Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Tankujte a vyhrávajte s OMV SMILE & DRIVE

Pre všetkých verných štartujeme od 1.9. súťaž o poukážky na nákupy u našich partnerov alebo niektorú z viac ako 22 000 cien.  Byť členom OMV SMILE 6 DRIVE sa oplatí. 

Spotrebiteľská akcia a vydávanie stieracích žrebov bude prebiehať v období od 01.09.2020 do 11.10.2020 na všetkých čerpacích staniciach OMV* na území Slovenskej republiky.


Ako sa zapojiť?

Natankujte na čerpacích staniciach OMV* nad 35L akéhokoľvek paliva, pri platbe predložte kartu OMV SMILE & DRIVE  a od obsluhy získate stierací žreb s vašou potenciálnou výhrou. 


O čo hráte?

Hráte o:

  • 22 000 okamžitých výhier:  Tyčinky VIVA snack rôzne príchute, Oriešky VIVA snack, VIVA snack mix,  VIVA snack ovocie v čokoláde, VIVA vitamínová voda, VIVA ľadový čaj, VIVA ľadová káva, VIVA malé espresso, letná zmes do ostrekovača Caristal
  • Extra OMV SMILE & DRIVE body:  Body v hodnote 500, 1000, 2000 a 5000 bodov.
  • Poukazy na nákup k partnerom: Zľavové kupóny Aquacity Poprad, Martinus, Toyeto, Sygic.

 

Ako postupovať v prípade výhry ?

  • Okamžitá výhra – vyzdvihnutie na ČS OMV do 11.10.2020
  • Výhra OMV SMILE & DRIVE bodov – cez email na smile-and-drive.sk@omv.com . Do emailu pridajte číslo vašej OMV SMILE & DRIVE karty, na ktorú majú byť body pripísané a fotku výherného žrebu tak, aby jedinečný kód zo stieracieho poľa bol dobre čitateľný. O výhru je možné požiadať do 30.10.2020.
  • Výhra poukazov – registrácia cez kontaktný formulár výhercu OMV. Do prílohy pridajte fotku výherného žrebu. O výhru je možné požiadať do 30.10.2020.

Na jedno natankovanie je možné získať iba jeden stierací žreb. Úplné znenie pravidiel nájdete tu:

Natankuj a vyhraj - pravidlá súťaže (PDF, 374,4 KB)
*Zo súťaže je vylúčená ČS Beladice.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje