Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Natankujte a umývajte za polovicu

Leto patrí dovolenkám. Tak prečo nedopriať dovolenku aj vášmu autu?

Natankujte nad 35 litrov paliva a získajte poukážku na 50 % zľavu na umývací program TOP.

Spotrebiteľská akcia a vydávanie poukážok bude prebiehať vobdobí od 01.07.2020 do 31.08.2020 na všetkých čerpacích staniciach OMV na území Slovenskej republiky.

Uplatnenie poukážok bude možné následne až do 31.12.2020 na umyvárkach OMV TopWash, ktorých zoznam nájdete v prílohe Pravidiel.

Na jedno natankovanie je možné získať iba jednu poukážku. Poukážka sa vzťahuje výlučne na služby zahrnuté vrámci základného balíka umývacieho programu TOP.

Pravidlá a podmienky spotrebiteľskej akcie Natankujte a umývajte za polovicu 2020 (PDF, 557,8 KB)

Popis programu TOP:

Ide o komplexnú starostlivosť o vozidlo. Program kombinuje vysokú úroveň umytia karosérie a podvozku spolu s aplikáciou vosku OMV TOP WAX, ktorý je nanášaný na karosériu vo forme peny, čo umožňuje jeho zaleštenie. Týmto spôsobom vosk vytvára na povrchu vozidla uniformný film a vypĺňa drobné defekty laku, čím je zabezpečená dlhodobá ochrana laku a vysoký lesk.

Pri pravidelnom využívaní programu TOP si zabezpečíte dlhodobú stabilitu kvality laku a ochranu podvozku.

V prvom kroku programu je na vozidlo dvakrát nanesená aktívna pena, ktorá zabezpečí oddelenie prachu a drobných nečistôt od karosérie. Aktívna pena taktiež podporuje rozpúšťanie soli. Na našich najnovších umývacích linkách je v tomto kroku nanesená aj špeciálna chémia na disky kolies.

Následne je vozidlo predumyté vysokým tlakom čím sa opláchne aktívna pena spolu s uvoľnenými nečistotami. Vysokotlakové predumytie taktiež podporuje odstránenie nečistôt ktoré sú pevne prichytené na karosérii.

Takto predumyté vozidlo je zbavené abrazívnej nečistoty, v ďalšom kroku prebieha umytie šampónom kefami, umytím podvozku a diskov kolies. Na vozidlo je následne nanesený tekutý vosk a penový TOP WAX ktorý je zaleštený pomocou kief. V poslednom kroku prebieha sušenie vozidla.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje