanie a únavu.  Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou čučoriedky a acai. Bez prídavku cukru. Pasterizované. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Výrobok môže obsahovať usadeniny koenzýmu Q10. Obsahuje prírodné cukry.


 

FOCUS je pripravený z výluhu čaju matcha ochutený s ovocnými šťavami s extraktom z citrónovej trávy. Práve vďaka matcha čaju dosiahnete zvýšenú koncentráciu a vytrvalosť. Bez prídaného cukru. Pasterizovaný. Výrobok môže obsahovať usadeniny.
 

REFRESH je nealkoholický nápoj pripravený z výluhu šípkového čaju ochutený s ovocnými šťavami a extraktom z kvetu ibišteka. Šípkový čaj zlepšuje cirkuláciu krvi, podporuje imunitu a bojuje proti únave. Bez pridaného cukru. Pasterizovaný. Výrobok môže obsahovať usadeniny z čajového výluhu. Obsahuje prírodné cukry.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje