OMV webstránky
Zavrieť
img_CIP-SPOKEY-3-ku-1_v1

Vyrazte do prírody s OMV

Pripravte sa na dobrodružstvo s OMV. Od 1. mája do 31. júla 2024 nájdete vybrané produkty značky Spokey na čerpacích staniciach OMV.

Ako získať produkty?

Nazbierajte 5 digitálnych nálepiek.

Nálepky môžete zbierať prostredníctvom aplikácie OMV MyStation
. Digitálne nálepky zbierate automaticky po predložení virtuálnej karty v aplikácii OMV MyStation. Po nazbieraní 5 digitálnych nálepiek sa Vám vygeneruje kupón, vďaka ktorému máte možnosť si zakúpiť vybraný produkt.

Členovia vernostného programu navyše môžu po nazbieraní 5 digitálnych nálepiek získať odmeny ešte výhodnejšie – výmenou za svoje vernostné body a doplatok!

Digitálne nálepky môžete zbierať od 01. 05. 2024 do 31. 07. 2024 pri tankovaní a nákupoch na čerpacích staniciach OMV. 

Spokey Nordic walking Palice sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí začínajú s Nordic walkingom. Regulácia výšky palíc je v rozmedzí 105 – 135 cm. Sú vybavené systémom Anti-Shock, ktorý tlmí vibrácie vznikajúce počas chôdze. Skladanie palíc je rýchle a po zložení majú 85 cm.

Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 16,99 € alebo 5 digitálnych nálepiek + 340 bodov + 14,89 €
 

Turistický batoh Spokey KOBE je vhodný pre každodenné použitie aj na krátke výlety. Jeho objem 28 l Vám dovolí si so sebou zobrať najnutnejšie veci na akýkoľvek výlet a vďaka svojej nízkej hmotnosti nebude predstavovať veľkú záťaž. Použitý oporný systém Vám umožní prispôsobiť záťaže a nastavenie chrbta podľa Vašich potrieb. Batoh má taktiež priehradku určenú pre notebook.
 
Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 21,49 € alebo 5 digitálnych nálepiek + 340 bodov + 19,29 €
 

Športový batoh Spokey Fuji je vhodný pre akékoľvek outdoorové aktivity. Bol navrhnutý predovšetkým pre cyklistov, ale sa osvedčí pri behu, turistike alebo jednodňových výletoch. Batoh disponuje reflexnými prvkami na zlepšenie viditeľnosti v tme, čo je obzvlášť dôležité pri pohybe pozdĺž cesty či na zle osvetlených miestach. V pracke hrudného pásu je tiež integrovaná píšťalka pre prípad ohrozenia používateľa.

Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 16,99 € alebo 5 digitálnych nálepiek + 340 bodov + 14,89 €
 

Spokey FATTY Samonafukovací karimatka je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú alternatívu ku klasickým karimatkám alebo veľkým nafukovacím matracom. Poskytuje najvyšší komfort spánku. Po otvorení vzduchového ventilu sa jej vnútro samo naplní. Jej rozmery 180x50 cm poskytujú perfektné pohodlie a hrúbka 5 cm je dokonalou vrstvou izolácie od zeme.

Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 22,99 € alebo 5 digitálnych nálepiek + 340 bodov + 20,89 €
 

Spokey MONSOON Spací vak je ideálnou voľbou pre jarné alebo letné kempovanie. Nemeniaca sa šírka vaku poskytuje dostatočný priestor na nohy. Je výnimočne dlhý 220cm, ľahký a po zabalení nezaberá veľa miesta.

Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 17,99 € alebo 5 digitálnych nálepiek + 340 bodov + 15,89 €
 

Spokey Sirocco rýchloschnúci uterák 80x150 cm je vyrobený zo savého, mäkkého a veľmi príjemného materiálu, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre všetkých s aktívnym životným štýlom. Zaberie približne o 80% menej miesta vďaka špeciálnemu polyesterovému a polyamidovému vláknu.

Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 11,99 € alebo 5 digitálnych nálepiek + 340 bodov + 9,89 €
 

Puro Outdoorová termo fľaša s objemom 500 ml je vyrobená z dvojitej vrstvy vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/8. teplé tekutiny vydržia 12 hodín a studené 24 hodín. Fľaša je vybavená výpustným uzáverom proti odkvapkávaniu a praktickým krúžkovým držadlom pre jednoduchšiu manipuláciu. Silikónové vložky umožňujú bezpečné držanie a úchop.

Vaša OMV Cena: 5 digitálnych nálepiek + 19,19 € alebo 5 digitálnych náleiek + 340 bodov + 17,09 €
 


PRAVIDLÁ A PODMIENKY AKCIE

Ponuka je platná na všetkých čerpacích staniciach OMV aj bývalých Benzinoloch, ktoré sú pod logom OMV . 

Pre väčšie pohodlie sme prešli na digitálne nálepky, ktoré môžete získať výlučne prostredníctvom našej mobilnej aplikácie MyStation. Už nemusíte mať stále so sebou kartu, na ktorú je potrebné zbierať nálepky, pretože ich máte jednoducho vo svojom mobile. Digitálne nálepky je možné získať do 31. 07. 2024. 1 nálepku automaticky dostanete pri nákupe nad 10€, a po nazbieraní 5 nálepiek získate kupón na 1 produkt. 

Nezabudnite, odmeny si môžete zakúpiť do 31. 07. 2024 alebo do vypredania zásob. Počet produktov je limitovaný, preto neváhajte a začnite zbierať nálepky už dnes!


Zapojte sa do súťaže o 3 kempingové stany značky Spokey! 

Stan má dve samostatné spálne, každá pre dve osoby, prepojené chodbou, vhodnou na odkladanie tašiek, topánok a iných vecí.

Má pevnú, ľahkú a vodotesnú konštrukciu, ktorá chráni pred vonkajšími faktormi. Dá sa veľmi ľahko a rýchlo zložiť a poskytuje výnimočný komfort pre 4 osoby.

img_Stan

Ako sa zapojiť?

Kliknite na tlačidlo „Aktivovať“ v aplikácii MyStation v termíne od 01.05.2024 do 31.07.2024 a budete automaticky zaradený do žrebovania.

Výhercov budeme žrebovať začiatkom augusta 2024. Kontaktovaní budú prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v účte MyStation.


Pravidlá súťaže

Motorové oleje