Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Natankujte a umývajte za polovicu

Spotrebiteľská akcia a vydávanie poukážok bola ukončená. 

Uplatnenie poukážok je možné  až do 31.12.2020 na umyvárkach OMV TopWash, ktorých zoznam nájdete v prílohe Pravidiel. Uplatnenie poukážok nie je možné na OMV Topwash Šaľa a Veľký Meder.

Poukážka sa vzťahuje výlučne na služby zahrnuté vrámci základného balíka umývacieho programu TOP.

Pravidlá a podmienky spotrebiteľskej akcie Natankujte a umývajte za polovicu 2020 (PDF, 692,1 KB)

Popis programu TOP:

Ide o komplexnú starostlivosť o vozidlo. Program kombinuje vysokú úroveň umytia karosérie a podvozku spolu s aplikáciou vosku OMV TOP WAX, ktorý je nanášaný na karosériu vo forme peny, čo umožňuje jeho zaleštenie. Týmto spôsobom vosk vytvára na povrchu vozidla uniformný film a vypĺňa drobné defekty laku, čím je zabezpečená dlhodobá ochrana laku a vysoký lesk.

Pri pravidelnom využívaní programu TOP si zabezpečíte dlhodobú stabilitu kvality laku a ochranu podvozku.

V prvom kroku programu je na vozidlo dvakrát nanesená aktívna pena, ktorá zabezpečí oddelenie prachu a drobných nečistôt od karosérie. Aktívna pena taktiež podporuje rozpúšťanie soli. Na našich najnovších umývacích linkách je v tomto kroku nanesená aj špeciálna chémia na disky kolies.

Následne je vozidlo predumyté vysokým tlakom čím sa opláchne aktívna pena spolu s uvoľnenými nečistotami. Vysokotlakové predumytie taktiež podporuje odstránenie nečistôt ktoré sú pevne prichytené na karosérii.

Takto predumyté vozidlo je zbavené abrazívnej nečistoty, v ďalšom kroku prebieha umytie šampónom kefami, umytím podvozku a diskov kolies. Na vozidlo je následne nanesený tekutý vosk a penový TOP WAX ktorý je zaleštený pomocou kief. V poslednom kroku prebieha sušenie vozidla.

Pozrite si: Veľký test automatických umyváriek - TopSpeed 

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje