Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

MARVEL MÁNIA ZNOVA NA OMV

Zbierajte nálepky a odneste si domov všetky hrnčeky a plyšové hračky. Za každých 10 € hodnoty nákupu dostanete od obsluhy čerpacej stanice 1 nálepku. Po nazbieraní 5 nálepiek, si môžete vybrať odmenu so zľavou.

Členovia bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE navyše môžu po nazbieraní 5 nálepiek získať odmeny ešte výhodnejšie – výmenou za svoje bonusové body a doplatok.

OMV_Marvelmánia znova na OMV_pravidlá a podmienky 2021 (PDF, 241,4 KB)

Ponuka je platná na všetkých čerpacích staniciach OMV, okrem čerpacej stanice OMV Beladice. Hracie kartičky na zbieranie hracích nálepiek sa nesmie kopírovať a nemajú žiadnu peňažnú hodnotu.

BLACK PANTHER

T’Challa je kráľom tajného a vysoko vyspelého afrického národa Wakanda a zároveň aj mocným bojovníkom známym ako BLACK PANTHER. T’Challa ako BLACK PANTHER nosí high-tech oblek vrátane masky, ktorá zakrýva črty jeho tváre a poskytuje mu úplné utajenie. Oblek s votkanými vibraniovými niťami chráni pred strelami, živlami a reaguje na najmenší dotyk T’Challu. Okrem toho dokáže BLACK PANTHER absorbovať energiu nasmerovanú voči nemu a následne ju môže presmerovať do obrany alebo útoku.

BLACK WIDOW

Nataša Romanovová bola vycvičená v Červenej komnate, ruskom výcvikovom programe, ktorý unášal mladé dievčatá a menil ich na vražedných agentov v utajení. Niektorí jej dôverujú, väčšina sa jej však obáva. BLACK WIDOW sa snaží napraviť zlo, ktoré napáchala v minulosti, pomáhaním svetu, aj keď to znamená, že si pri tom zašpiní ruky.

HULK

Dr. Bruce Banner žije život rozdelený medzi kultivovaným vedcom a nekontrolovateľným zeleným monštrom, ktoré poháňa hnev. HULK je jednou z najsilnejších bytostí všetkých čias. Keď v ňom rastie emocionálne napätie, jeho fyzická sila sa zväčšuje, vďaka čomu je prakticky neobmedzená. Táto super nadľudská sila z neho robí náročného súpera, ktorého dokáže poraziť len málokto.

THOR

THOR sa narodil pred 1 500 rokmi Odinovi a Frigge, kráľovi a kráľovnej legendárneho Asgardu. Vyrástol z neho mocný bojovník a ochranca svojej domoviny a ľudu. Chýbala mu však pokora, preto sa Odin rozhodol, že synovi uštedrí lekciu. Zbavil THORA magického kladiva menom Mjölnir a vyhnal ho na Midgard, do ríše známej aj ako Zem. THOR sa na Zemi obetoval a zachránil mesto pred zničením. Tento čin na Odina zapôsobil natoľko, že synovi prinavrátil plnú asgardskú silu.

SPIDER-MAN

Po uhryznutí radioaktívnym pavúkom získal Peter Parker nevšedné pavúčie schopnosti, ktoré využíva na pomoc ostatným, zatiaľ čo jeho osobný život je stále plný prekážok. Svoju rýchlosť, pružnosť a pavúčie siete využíva na boj proti zločinu. Peter Parker sníva o tom, že sa raz stane Avengerom.

GROOT

Tento cítiaci mimozemský strom sa rozvetvil zo svojej komfortnej zóny, aby pomohol Strážcom Galaxie udržať obyvateľov vesmíru v bezpečí. Pozostáva z hmoty pripomínajúcej drevo a má plne funkčný nervový systém, GROOT dokáže z tela „vypestovať“ takmer čokoľvek, čo v danom okamihu potrebuje, ako napríklad zbrane, ochranné bariéry pre seba alebo ostatných a dokonca aj kvety pre niekoho výnimočného.

IRON MAN

Vynálezca Tony Stark používa svoju technologickú genialitu na riešenie problémov ako hrdina IRON MAN, obrnený Avenger. Tony si vytvoril brnenie, ktoré mu zachránilo život. Neustále ho vylepšoval a každú ďalšiu verziu vybavil lepšími schopnosťami, rýchlejším ovládaním a zníženou spotrebou energie. Toto brnenie sa však hlavne dokáže prispôsobiť všetkým hrozbám, ktoré mu vesmír postaví do cesty.

CAPTAIN AMERICA

Keď Steve Rogers počas druhej svetovej vojny vstúpil do armády, neurobil to preto, aby sa stal hrdinom, ikonou alebo legendou; narukoval, lebo cítil, že je to správne. Steve Rogers je vynikajúci vodca a stratég s charizmou a predvídavosťou, ktoré ho predurčujú veliť takmer každému super tímu, ktorého je súčasťou.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje